Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Умбілікопластика: операція з відновлення і пластики пупка

Мало хто замислювався про те, що пупок - це ніщо інше як рубець, який утворюється на передній стінці живота у новонародженої дитини після природного відмирання пуповини. Його латинська назва - «умблікус» і розташовується він зазвичай на рівні L3 - L5 хребців. У більшості людей він виглядає, як заглиблення в шкірному покриві й тільки у 4%, навпаки, як опуклість.

Пупок - енергетичний центр в тілі людини, місцем балансування всього організму. Естетично пупок також не варто недооцінювати, адже він вважається однією з найсексуальніших частин людського тіла, а на Сході - визначальним фактором жіночої краси. Сучасна мода теж не залишила пупки без уваги, їх прикрашають різними способами, привертаючи увагу оточуючих.

Про таку важливу частину нашого тіла ми особливо не замислюємося, так як присутність пупка є нормою. Але що робити, якщо з якоїсь причини пупок відсутній?

Історія з життя

Вже рік після перенесеної порожнинної операції, Тетяна жила без пупка. Замість нього її живіт «прикрашав» негарний гіпертрофічний рубець. Відсутність пупка завжди приносило дискомфорт дівчині, не дозволяючи вести нормальний спосіб життя, не кажучи вже про улюблений одяг і купальник, про які довелося забути.

Тетяна звернулася за допомогою в нашу клініку пластичної хірургії, де їй була запропонована операція по реконструкції втраченого пупка - «умбілікопластіка», на яку дівчина погодилася без зволікання.

Не дивлячись на те, що ця операція дуже індивідуальна і не є тривіальною, тривала вона трохи більше як годину і проводилася під місцевою анестезією. Рубцеві тканини пацієнтки були використані для створення поглиблення і дна пупка, а з власного шкірного клаптя на животі сформовані стінки нового пупка. Всі необхідні розрізи проводилися таким чином, щоб зменшити довжину наявних рубців і більшість з них приховати безпосередньо в пупковій западині, що зробило їх непомітними для очей оточення.

Тепер, завдяки операції з відтворення пупка, пацієнтка без сорому носить улюблений одяг, веде звичний спосіб життя і сміливо відвідує пляж, басейн і сауну.

Операція з пластики пупка у клініці пластичної хірургії Nove Tilo зазвичай проводиться в рамках процедури абдомінопластики.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection