Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Безопераційні методи омолодження шкіри обличчя та тіла. Переваги методик

Всі без винятку мріють якомога довше залишатися молодими і привабливими, але рано чи пізно вік залишає «відбиток» на нашій шкірі. Про наближення старості свідчать втрата еластичності і провисання шкірних покривів. Всупереч поширеній думці про те, що старіння — незворотній природний процес, в естетичній медицині існує чимало ефективних методів для сповільнення ходу біологічного годинника. Сьогодні ми розглянемо популярні безопераційні технології омолодження шкіри, які пропонує своїм пацієнтам клініка пластичної хірургії та естетичної медицини «Nove Tilo» в Києві.

Безопераційні методи омолодження

Чи можливо відтягнути момент наближення старості, регулярно відвідуючи кабінет професійного лікаря - дерматокосметолога? Багаторічні дослідження і захоплені відгуки пацієнтів доводять, що такі сеанси омолодження дійсно творять дива! До того ж, не кожна людина може звернутися до пластичного хірурга за допомогою. Обумовлено це 2 факторами: психологічним несхваленням радикальних методів і наявністю медичних протипоказань до операцій. Також віддати перевагу косметологічним новинкам варто, якщо механізм старіння вже запущено, але вдаватися до пластичної хірургії ще занадто рано. Саме для таких випадків існують альтернативні варіанти малоінвазивних і апаратних процедур. Серед них найбільш популярними в естетичній медицині є такі:

Крім того, що з віком дерма стає тоншою, втрачає еластичність, ще однією ознакою змін є поява шкірних новоутворень, таких як: фіброми, бородавки, папіломи, кератоз і т. д. У лікарів клініки «Nove Tilo» є вирішення і для цієї проблеми - лазерне видалення новоутворень. Перед лазерною процедурою фахівці нашого центру проводять дерматоскопію - ретельну діагностику новоутворень, що дозволяє визначити їх природу і переконатися в безпеці проведення майбутньої процедури.

Клініка «Nove Tilo» має напрями не тільки хірургічного омолодження, а й безопераційні anti-age методики із застосуванням новітніх косметологічних технологій і препаратів.

Безоперационные методы омоложения

Переваги методик

Щоб стати володарем молодої, сяючої, здорової шкіри, лягати під скальпель пластичного хірурга зовсім не обов'язково. На такі радикальні кроки слід іти в тому випадку, коли інші методики омолодження не ефективні. Хочеться відзначити, що естетична косметологія не стоїть на місці, постійно розвивається, безперервно розширюючи свої можливості, з'являються нові інноваційні способи і препарати, що дозволяють поліпшити стан шкірного покриву. Чому саме безопераційним способам омолодження варто, в першу чергу, віддати перевагу? Переваг дуже багато:

  1. Висока ефективність;
  2. Відсутність тривалої підготовки;
  3. Безболісність;
  4. Швидкий результат після процедури (курсу процедур);
  5. Короткий період відновлення;
  6. Мінімальний ризик розвитку ускладнень і побічних ефектів;
  7. Доступна вартість, порівняно з пластикою.
На жаль, використовуючи лише домашні процедури догляду, важко усунути вікові зміни шкірних покривів так ефективно, як це роблять професійні косметологічні процедури. Збереження краси і молодості - завдання не з легких, але фахівці нашого медичного центру з легкістю з нею справляються.

Всі вищеописані процедури в центрі «Nove Tilo» проводяться виключно висококваліфікованими лікарями - дерматокосметологами. У своїй практиці фахівці використовують сучасне обладнання та якісні, сертифіковані косметологічні засоби. Шовковиста, підтягнута шкіра обличчя і тіла перестане бути мрією, адже ми втілимо бажання в реальність!

профессиональные косметологические процедуры

Сподіваємося, що наведена інформація була корисною і допомогла Вам дізнатися більше про те, як зберегти свіжість шкіри обличчя і тіла без оперативного втручання, а лише можливостями естетичної косметології. Записуйтесь на прийом до наших фахівців, які знають все про безопераційні методи омолодження. Досвідчені лікарі центру сучасної пластичної хірургії та естетичної медицини в Києві «Nove Tilo» вже чекають на Вас. Не дозволяйте нікому, в тому числі своїй шкірі, видати таємницю Вашого віку!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection