Пластична хірургія для іноземних пацієнтів в Києві Nove Tilo

Пластична хірургія для іноземних пацієнтів в Україні

Метою клініки пластичної хірургії та естетичної медицини «Nove Tilo» в Києві є не лише успішне лікування, а й турбота, підтримка і створення атмосфери максимального комфорту. Ми з розумінням ставимося до всіх труднощів і проблем іноземних пацієнтів стосовно лікування за кордоном, тому із задоволенням допоможемо з організацією приїзду до нас.

Для комфортного перебування в Україні громадян інших держав, окрім безпосередньої кваліфікованої медичної допомоги, клініка «Nove Tilo» може надати наступні додаткові послуги.

Додаткові послуги для іноземних пацієнтів:

Бронювання квитків. Підібрати і подивитися вартість квитків на переліт до Києва Ви можете прямо тут.

Ми зустрінемо Вас в аеропорту і організуємо трансфер до клініки / готелю.

Відсутність мовного бар'єру. Мовний бар'єр - серйозна перешкода для звернення в закордонну клініку. Хочемо зазначити, що наш персонал володіє англійською мовою. У разі необхідності, ми залучимо перекладачів, які говорять на більшості мов світу.

Розміщення (допомога в пошуку житла). Якщо немає необхідності в стаціонарному розміщенні, наші адміністратори порекомендують, заздалегідь забронюють для Вас і Ваших близьких номер в готелі або апартаменти поруч з клінікою або в центрі Києва (в залежності від Ваших побажань).

Надання мобільного зв'язку. Після прибуття в Київ нашим гостям, для зручної комунікації з персоналом клініки, тимчасово надається телефон із сім-картою української мобільної мережі.

Оплата, допомога з обміном валют. Оплата за надані медичні послуги можлива готівкою або банківськими картами (Visa / Mastercard). При необхідності, підкажемо розташування найближчих пунктів обміну валют.

Залучення вузьких фахівців. При необхідності, для консультації та лікування можуть запрошуватися фахівці будь-яких вузькопрофільних напрямів з інших галузей медицини (стоматологія, гінекологія і т.д.).

Організація дозвілля. Ми допоможемо з організацією дозвілля під час перебування в Україні. Залучимо екскурсійного гіда, який допоможе зробити перебування в Києві більш різноманітним. Розповімо, де знаходяться головні визначні пам'ятки і торгові центри столиці, як туди дістатися. Забронюємо столик в ресторані, місця в кінотеатрі, театрі і т.д.

Переваги для іноземних пацієнтів

  • Пряме спілкування. З нашою клінікою можна зв'язатися на пряму, без посередників з будь-якої точки світу (зателефонувати, написати по Viber, WhatsApp, Skype, записатися на прийом).
  • Ви економите кошти, оскільки отримуєте медичні послуги європейського рівня при менших фінансових витратах, дешевше, ніж в аналогічних центрах пластичної хірургії Європи, США та Ізраїлю.
  • Ви економите свій час. Для громадян більшості країн відкритий безвізовий в'їзд.
  • Відсутність мовного бар'єру. Ви легко обговорите проблеми з лікарем, тому що наші фахівці говорять англійською, українською та російською мовами.
  • Професіоналізм медичного персоналу, комфортні умови, світові стандарти лікування, інноваційні методи.

Нам важливо, щоб Ваше перебування в Україні було не тільки корисним, а і приємним!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection