Час роботи: з 9:00 до 20:00 (пн - сб)
Київ, Поділ, вул. Щекавицька 9а +380 67 61-46-45-2
NoveTilo
Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Блефаропластика - гарантія ясного погляду напередодні літа

Напередодні літа традиційно підвищується попит українців на таку популярну пластичну операцію, як блефаропластика.

Пластика повікк або блефаропластика – це підтяжка верхніх і нижніх повік, яка проводиться під місцевим знеболенням, триває не більше 40 хв. і дає відмінні результати. Ця операція дозволяє повернути погляду відкритість і вираженість, а обличчу надати більш молодий і привабливий вигляд. Її метою є видалення надлишків жирового прошарку, усунення набряків, а в окремих випадках хірургу доводиться робити підтяжку шкіри, що з роками стає в'ялою та обвислою.

На верхніх повіках блефаропластику проводять для їх підняття, так як з часом вони опускаються та прикривають очі, а при операції на нижніх повіках лікар прибирає набряклість, «мішки» під очима і підтягує обвислу шкіру. Обидва види блефаропластики здійснюються або окремо один від одного, або одночасно.

Процедура підтяжки повік здійснюється наступним чином:

пластика повік київ

1. Розмітка шкіри навколо очей.

Це один з головних та відповідальних етапів передопераційної підготовки, в процесі якої пластичний хірург повинен чітко розмітити і окреслити ділянки надлишкової шкіри, що підлягає видаленню.

2. Анестезія.

В область майбутньої операції вводиться анестезуючий засіб, і через 5 хвилин ці ділянки повністю знеболюються. Єдине, що може відчути пацієнт - це легкий укол голкою при введенні анестетика.

3. Висічення.

Строго за попередньо розміченими лініями, вздовж природної складки повік, хірург обережно відсікає надлишкову шкіру, м'язову тканину і жировий прошарок.

4. Коагуляція.

Щоб запобігти капілярній кровотечі, дрібні і пошкоджені судини припікають спеціальним приладом - електрокоагулятором. Цей важливий етап процедури дозволяє зменшити утворення набряклостей та синців після її проведення.

5. Накладання швів.

Закінчується процедура накладенням косметичних швів. Знімають їх, як правило, через 5-6 днів після проведення блефаропластики.

6. Накладання спеціальної пов`язки.

На місце хірургічного втручання на 4 години накладається еластична пов'язка, завдяки якій зменшується набряклість після процедури.

Щоб повіки повністю відновилися після проведеної операції, повинно пройти декілька місяців, а ось синці та набряклість що виникли, зникають на 10-12 день.

Одна з недавніх пацієнток клініки «Nove Tilo» в Києві (Оксана, 38 років) розповіла про те, що вона відчувала під час і після проведення блефаропластики. За її словами, не було ніяких хворобливих або неприємних відчуттів, все проходило в комфортній обстановці.

блефаропластика київ

Остаточний ефект від пластики повік можна оцінити не раніше, ніж через 2 місяці, коли зникнуть набряки і гематоми, що утворилися після процедури, відбудеться формування рубця, нових колагенових тканин і розрізу очей. На збереження результату після блефаропластики впливають індивідуальні особливості організму пацієнта, ретельність догляду за повіками після процедури. При суворому дотриманні всіх рекомендацій пластичного хірурга отриманий ефект буде зберігатися до 10 років.

На офіційному сайті клініки «Nove Tilo» можна почитати відгуки вдячних пацієнтів, подивитися фотографії до та після проведення операції, дізнатися про ціни на пластику повік в Києві в 2021 році, а також отримати відповіді на всі питання, що цікавлять у менеджера в режимі онлайн.

Наші контакти

Адреса:

Київ, Поділ, вул.Щекавицька 9а

Графік роботи:

пн-сб 9:00 - 20:00

Зв'яжіться з допомогою месенджерів:

Наші контакти

© 2016 - 2021 Nove Tilo клініка пластичної хірургії, лор хірургії та естетичної медицини в Києві, Україна. Всі права захищені.

Записатися на прийом
click fraud detection