Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Як прибрати друге підборіддя? Методи боротьби з другим підборіддям

Друге підборіддя - це невеликий нюанс, який істотно впливає на витонченість Вашого образу. Як же усунути цей недолік, зробити максимально непомітним? Відповіді на ці питання дізнайтеся прямо зараз!

Сьогодні beauty-ринок переповнений роликами з інформацією про те, як приховати друге підборіддя, використовуючи успішний make up або акцентуючи увагу на інших зонах обличчя, наприклад, губах і вилицях. Проте, на противагу всім плюсам з маскуванням, приходить один істотний мінус - недовговічність ефекту.

Як підтягнути друге підборіддя без операції?

У мережі Інтернет можна відшукати достатньо інформації про те, як отримати такий бажаний силует обличчя у формі латинської літери «V» за допомогою спеціальної гімнастики (face building) чи тренажерів, кремів з ліфтинговим ефектом. Крім того, серед найпоширеніших безопераційних методів боротьби з другим підборіддям виділяють:

Масажі для підтяжки обличчя

Існують різні техніки масажу для усунення другого підборіддя. Вони досить ефективні у випадках, коли зайве підборіддя з'явилось не через надмірну вагу, а через в'ялість шкіри. Серед них найпопулярніші такі техніки: пощипування, медовий масаж, масаж з використанням різних косметичних кремів. Це приємна та корисна для шкіри і тонусу м'язів процедура. Також при натисканні на певні точки обличчя і шиї можна поліпшити роботу організму. Тому проводити масаж можна навіть при відсутності проблем з підборіддям. Єдиним його недоліком є те, що масажі потрібно робити регулярно. Інакше ніякого результату не буде.

Маски для усунення другого підборіддя

Маски для обличчя - це ще один з часто вживаних методів боротьби з другим підборіддям, які легко можна використовувати вдома, найбільш традиційні й давні способи боротьби з віковими змінами і недоліками шкіри. Проте нас хвилює боротьба з відкладеннями і провисанням підборіддя. З чого тільки не роблять маски, відомі рецепти масок з дріжджів, картоплі, глини, лимонного соку і т.д. Істотним недоліком методу є те, що вони рідко приносять дійсно відчутний ефект.

Вправи з підтяжки м'язів шиї

З боку може здатися, що це просто падіння в дитинство - доросла жінка кривляється, висовує язик і дивно ворушить губами, але це просто такий метод боротьби з другим підборіддям. Серед найбільш ефективних вправ можна спробувати: «Покажи язик», «Поцілунок до неба» і «Відкрий рот». Цей метод допомагає не тільки розвинути м'язи підборіддя, але і значно розвинути артикуляційний апарат, що дозволить не тільки бути красивою, але і красиво говорити. Тільки переконайтеся, що поруч з Вами нікого немає!

На жаль, навіть дотримуючись всіх правил і витрачаючи на «перетворення» багато часу, варто бути готовим до того, що результат не виправдає очікування і витрачені зусилля.

Методи пластичної підтяжки другого (третього) підборіддя

Складається не весела картина, чи не так? А от і ні! Сьогодні, в епоху культу здорового і красивого тіла, існують ефективні інструменти на шляху до досконалості! Що пропонує сучасна пластична хірургія для б’ютифікації граційного профілю? Зробити його!

Ін'єкційний метод

Курс ін'єкцій ліполітиків часто застосовується проти другого підборіддя. Суть методу полягає в тому, що в конкретну ділянку вводяться речовини, які сприяють розщепленню жирових відкладень, в результаті чого досягається зменшення їх обсягів. Важливо розуміти, що ця процедура показана не у всіх випадках корекції овалу обличчя і вважається мінімальною. У випадках виникнення третього підборіддя вона буде малоефективна і тоді рекомендується застосування більш радикальних методів.

Ліполіз підборіддя

За допомогою лазерного променя відбувається руйнування жирових відкладень, проводиться підтяжка провислої та в'ялої шкіри, в результаті чого шия набуває витонченого вигину. Також лазер стимулює вироблення власного колагену і еластину, шкіра стає більш пружною і підтягнутою, зникають провисання. Ефект можна оцінювати протягом місяця, оскільки зруйнований лазером жир виводиться з організму природним шляхом, а цей процес потребує часу.

Ліпосакція підборіддя

Цей метод направлений на видалення зайвого жиру фізично. Пластичний хірург, подібно скульптору, відточує нове підборіддя до найменших деталей. Найчастіше цей метод поєднується з лазерним ліполізом, оскільки шкіру після видалення жирових відкладень необхідно підтягнути. Перший ефект можна оцінити вже через кілька годин після проведення операції.

Підтяжка нижньої третини обличчя

Готові до кардинальних змін? Сome on! Цей метод насамперед показаний тим, хто береже таємницю свого віку. Ця операція належить до більш інвазивних, оскільки обсяг роботи скульптора - хірурга розширюється. Найчастіше супроводжується ліпосакцією, ліполізом і підтяжкою шкіри хірургічним шляхом. Ефект від операції можна оцінити через 2-3 тижні, але потрібно бути готовим і до більш тривалого реабілітаційного періоду. Однак результат здивує всіх без винятку. Після проведення кваліфікованими фахівцями такого виду пластики ефект омолодження буде тривалим і значним.

Ментопластика

Ментопластика - один з найточніших методів в боротьбі за ідеальний профіль. Суть його полягає в установці імпланту в підборіддя, що допомагає загострити овал обличчя, підкреслити його витонченість. Також ця процедура допомагає змінити форму і кут нахилу підборіддя, що грає важливу роль в побудові силуету обличчя. Також під час ментопластики може проводитися контурна підтяжка обличчя. Вона може поєднуватися з усіма перерахованими методами. Завдяки сучасним матеріалам і методикам ця процедура переноситься легко, а ефект від операції помітно одразу.

Якщо Ви помітили у себе появу другого або навіть третього підборіддя, зверніться до фахівців клініки пластичної та естетичної медицини «Nove Tilo» в Києві. Ми надаємо послуги з хірургічної підтяжки підборіддя, а також усунення його іншими безопераційним методом. Наші пластичні хірурги дадуть Вам вичерпну консультацію, а також проведуть пластичну операцію з використанням новітніх технологій і матеріалів.

На фото нижче показані результати До і Після однієї з операцій з підтяжки підборіддя, виконаної пластичними хірургами нашої клініки.

Складно зробити вибір? Не можете наважитися? Не знаєте, чи потрібно Вам взагалі щось в собі змінювати? Знайте, найважливіше і найголовніше - це знайти СВОГО професійного лікаря, який відкриє Вам двері в світ краси, де Ви будете почувати себе в своїй стихії!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection