Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Пропорції ідеального носа: параметри для ринопластики

Давно відомо, що ніс це не просто частина обличчя, яка бере участь в диханні і нюху людини, це ще і його естетичний центр. Кирпаті, «картоплею», благородні «грецькі» або з горбинкою - це тільки мала частина назв для нього. Ми підібрали для Вас найпоширеніші методи розрахунків ідеальних параметрів носа та обличчя в цілому.

Теорія Леонардо да Вінчі про «золотий перетин»

У різні часи та епохи «мода» на носи змінювалася, але італійський художник, Леонардо да Вінчі розробив універсальний принцип гармонії, що називається «золотий перетин». Суть цього принципу полягає у гармонійному співвідношенні носа з іншими елементами обличчя. Правила «золотого перетину» активно використовуються в архітектурі, образотворчому мистецтві та медицині.

Ідеальна довжина носа

Довжина носа, відповідно до принципу «золотого перетину», дорівнює 1/3 від всього обличчя. Для того, щоб дізнатися довжину свого носика, необхідно виміряти обличчя: від лінії росту волосся до брів, від брів до кінця носа. Наостанок від кінця носа до підборіддя. Якщо лобова, лицьова і нижня частина обличчя виявилися одного розміру, вітаємо, Ви володар носа з «ідеальною» довжиною.

Приваблива ширина носа

Оптимальна ширина носа в ділянці крил повинна бути такою, як подовжній розріз очей, краї носа не повинні виходити за лінії, проведені через внутрішні куточки очей. Якщо всі ці параметри збігаються, то Вам пощастило! У Вас правильна ширина носа, відповідно до теорії Леонардо да Вінчі.

Правильний нахил носа щодо чола

Кут між лінією чола (те місце, де лоб переходить в ніс) і спинкою носа повинен становити не більше 40 і не менше 30 градусів. В ідеалі, звичайно, 35 градусів.

Пропорційний нахил носа щодо рота

Кут між колумеллою (зовнішня ділянка перегородки носа) і верхньою губою для прекрасної половини людства повинен становити 105 градусів, а для сильної - 95 градусів. З віком цей показник поступово зменшується.

Форма носа людини багато в чому залежить від расової приналежності, тому ця методика аналізу пропорцій може бути застосована в основному для «європейських» носиків.

Теорія «масок» Стівена Марквардта

Сучасні пластичні хірурги не зупинилися на висновках Леонардо да Вінчі та його послідовників про розрахунок ідеальних параметрів, а стали вивчати пропорції привабливого обличчя і його елементів глибше.

Американський пластичний хірург Стівен Марквардт багато років займався проблемами лицьової пластики, за довгі роки своєї практики намагався вивести універсальні пропорції ідеально гарного обличчя. Він проаналізував і вирішив поєднати всі попередні наукові теорії про правило «золотого перетину» і вивів формулу ідеальних лицьових параметрів.

Пропорції носа за Марквардтом

Ніс - це трикутник в профіль і анфас, в ідеальному обличчі сторони цього трикутника в 1.618 разів довші, ніж його основа. Під час посмішки трикутник перетворюється в п'ятикутник і саме тоді у обличчя найприємніші для ока риси.

Параметри ідеального обличчя за Марквардтом

На параметрах ідеального носа Стівен Марквардт не зупинився, тому поєднав всі трикутники і п'ятикутники, враховуючи співвідношення з числом 1.618, і створив «маску краси», за якою можна розрахувати привабливість рис обличчя.

Існують чотири типи масок:

  • Анфас обличчя.
  • Анфас з посмішкою.
  • Профіль обличчя.
  • Профіль з посмішкою.

Чим краще маска підходить людині, тим риси її обличчя гармонійніші. Розроблена Марквардтом маска підходить всім не залежно від статі і раси.

Виходячи з цього, для отримання бажаного результату, а саме для отримання привабливого обличчя, важливі ідеальні параметри не лише носа, але і обличчя в цілому.

Наша клініка готова надати Вам повний комплекс процедур з корекції рис обличчя. Серед найпопулярніших послуг нашого медичного центру: ринопластика, виправлення викривленої перегородки носа, підтяжка обличчя. На консультації наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання, що стосуються параметрів носа, а також розрахують параметри Вашого ідеального обличчя. Ми гарантуємо високу якість послуг з використанням новітнього обладнання та методик. Результативність процедур підтверджена сотнями позитивних відгуків від наших пацієнтів. Щоб записатися на індивідуальну консультацію в нашу клініку, перейдіть за посиланням нижче.

Записатися на консультацію

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection