Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Губи, які хочеться цілувати: методи пластики губ

Як саме виглядають губи, які хочеться цілувати? Які вважаються еталоном краси і сексуальності? Смаки різні, але красиві, симетричні, чітко окреслені пухкенькі губки завжди будуть притягувати погляди і змушуватимуть мріяти про пристрасні поцілунки...

Способи збільшення губ в клініці «NOVE TILO»

Якщо природа не нагородила вас такою дивовижною особливістю, отримати її допоможе сучасна естетична медицина! Бажаєте «носити» еталонні губки? Тоді влаштовуйтеся зручніше, адже нижче мова піде про методи корекції їх об’єму та форми.

Найпростішим і найпопулярнішим способом додати устам об’єму вважається контурна пластика - корекція губ за допомогою ін'єкцій біосумісних препаратів-наповнювачів (філлерів) на основі гіалуронової кислоти. Результат введення видно одразу, і тримається він близько 6-12 місяців, після чого процедуру можна буде повторити.

Ще одним способом збільшення губ є ліпофілінг. Також ін'єкційна методика, в рамках якої в якості філлера використовується власна жирова тканина пацієнта, яку береться з живота, стегон або сідниць. У сприятливих умовах результат ліпофілінгу зберігається на все життя, однак передбачити яка саме кількість введених жирових клітин «приживеться» дуже складно, тому для досягнення бажаного ефекту іноді потрібне проведення декількох процедур.

Біодеградуючі мезонитки з гіпоалергенного матеріалу дозволяють змінити форму губ, природним чином формуючи мікрокаркас з фіброзної тканини. Тривалість збереження отриманого ефекту становить 6-8 міс.

Хейлопластика - таким терміном позначається будь-яка пластична операція на губах, яка виконується для «вивертання» червоної кайми губ назовні. Як такого збільшення тут немає, але за рахунок зміни форми, візуально губи стають більшими.

А найбільш екзотичним способом зробити губи повнішими вважається використання імплантів, виготовлених з еластичного Gore Tex або силікону. Як правило, цей метод застосовують тільки при наявності специфічних протипоказань до інших варіантів корекції.

Бажаєте ідеальні губи, що стануть яскравим акцентом вашій зовнішності? Тоді ласкаво просимо в клініку пластичної хірургії «NOVE TILO»! Наші фахівці подарують вам виразні губки без болю і стресу! Запис на консультацію за номером телефону: +3 8 (068) 90-60-90-1.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection