Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Комплексне омолодження зони навколо губ

Сьогодні поговоримо про таку делікатну і складну зону, як пероральна область. Ця ділянка обличчя приковує погляди і привертає увагу, тому видимі вікові зміни тут вкрай небажані. Порівняно з лобом, де ми легко прощаємося зі зморшками, використовуючи ботулотоксин, омолодження зони навколо губ завжди проводиться комплексно і підбирається індивідуально.

Які вікові зміни відбуваються в цій зоні?

Візуально відбувається подовження верхньої губи (відстань від колумели до кайми губ) і зменшення видимої висоти червоної кайми.

Гістологічно - це стоншення дерми, потовщення жирової клітковини і дегенерація еластичних і колагенових волокон. Стоншення кругового м'яза рота. В результаті ми бачимо зміни пропорцій губ: їх подовження, стоншення верміліону та інверсія його всередину, птоз верхньої губи, згладжування контуру і колон фільтруму.

Саме через ці зміни, техніки об'ємного моделювання губ пацієнтам старшого віку не завжди підходять і можуть викликати неприродній вигляд.

Що оцінюємо і на що звернути увагу?

В першу чергу на круговий м'яз рота - в спокої і динаміці, на формування кисетних зморшок. Також на м'яз, що опускає кутики рота, збільшення складок жалоби і формування зморшок - маріонеток.

Лікування варто починати з нейротоксину - це перший етап корекції. Ботулінотерапія, в більшості випадків, надає м'який і природний ефект, розгладження кисетних зморшок, незначне вивертання губ, оскільки круговий м'яз рота загортає їх всередину (з віком він призводить до стоншення верміліону і сприяє формуванню згладженого контуру).

Не варто забувати про м'яз, що піднімає верхню губу і крила носа. Він відповідає за формування «ясневої» посмішки (оголення верхніх ясен під час усмішки). Відкоригувавши цю особливість ботулотоксином, риси обличчя при посмішці будуть більш милими і м'якими.

Платизма і м'язи підборіддя. На них теж варто звернути увагу, оскільки їх вікові зміни можуть бути дуже помітними для ока.

Статичні кисетні зморшки, сітку з дрібних зморшок і зморшки «усмішки» не завжди вдається виправити за допомогою ботулінотерапії. Оптимальним вирішенням проблем, що сформувались на рівні дерми, будуть біоревіталізація, хімічні пілінги, мезотерапія.

Біоревіталізація - це ін'єкції мікро - доз гіалуронової кислоти з метою зволоження дермального шару, поповнення гідрорезервів шкіри, покращення регенеративних властивостей шкіри. Для цієї ділянки найкраще використовувати не чисту гіалуронову кислоту, а з додаванням амінокислот, вітамінів, нуклеотидів.

Для чого?

Амінокислоти - це складова частина білка, "цеглинки", з яких він будується. Шкіра дуже швидко оновлюється і їй постійно потрібен будівельний матеріал. Введення амінокислот забезпечить повноцінний синтез білка. З амінокислот синтезуються білки шкіри - колаген та еластин.

Нуклеотиди - відносно нове слово. Що це і з чим його їдять?

Думаю, багато хто чув термін репарація (відновлення структури ДНК), а для репарації ми і застосовуємо полідезоксирибонуклеотиди. Вони допомагають шкірі відновлюватись за рахунок нормалізації структури і функцій ДНК. Такі властивості дозволяють використовувати їх в багатьох напрямках. Наприклад, терапія і профілактика фото- і хроностаріння, терапія рубців, стриїв, постакне і гіперпігментацій, омолодження периорбітальної зони, підвищення імунітету шкіри, а також для продовження і закріплення ефекту виконаних процедур.

Вітаміни. Всі ми знаємо, що без вітамінів не обходиться жоден біохімічний процес! Введення вітамінів покращує метаболізм клітин, регулює обмінні процеси, підвищує шкірний імунітет, що дуже важливо для більшого ефекту омолодження.

Після завершення курсу терапії біоревіталізантами з додатковими компонентами, Кінцевим етапом може бути контурна пластика стабілізованою нещільною гіалуроновою кислотою технікою «бланшинг».

І потім сміливо кажемо, дивлячись у дзеркало: «Привіт, мені знову ... надцять»

Звичайно, не забуваємо про професійний домашній догляд для більш тривалого ефекту.

З повагою, Ваша лікар Некрашевич!).

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection