Інформація пацієнту

В даному розділі Ви ознайомитеся зі всією необхідною інформацією про проведення пластичних операцій в клініці «Nove Tilo» в Києві та про підготовку до них. Також Ви більше дізнаєтесь про відновлення під час реабілітаційного періоду та іншу корисну інформацію.

Підготовка до пластичної операції

Як підготуватися до пластичної операції. Самостійна підготовка пацієнта до пластики тіла і обличчя...

Лабораторне обстеження перед операцією

Діагностика та види обстежень перед пластичною операцією: скорочений і повний список аналізів...

Реабілітаційний період після операції

Реабілітаційний період після різних видів пластичних операцій, програма відновлення після пластики...

Пластична хірургія для іноземців

Організація і проведення пластичних операцій для іноземних пацієнтів фахівцями клініки...

 

Корисна інформація для пацієнтів

 

Перед пластичною операцією пацієнту необхідно пройти кілька етапів підготовки, які допомагають підвищити якість післяопераційного результату. Крім того, існує ряд протипоказань перед кожним видом операції. Кваліфікований пластичний хірург не допустить проведення хірургічної операції без ретельного вивчення стану організму пацієнта.

В клініці пластичної та естетичної хірургії «Nove Tilo» в Києві Ви можете пройти основні види обстежень для підготовки до пластичної операції будь-якого рівня складності. Наші досвідчені хірурги проводять пластику обличчя, грудей, тіла, а також ряд омолоджувальних і коригувальних малоінвазивних процедур.

Також у нас розроблені реабілітаційні програми для пацієнтів після пластичних операцій, яка включає в себе ряд процедур, спрямованих скоротити процес відновлення та загоєння тканин.

Перед будь – якою пластичною операцією необхідно відвідати ряд медичних фахівців, а також пройти діагностичне обстеження для підтвердження фізичної готовності пацієнта до операції і усунення можливості післяопераційних наслідків.

Аналізи, які необхідно здати пацієнту перед пластичною операцією:

  • загальні аналізи крові та сечі;
  • коагулограма (дослідження згортання крові). При поганих показниках є ймовірність відкриття кровотечі під час операції, тому фахівець має право скасувати проведення хірургічного втручання до поліпшення стану крові;
  • біохімічний аналіз крові, необхідний для перевірки рівня цукру в крові пацієнта. При підозрі на цукровий діабет, пластичні операції протипоказані через ризик кетоацидотичної коми;
  • дослідження крові на інфекційні хвороби (ВІЛ, будь-які види гепатитів, сифіліс);
  • флюорографія, необхідна для оцінки стану легенів пацієнта;
  • електрокардіограма.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection