about-us-background-2.png

Про клініку Nove Tilo в Києві

У грудні 2016 року свої двері гостинно відкрила клініка сучасної пластичної хірургії «Nove Tilo». Клініка розташована в історичному центрі Києва в самому серці Подолу і завжди чекає на Вас за адресою: вулиця Щекавицька, 7/10. Робота лікарів і медперсоналу клініки «Nove Tilo» побудована за принципом індивідуального підходу до кожного клієнта. Вас чекають приємна атмосфера, вишуканий інтер'єр та високу якість послуг, що надаються. Відвідавши наш центр одного разу, Ви дізнаєтеся, як багато можливостей для перетворення дарує нам сучасна медицина!

У стінах центру «Nove Tilo» працюють висококваліфіковані професіонали c багаторічним досвідом, які проводять як естетичні, так і реконструктивні пластичні операції будь-якої складності, здійснюють ефективне лікування ЛОР-захворювань, а за допомогою медичної косметології омолоджують і покращують стан шкіри. Тут створені всі необхідні умови для зручності і комфорту пацієнтів: починаючи з консультацій суміжних фахівців, лабораторних обстежень, закінчуючи проведенням операцій і здійсненням всіх необхідних реабілітаційних заходів.

Клініка пластичної хірургії, ЛОР – хірургії та естетичної медицини в Києві «Nove Tilo»

На даний момент в перелік послуг клініки входять такі види процедур:

Пластична хірургія

  • Пластика обличчя
  • Мамопластика
  • Операції на тілі
  • Малоінвазивні процедури

ЛОР - хірургія

  • Операції на горлі
  • Ендоскопічні операції носа і пазух
  • Операції на небі

Косметологія:

мезотерапія, біоревіталізація, мікрострумова терапія, нитковий ліфтинг і т.п.

Переваги нашої клініки

Висока якість – операції проводяться з використанням перевіреного обладнання і сертифікованих європейських матеріалів, що підвищують якість пластичних та інших видів операцій на вищий рівень.
Прогресивний підхід – наші фахівці постійно стежать за розвитком пластичної медицини, що дає можливість їм застосовувати інноваційні методики, а також виконувати навіть трудомісткі та багатоетапні операції, за які не беруться в інших медичних установах.
Сучасне обладнання – наша клініка оснащена сучасними операційними з професійним обладнанням, що значно підвищує якість результату проведеної операції, а також скорочує ризик виникнення побічних ефектів.
Багаторічний досвід – фахівці клініки «Nove Tilo» мають багаторічний стаж роботи в галузі пластичної хірургії та ЛОР - медицини, а також постійно займаються підвищенням власної кваліфікації для того, щоб результат від операцій завжди задовольняв і був довготривалим.

Наші досягнення

Клініка «Nove Tilo» в Києві пишається успіхами своєї команди у сфері пластичної та естетичної медицини!
 
Рік заснування клініки в Києві
Стаж роботи фахівців
Видів медичних послуг
Асоціацій та сертифікатів

Наші спеціалісти

Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи в пластичній хірургії готові вирішити будь-яку проблему: від непомітних до самих значних у сфері краси. Ми працюємо для того, щоб Ви відчували себе бездоганними!
Тимофій Олег Васильович Пластичний хірург
Ющенко Віктор Миколайович Отоларинголог Пластичний хірург
Хоріна Ганна Леонідівна Пластичний хірург
Кадієв Тамерлан Усманович Пластичний хірург
Старцева Марина Сергіївна пластичний хірург вищої категорії
Ковальова Олена Андріївна Лікар - дерматовенеролог, косметолог
Савінчев Олександр Валерійович лікар – анестезіолог
Абрамович Ірина Володимирівна лікар – дерматокосметолог
Коровченко Наталія Миколаївна операційна медична сестра
Красуля Тетяна Григорівна молодша медична сестра
Сінчук Вікторія Віталіївна молодша медична сестра

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием