Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Як змусити руки, лікті та коліна мовчати про вік?

Чи знали Ви, що кисті рук, лікті та коліна можуть не тільки розкрити паспортний вік людини, але часом і додати кілька зайвих років власниці?

Широко відомий вислів «Руки — візитна картка жінки» - не випадковість! Кисті рук завжди на виду. Їх тиснуть під час знайомства, зустрічі або прощання. Ми жестикулюємо ними, бажаючи висловити емоції, тому такі вікові прояви як сухість, в'ялість, зморшки, вени, що проступили, і пігментація, одразу привертають увагу оточуючих.

Лікті та коліна також розкажуть про вік розтягнутою шкірою, схильною до огрубіння в місцях згину ліктьових і колінних суглобів. Постійне розтягування якої, призводить до опущення тканин і появи зморшок, над якими, навіть у самих худих людей, накопичуються надлишки жиру.

Як змусити ці частини тіла не видавати «таємницю» віку?

Для вирішення цього завдання лікарі — косметологи та пластичні хірурги володіють величезним арсеналом засобів. Різноманітність методик вражає. Всі вони підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей, стану шкіри та підшкірної клітковини. Сьогодні ми розглянемо тільки найпоширеніші способи омолодження цих проблемних зон:

  1. Введення філлерів — процедура, що полягає в підшкірному введенні наповнювачів на основі гіалуронової кислоти, які заповнюють і розгладжують западини та зморшки, а також активізують вироблення власного колагену.
  2. Ліпофілінг — введення власного жиру під шкіру рук. Допомагає заповнити втрачений обсяг м'яких тканин, робить руки гладкими і привабливими, ліквідуючи зморшки та западинки.
  3. Мезотерапія, біоревіталізація — ін'єкції індивідуально підібраних препаратів, що містять вітаміни, пептиди та гіалуронову кислоту. Сприяють відновленню і поліпшенню тонусу шкіри проблемних зон.
  4. Хімічні пілінги — процедура обробки шкіри, що старіє та кистей спеціальною кислотою, яка сприяє оновленню верхніх шарів епідермісу. Це підвищує її пружність і усуває лущення.
  5. Лазерний фототермоліз шкіри — використання CO2 лазера, промені, якого активізують синтез колагену й еластину. Процедура спрямована на розгладження зморшок, усунення судинної сітки і пігментації.
  6. Лазерний ліполіз (лазерна ліпосакція) - ефективний метод з використанням неодимового лазера, промені якого руйнують надлишки накопиченого жиру, стимулюють синтез колагену і еластину, що в підсумку призводить до зменшення об'єму жирової тканини, скорочення шкіри і розгладження зморшок.

Милі дами! Бережіть себе, свої ручки, лікті та коліна, а вони у відповідь ще дуже довго будуть залишатися молодими і нікому не розкажуть про Ваш вік! Клініка «Nove Tilo» запрошує вас на косметологічні процедури, які подарують вам тривалу та нев'янучу молодість!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection