Грижі передньої черевної стінки - одна з найбільш поширених в хірургії патологій і займає друге місце в світі після апендициту. За даними одного англійського дослідження, щорічно абдомінальну герніопластику переносять близько 13 осіб на кожні 10 000 населення! При цьому 90% з них виконується з використанням синтетичних імплантатів.

Останні місяці кожен член команди Nove Tilo невтомно працює, аби втілити амбітну мету. Днем ми оперуємо, піклуємося про пацієнтів, а ввечері вкладаємо всю свою душу, працю, ідеї, вільний час і частинку себе у будівництво нової, найбільшої клініки пластичної хірургії в історичному «серці» столиці України.

Вимушений карантин, викликаний спалахом коронавірусної інфекції COVID-19 вніс тимчасові зміни і корективи в повсякденне життя кожного українця. Після початку суворого карантину паралізованими виявилися не тільки всі сфери розваг та торгівлі, але і медицина. Персонал клініки

Існуючі недоліки фігури можна з легкістю приховати під стильним та вдало підібраним одягом, а ось змоделювати овал обличчя і скорегувати вікові зміни, що з'явилися на ньому, не вдаючись до радикальних методів, часом здатна лише блискуче виконана контурна пластика середньої третини обличчя. .

Нитяний ліфтинг (тредліфтінг) - це сучасний і дуже поширений у даний час нехірургічний метод омолодження і підтяжки шкіри, що згладжує і нівелює вікові зміни, забезпечуючи виражений і тривалий ліфтинг-ефект. З його появою стало можливим

Хто-небудь коли-небудь замислювався про те, що більшість жінок не задоволені розміром і зовнішнім виглядом своїх грудей, а думки покращити власні форми хоча б раз в житті відвідували кожну? Саме тому жіночі груди, оспівані стародавніми і сучасними поетами і які є джерелом натхнення

Вже три роки, як наша клініка пластичної хірургії, ЛОР-хірургії та естетичної медицини удосконалює зовнішність людей, що звернулись за допомогою: дарує їм красу, продовжує молодість та зберігає здоров'я. Відкриваючись в 2016 році, ми і уявити собі не могли, що за такий короткий проміжок часу наша команда встигне завоювати любов і прихильність такої великої кількості киян і гостей столиці, в тому числі і іноземців. .

Пишні жіночі форми - це останній тренд в б'юті світі. До них, безумовно, завжди буде підвищено інтерес чоловіків і приділено велику увагу з боку жінок. Мати такі сідниці, як, наприклад, у Бейонсе, Джей Ло, NK або інших знаменитих поп - виконавиць, засновниць цієї моди, мріють тисячі жінок по всій планеті Земля.

А ви пробували самостійно зашити дорогі тканини? Наприклад, кашеміровий светр, шовкову сукню, костюм з вікуньї? Без знання структури і технології роботи з конкретним матеріалом, можна легко пошкодити делікатні речі, залишивши на них грубі, неестетичні шви!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection