Контакти клініки пластичної хірургії «Nove Tilo» в Києві

Контактні дані


Адреса

м Київ 04071, вул. Щекавицька 7/10 (вхід з боку вул. Кирилівської (Фрунзе)). Поділ

Телефон

+38 (068) 90-60-90-1

+38 (044) 228-98-60

Email

novetilo@gmail.com

Графік роботи

З понеділка по суботу 9:00 - 20:00


Ви завжди можете записатися на індивідуальну консультацію, до одного з наших фахівців і отримати детальну інформацію з будь-якого питання.

Записатися на консультацію

Як дістатися до нашої клініки

Наша клініка розташована в центрі Києва на Подолі - вулиця Щекавицька, 7/10. Ми завжди чекаємо Вас в гості!

Ми знаходимося недалеко від станції метро «Контрактова площа». При виході з метро, Вам потрібно пройти до перетину вулиць Нижній Вал і Костянтинівська. Потім прямуйте вздовж по вулиці Костянтинівської до кінотеатру «Жовтень».

Біля кінотеатру поверніть наліво – на вулицю Щекавицьку. Вхід в нашу клініку Ви знайдете на перетині вулиць Кирилівської та Щекавицької.

Карта

map-contacts.jpg

Віртуальний тур по клініці «Nove Tilo»

У всі часи люди прагнули досягти ідеалу краси, але головним помічником у цьому залишається пластична медицина.

Сучасний центр «Nove Tilo» пропонує послуги з пластичної та естетичної хірургії в Києві. Ми шукаємо індивідуальне вирішення до будь-якої проблеми: від складних хірургічних випадків до виправлення дрібних косметологічних недоліків.

У нашій клініці працюють досвідчені фахівці з великим багаторічним практичним досвідом, які використовують лише сучасні матеріали і обладнання.

Серед послуг, що надаються в клініці: операції на обличчі, мамопластика, ліпосакція всіх частин тіла та ліпофілінг, а також ЛОР – хірургія за цінами, доступними для кожного клієнта.

Турбота про пацієнтів – наше головне завдання, тому в клініці створені всі умови і тепла атмосфера для комфортного перебування в період до та після операції.

Якщо Ви маєте сумніви, то завжди можете записатися на індивідуальну консультацію до одного з наших пластичних хірургів і отримати вичерпну інформацію з будь-якого питання.

Адже краса – це постійна робота над собою і ця робота повинна бути виконана кращими фахівцями!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием