Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Як правильно визначити розмір жіночих грудей: способи визначення

Найчастіше, багато дівчат навіть не знають свій справжній розмір грудей. При здійсненні покупок, особливо спідньої білизни, покупець помилково покладається на свої здогадки. Безумовно, можна звернутися за допомогою до продавця і є відсоток таких, що правильно визначають об'єм бюсту. Щоправда, вони теж можуть помилитися. Важливо вміти самостійно розбиратися в цьому питанні. Сьогодні ми розповімо про способи визначення об'єму жіночих грудей. Наведена інформація дозволить не тільки знати параметри свого бюсту, а й вміти правильно підбирати подарунки залежно від розміру одягу тієї чи іншої людини.

Способи визначення

Як правильно визначити об'єм жіночих грудей? Це питання актуальне не тільки для жінок, а й чоловіків. Адже чоловіки часто хочуть подарувати спідню білизну своїм обраницям, тому тут можна здивувати дівчину не лише самим подарунком. Першим кроком у визначенні буде правильне зняття мірок.

Варто відзначити, що більшість помилок допускаються саме при вимірюванні параметрів. В наслідок чого і параметри бюсту обчислюються неправильно. Головне, щоб бюстгальтер був зручним.

А тепер розглянемо основні методи визначення розміру жіночих грудей.

1. Таблиця розмірів грудей

У сучасному світі існує спеціальна таблиця, по якій можна 100% визначити розмір бюста, але для початку Вам потрібно буде виміряти параметри. Насамперед обхват під грудьми. Важливо, щоб сантиметрова стрічка добре прилягала до тіла. Далі визначаємо обхват грудей по точках, що виступають. На завершальному етапі обчислюємо різницю між першим і другим пунктом. Тепер Ви можете визначити розмір, виходячи зі знайденої різниці. Далі порівнюємо показники в сантиметрах з таблицею:

Таблиця №1

Розмір бюстгальтера

Розмір під грудьми Розмір бюстгальтера
67 - 72 см 70
73 - 77 см 75
78 - 82 см 80
83 - 87 см 85
88 - 92 см 90
93 - 97 см 95
98 - 102 см 100

Таблиця №2

Розмір повноти чашечки

Різниця між параметрами Розмір
10 - 12 см AA (0)
12 - 13 см AA (1)
13 - 15 см B (2)
15 - 17 см C (3)
18 - 20 см D (4)
20 - 22 см DD (5)
23 - 25 см E (6)
26 - 28 см F (6+)

Залежно від виробника, на одязі може зазначатися як середній показник об’єму бюста, так і, власне, розмір в буквах.

2. Визначення розміру бюста за європейськими стандартами

Перший спосіб не завжди дає зрозуміти: як визначити об'єм жіночих грудей. Це обумовлено наявністю особливостей продукції, що випускається на ринок одягу. І для таких випадків у нас є для Вас другий — не менш ефективний спосіб.

Якщо Ви захочете придбати спідню білизну європейських виробників, то побачите інші цифри. Однією відмінною рисою є те, що отримана різниця показника об'єму під грудьми та загального обхвату — ділиться на 6. Крім того, є певні таблиці європейських стандартів, які можна легко знайти на просторах інтернету.

Пам'ятайте! При підборі спідньої білизни Вам не варто покладатися виключно на об'єм грудей, адже ця річ досить специфічна і слід ретельно підходити до вибору, покладаючись на власні відчуття.

Тепер у Вас не виникне труднощів з визначенням параметрів грудей. Подані нами рекомендації допоможуть вибрати необхідний одяг як для себе, так і для близьких.

Якщо Вас не влаштовує розмір, форма грудей, Ви можете звернутися в нашу клініку «Nove Tilo» і скористатися ефективними послугами з корекції грудей: збільшити, зменшити, підтягнути або виправити форму грудей, вирішити проблему втягнутих сосків і багато іншого.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection