Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Вагітність і ваше тіло: догляд за тілом в період вагітності

Краса тіла жінки після пологів залежить від її корисних звичок ще задовго до вагітності.

Прийнято вважати, що вагітність - єдина причина появи розтяжок. Однак до змін шкірних волокон призводять різкі коливання ваги ще з дитинства. Порушується їх пружність і еластичність, що робить шкіру на грудях, животі та стегнах вразливою при розтягуванні під час вагітності. Особистий досвід безлічі лікарів показує, що від розтяжок повністю позбутися практично неможливо. Тільки з часом вони стають менш помітними, поступово міняючи свій червоно-синій колір на білий.

Для того, щоб шкіра легше перенесла розтягування, її необхідно підготувати заздалегідь, доглядати та робити більш еластичною і зволоженою. Так, наприклад, якщо регулярно користуватися відлущуючими засобами, шкіра очищується від мертвих клітин, пом'якшується і розгладжується. Відповідно, за рахунок процесу клітинного оновлення, підвищуються її захисні функції. Після відлущування шкіра готова до нанесення інших косметичних зволожуючих та для живлення засобів, які зможуть глибше проникнути і ефективніше діяти. Груди, живіт і стегна - це зони, найбільш схильні до утворення розтяжок. Їм слід приділяти особливу увагу.

Постарайтеся відучити себе від прийому гарячих ванн. Прохолодна вода значно краще тонізує волокна гладких м'язів в товщі шкіри. Беручи прохолодний душ, Ви проводите профілактику розширення вен і покращуєте кровообіг.

Ваші груди змінюється на різних етапах вагітності і годування, збільшуються в розмірах, тому шкіра розтягується. Важливо доглядати за бюстом, користуватися спеціальними підтягуючими засобами. Підбирайте правильний бюстгальтер, що підтримує груди, зі зручними, широкими бретельками. Своєчасно міняйте його на потрібний розмір. Після закінчення періоду годування, початковий об’єм Ваших грудей поступово повернеться.

По мірі зростання майбутнього малюка, в розмірах збільшується і живіт. Для профілактики надмірного розтягування шкіри, а також для зняття навантаження з внутрішніх органів і хребта, використовуйте правильно підібраний бандаж.

Наступна рекомендація для уникнення появи розтяжок - це контроль за збільшенням ваги. У період вагітності її збільшення - явище нормальне і неминуче, але дуже важливо, щоб воно було поступовим. Якщо Ви вже маєте зайві кілограми або схильні легко їх набирати, слід бути обережною і під час прийому їжі пам'ятайте, що головне - її якість, а не кількість. Необхідно правильно розподіляти свій раціон, скласти найбільш різноманітне збалансоване меню, яке включає всі необхідні для Вас і Вашої дитини поживні речовини. Приймайте їжу не менше трьох разів на день, їжте свіжі і корисні продукти, що містять достатню кількість білків, вуглеводів і жирів. Скоротіть вживання солі, уникайте легкозасвоюваних вуглеводів і гострої їжі.

У цей щасливий період організм знаходиться під гормональним впливом, що може привести до появи підвищеної пігментації, особливо при знаходженні під сонцем. Необхідно захищати свою шкіру від шкідливих ультрафіолетових променів А і В типу, які підсилюють пігментацію, висушують і зістаріють шкіру. Рекомендується регулярно наносити сонцезахисні зволожуючі засоби, навіть під час звичайної прогулянки.

Якщо після пологів і закінчення лактації, у Вас залишилися зайві кілограми, щоб виключити обвисання шкіри і зміцнити її тонус, втрачати вагу необхідно поступово. Складіть програму збалансованого харчування, яку Ви зможете дотримуватися довгі роки. Уникайте стресів, втоми і перевантажень. Регулярні заняття спортом допоможуть повернути гарну фізичну форму. І пам'ятайте, одна з найкорисніших звичок - приділяти собі більше часу, піклуватись про красу, здоров'я і відпочинку.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection