Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Формула відродження краси волосся! Ін'єкційне лікування волосся

Незалежно від кольору, довжини, виду стрижки, сяюче та здорове волосся завжди викликає захват і притягує увагу оточуючих. Воно є одним з основних показників нашої з вами краси. А от втрата волосся, погіршення його стану, тьмяність і ламкість, навпаки, викликають у людей асоціацію з втратою привабливості.

Звичайно, товщина, густота і кількість волосся багато в чому залежать від генетики, але «погана спадковість» далеко не єдина причина втрати. На цей процес може впливати ряд факторів: неправильне харчування, неякісна вода, шкідливі звички, стреси, погана екологія, різні захворювання внутрішніх органів, гормональний дисбаланс, побічна дії прийому ряду лікарських препаратів, неправильний догляд і т. д.

На жаль, ми рідко помічаємо перші ознаки пошкодження волосся, а до фахівців звертаємося тільки при значній їх втрати і часто в занедбаному стані. У одних людей волосся відновлюються без додаткового втручання, а іншим необхідно лікування. Клініка пластичної хірургії «NOVE TILO» допоможе вдихнути нове життя в ваше волосся!

Одним із можливих напрямів лікування в нашій клініці є застосування сучасного медичного препарату Meso-Genesis BP3 (Мезодженезіс) сприяє природному відродженню краси волосся, припиненню передчасного випадіння і активації росту.

Meso-Genesis BP3 (Мезодженезіс) - запатентований засіб, що поєднує в собі п'ять активних компонентів, які спільно впливають на причини облисіння і погіршення структури волосся. В основі ексклюзивної трихологічної формули препарату лежить унікальний поліпептид Wharton's Jelly Peptide P199™ (синтетичний аналог стовбурових клітин). Його ін'єкції природним чином впливають на стовбурові клітини людини, збільшуючи їх кількість, тим самим забезпечуючи циклічний ріст волосся і якісне оновлення шкіри в волосистої частини голови.

Препарат Meso-Genesis BP3™ (Мезодженезіс) пройшов численні клінічні дослідження, які доводять його високу ефективність в боротьбі з такими трихологічними проблемами: передчасне випадіння волосся при нерубцевій алопеція, погіршення структури волосся, його стоншення, ламкість, втрата блиску, розрідження, порушення живлення волосяної цибулини і мікроциркуляції в зоні волосяного фолікула, підвищена сухість або жирність шкіри голови і т. д.

Ін'єкційне лікування препаратом Meso-Genesis BP3 (Мезодженезіс) полягає у виконанні інтрадермальних ін'єкцій в волосяну зону голови. Терапія проводиться інтенсивним курсом, що складається з 10 процедур з інтервалом в один тиждень. Після цього рекомендована підтримуюча терапія, яка складається з 5 процедур з інтервалом в місяць.

Поверніть здоров'я і блиск своєму волоссю разом з клінікою пластичної хірургії «NOVE TILO» та інноваційним медичним препаратом Meso-Genesis BP3™(Мезодженезіс)! Отримати додаткову інформацію про унікальну, відновлюючу процедуру можна записавшись на консультацію до наших фахівців за номером телефону: +38 (068) 90-60-90-1.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection