Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Підтяжка обличчя за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти - альтернатива традиційній пластичній хірургії

Наша з Вами шкіра унікальна, щодня вона приймає на себе величезний удар, захищаючи внутрішні органи від впливу негативних зовнішніх факторів. Неправильний догляд і «агресивна» навколишнє середовище тільки прискорюють процес її старіння. Першими страждають відкриті ділянки тіла - обличчя і шия.

Саме тому фахівці естетичної медицини вже протягом багатьох років борються за збереження молодості і краси своїх пацієнтів. В цій нелегкій боротьбі їм допомагає гіалуронова кислота.

Її використовують у вигляді лосьйонів, кремів, капсул та ін'єкцій. Так що ж таке «гіалуронка», яким чином вона сприяє поліпшенню стану шкіри і як з її допомогою можна відкоригувати риси обличчя? Відповіді на ці та інші питання читайте нижче.

Гіалуронова кислота - природний компонент, що входить до складу шкіри кожної людини. Її широке застосування в косметології і естетичній медицині пов’язане зі здатністю зв'язувати вологу, синтезувати волокна колагену і еластину. У наслідок чого поліпшується структура епідермісу, досягається омолоджуючий ефект. Назва «гіалуронова кислота» походить від грецького слова «hyalos» - склоподібний і «уранова кислота». Вперше вона була виділена в 1934 році К. Мейером і Дж. Палмером з склоподібного тіла ока.

Як ми вже з'ясували, гіалуронова кислота - важливий компонент, який відповідає за регулювання водного балансу нашої шкіри. Але, на жаль, з роками кількість корисної кислоти зменшується. Як наслідок, шкіра стає сухою і в'ялою, з'являються вікові зморшки, «пливе» овал обличчя. Для боротьби зі старінням шкіри, а також з метою безопераційної корекції контурів обличчя, лікарі використовують ін'єкції гіалуронової кислоти. Вона виступає в ролі «філлери» ( «to fill» в перекладі з англійської мови означає «наповнювати»). Нею наповнюють тканини, коригуючи при цьому окремі ділянки обличчя. Наприклад, заповнюють глибокі зморшки, роблять більш вираженими вилиці, чітким підборіддя, моделюють об’єм губ і т. д.

Для отримання того чи іншого результату використовується гіалуронова кислота різної консистенції та щільності. Препарат для ін'єкцій, його дози підбираються лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Філлери гіпоалергенні та легко переносяться тканинами нашого організму. Ефект після виконання процедури контурної пластики видно одразу, зберігається він протягом 8 - 15 місяців. Після цього терміну препарат починає розсмоктуватися і виводитися з організму. Тому, для збереження результату, корекцію необхідно проводити повторно.

Контурна пластика обличчя гіалуронової кислотою - процедура практично безболісна, перед початком сеансу краси на місця ін'єкцій наноситься анестезія. Тривалість процедури в середньому становить трохи більше як півгодини. Відновлювального періоду як такого немає, пацієнт може майже зразу повертатися до звичного ритму життя.

Якщо на контурну пластику обличчя філлерами гіалуронової кислоти Ви зважилися вперше, то пам'ятайте, що препарат розкривається в присутності пацієнта безпосередньо перед початком процедури. Після закінчення сеансу вкладиш з коробки із зазначенням назви препарату, датою введення і дозою обов'язково віддається в руки пацієнту клініки.

Як і будь-яка медична процедура, контурна пластика обличчя гіалуроновою кислотою має свої протипоказання. Її не рекомендується проводити людям з порушенням згортання крові, з наявністю захворювань в стадії загострення, особам, які не досягли 21 року, вагітним або жінкам в період лактації.

Не дивлячись на те, що гіалуронову кислоту в естетичній медицині використовують не так давно, цей спосіб омолодження і корекції вже встиг обрості сотнями легенд. Боятися цього не варто. Головне пам'ятати, що проводити такі процедури можуть виключно ліцензовані установи з висококваліфікованими фахівцями, які в своїй практиці використовують лише сертифіковані та якісні препарати. Контурна пластика гіалуроновою кислотою - чудова альтернатива пластичній операції, але без болю, шрамів і реабілітації. Бажаєте отримати більше інформації про цю процедуру? Запишіться на консультацію до фахівця.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection