Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Як зберегти красу і молодість шиї? Методи омолодження шиї та обличчя

Як правило, ще з юного віку ми починаємо піклуватися про стан шкіри обличчя, робимо різні пілінги, маски, масажі, «тоннами» наносимо зволожуючі засоби. При цьому зовсім забуваємо приділити увагу шиї, а її шкіра старіє набагато раніше, ніж на обличчі. Вона надзвичайно тонка і беззахисна. У ній мало сальних залоз, вона рідко захищена від згубного впливу ультрафіолету, тому швидко стає сухою, втрачає еластичність, на ній з'являються зморшки і складки, а постійні оберти головою тільки посилюють цю ситуацію.

Молодість шиї можна зберегти, якщо вчасно почати догляд: захищати шкіру від агресивного сонця, регулярно її зволожувати, виконувати спеціальні масажі та гімнастику. Якщо проблеми вже виникли, не варто впадати у відчай, адже існує безліч способів боротьби навіть з вираженими ознаками старіння. Пропонуємо розглянути деякі з них.

Верхній шар нашої дерми складається з безлічі старих і відмерлих клітин, які накопичуючись, роблять шкіру нерівною і в'ялою, формуючи фундамент для зморшок. Тому необхідно запускати процеси її оновлення. З цим завданням чудово справляються хімічні пілінги. В ході процедур прискорено відлущуються зроговілі часточки шкіри, активуються процеси регенерації тканин, стимулюється вироблення власного колагену і еластину. Тип і глибина пілінгу визначаються лікарем індивідуально. Сеанс може супроводжуватися легким печінням і почервонінням, які досить швидко проходять. Після процедури шкіра шиї стає більш гладкою і свіжою, а пігментні плями і дрібні зморшки будуть менш помітними.

Методи ін'єкційних процедур для омолодження шиї

Ще один спосіб зберегти «лебедину шийку» - застосування ін'єкційних методів: мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, плазмоліфтинг.

Мезотерапія - внутрішньошкірне введення так званих «мезококтейлів», склад яких може поєднувати в собі безліч компонентів: вітаміни, амінокислоти, гіалуронову кислоту і т. д. Мезотерапія спрямована на поліпшення стану шкіри і часткове усунення гравітаційного птозу, а іноді сприяє зменшенню видимості рубців, наприклад, після операції на щитовидній залозі. Її ефективність можна оцінити після курсу, що складається з 5 процедур.

Біоревіталізація - введення в зневоднену шкіру шиї препаратів на основі натуральної гіалуронової кислоти, іноді з додаванням інших активних компонентів. Основна мета процедури - глибоке зволоження волокон дерми, відновлення запасів гіалуронової кислоти в шкірі. Ін'єкції «молодості» виконуються курсом від 1 до 3 процедур з інтервалом в 2 - 3 тижні. Перший час після сеансу може зберігатися невелика набряклість, викликана здатністю гіалуронової кислоти притягувати і утримувати вологу.

Контурна пластика - введення під шкіру спеціальних препаратів на основі стабілізованої гіалуронової кислоти високої щільності (філлерів). Техніка спрямована на наповнення та розгладження середніх і глибоких зморшок в ділянку шиї, а також для загальної корекції її контурів. Результат видно одразу після процедури, і він зберігається приблизно 6 - 12 місяців.

Плазмоліфтинг - ще одна лікувально – омолоджувальна процедура, що є одним з основних напрямків в anti - agе медицини. Полягає у введенні під шкіру власної плазми крові пацієнта, збагаченої тромбоцитами. Завдяки цим ін'єкціям, в організмі стрімко запускаються природні процеси омолодження та нормалізуються обмінні. Курс лікування становить 2 - 4 процедури з інтервалом 2 - 3 тижні. Позитивний результат видно через 2 тижні після плазмоліфтингу.

У зрілому віці шкіра шиї стає в'ялою, починає сильно провисати, на ній утворюються глибокі зморшки, а м'язи сильно слабшають і втрачають тонус. При таких значних вікових змінах, застосування перерахованих вище малоінвазивних процедур не дасть бажаного естетичного результату. У такому випадку варто задуматися про більш радикальні заходи - хірургічну підтяжку шиї. Мета втручання - повернення шиї та підборіддю чітких та гармонійних обрисів. Операція може виконуватися ізольовано або в комплексі з підтяжкою всього обличчя. Додатково може включати ліпосакцію (видалення жирових відкладень) і платизмопластику (підтяжка м'язів шиї). Пластика шиї виконується в умовах стаціонару під загальним наркозом, повне відновлення після операції займає близько місяця.

Тепер вам відомі деякі «маленькі хитрощі», які не тільки допоможуть зберегти молодість шиї, а й підкреслити її! Попередьте появу або позбудьтесь від ознак старіння шиї разом з нами! Запис на консультацію до фахівців клініки естетичної та пластичної медицини «NOVE TILO» за телефоном: (098) 90 - 60 - 90 - 1.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection