Вже три роки, як наша клініка пластичної хірургії, ЛОР-хірургії та естетичної медицини удосконалює зовнішність людей, що звернулись за допомогою: дарує їм красу, продовжує молодість та зберігає здоров'я. Відкриваючись в 2016 році, ми і уявити собі не могли, що за такий короткий проміжок часу наша команда встигне завоювати любов і прихильність такої великої кількості киян і гостей столиці, в тому числі і іноземців. .

Пишні жіночі форми - це останній тренд в б'юті світі. До них, безумовно, завжди буде підвищено інтерес чоловіків і приділено велику увагу з боку жінок. Мати такі сідниці, як, наприклад, у Бейонсе, Джей Ло, NK або інших знаменитих поп - виконавиць, засновниць цієї моди, мріють тисячі жінок по всій планеті Земля. А попит, як відомо, народжує пропозицію, і саме тому пластична хірургія без зупинки розвивається в цьому напрямку. Фахівці постійно розробляють нові, а також вдосконалюють вже давно відомі методи поліпшення сідниць.

А ви пробували самостійно зашити дорогі тканини? Наприклад, кашеміровий светр, шовкову сукню, костюм з вікуньї? Без знання структури і технології роботи з конкретним матеріалом, можна легко пошкодити делікатні речі, залишивши на них грубі, неестетичні шви!

Останні місяці кожен член команди Nove Tilo невтомно працює, аби втілити амбітну мету. Днем ми оперуємо, піклуємося про пацієнтів, а ввечері вкладаємо всю свою душу, працю, ідеї, вільний час і частинку себе у будівництво нової, найбільшої клініки пластичної хірургії в історичному «серці» столиці України.

Увеличение ягодиц с помощью имплантантов

Розмова про форму сідниць — досить закрита та інтимна тема, а відверте їх розглядання і оцінювання часто сприймається людьми, як хамство. Проте якщо відкинути сторонні погляди, то саме вони — основна мішень чоловічої уваги. Естетичні стандарти цієї частини жіночого тіла в різні часи були діаметрально

омоложение кожи лица и тела

Всі без винятку мріють якомога довше залишатися молодими і привабливими, але рано чи пізно вік залишає «відбиток» на нашій шкірі. Про наближення старості свідчать втрата еластичності і провисання шкірних покривів.

Хто-небудь коли-небудь замислювався про те, що більшість жінок не задоволені розміром і зовнішнім виглядом своїх грудей, а думки покращити власні форми хоча б раз в житті відвідували кожну? Саме тому жіночі груди, оспівані древніми і сучасними поетами і які є джерелом натхнення для більшості скульпторів і художників, стали серйозною проблемою для своїх власниць. Невдоволення власним бюстом може негативно позначатись на психічному і фізичному здоров'ї жінок. І часом лише пластична операція здатна перетворити жінку і змінити її долю...

Косметологические процедуры

Як відомо, шкіра – показник здоров’я кожної людини, а правильний і ретельний догляд за нею - запорука прекрасного зовнішнього вигляду і впевненості в собі. У сучасному світі існує безліч способів підтримки здорового стану шкіри обличчя.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection