Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Мистецтво примножувати красу: перша річниця клініки «Nove Tilo» в Києві

Дорогі друзі, 10.12.2017 року клініка пластичної хірургії «NOVE TILO» відсвяткувала свій перший День Народження!

Перша річниця - це дуже значуща дата, це певний рівень зрілості, перший рубіж, пройдений нашою командою! Неймовірно, але всього за рік нам вдалося розвіяти міф про те, що «вітчизняна» естетична медицина не може бути якісною, безпечною і доступною.

Для «NT» минулий рік був дуже насиченим і продуктивним. Нашими хірургами було проведено величезну кількість консультацій, результатами яких стали виконані на високому рівні пластичні операції із застосуванням новітнього обладнання. Крім послуг в області естетичної і реконструктивної хірургії, сотням пацієнтів надано допомогу в області отоларингології, дерматокосметології і трихології, багато хто відчув на собі ефективність процедури трансплантації волосся. Таким чином, мета створити сучасну клініку була досягнута. Обіцяємо не зупинятися на цьому, а продовжувати безперервно розвиватися і розширювати можливості!

Ми щиро раді і безмежно вдячні тим пацієнтам, які довірили нам найцінніше - своє здоров'я і тіло. Нам було дуже приємно отримати від Вас рекордну кількість добрих, теплих слів подяки і побажань процвітання, довгих успішних років роботи і перспектив. Спасибі, що вірите в нас і рекомендуєте рідним і близьким людям!

Ми висловлюємо свою повагу і вдячність усім друзям, партнерам і товаришам «по цеху», які день за днем створювали «NOVE TILO» разом з нами. Ми пишаємося цією дружбою і співробітництвом. Дякуємо кожному за особистий внесок, дружню участь, професійну допомогу та сприяння!

Окремо хочемо подякувати нашій команді, дружньому згуртованому колективу, що робить цей світ прекраснішим. Кожен з Вас - це особлива, надзвичайна особистість, яка стала невід'ємною частиною великої родини «NT»! Дякуємо за Ваш благородний професійну працю, самовіддачу, увагу і турботу. Разом ми обов'язково продовжимо займатися улюбленою справою, роблячи щасливими якомога більшу кількість людей, даруючи їм нове тіло!

Засновники клініки пластичної хірургії «NOVE TILO» Ющенко В.Н. і Тимофій О.В.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection