Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Конкурс краси «Міс пластична хірургія»

Якщо після операції з удосконалення зовнішності Ви залишилися задоволені результатом роботи свого пластичного хірурга і хочете не лише самі милуватися собою в дзеркалі, а й заявити про це всьому світу, тоді конкурс «Міс пластична хірургія» ( «Miss Plastic») - кращий спосіб зробити це!

Цей незвичайний конкурс проводиться серед дівчат, які своєю ефектною зовнішністю зобов'язані вмілим рукам досвідчених пластичних хірургів. Суть змагання - показати і довести, що красивою дівчина може бути не тільки завдяки набору генів, але і в тому випадку, якщо вона вдосконалить себе.

Обов'язковою умовою для участі в конкурсі «Міс пластика» є наявність у конкурсанток медичних документів, що підтверджують хірургічні втручання. До перемоги дівчат наближає не тільки краса і чарівність, а й точність скальпеля пластичного хірурга. Оцінюється якість виконання пластичних операцій, природність результату, а також гармонія образу. Творчих завдань, таких як співати, танцювати або розповісти про свою мрію, конкурс не передбачає.

Міс пластична хірургія

Перший конкурс придбаної краси відбувся в 2004 році, а його організатором стала китайська компанія Beijing Tianjiu Weive Culture and Media Co. У ньому брали участь дівчата з Південної Кореї, Японії, Китаю та Малайзії, які зробили себе краще завдяки «золотим» рукам кваліфікованих пластичних хірургів.

Щорічно, починаючи з 2009 року, подібний турнір проходить і в серці Угорщини, місті Будапешт. Угорський конкурс краси має назву «Міс штучне тіло Угорщини». Першою переможницею цього конкурсу стала Річка Урбан. Ця дівчина омолодила обличчя, змінила форму носа і збільшила собі груди силіконовими імплантами, але, попри втручання, Річці вдалося зберегти натуральність і природність свого вигляду. Головним призом для переможниці в конкурсі «Міс штучне тіло Угорщини 2009» стала квартира в центрі Будапешту.

Майстерність пластичних хірургів Італії також стало приводом для проведення подібних конкурсів краси. Починаючи з 2009 року конкурс «Міс пластична хірургія» проводиться в Італії щорічно. Це пояснюється величезним попитом на операції краси серед італійців.

У Великобританії також проводяться змагання серед вдосконалених красунь. За титул «Міс пластика» дівчата в цій країні боротися починаючи з квітня 2011 року. Організатором першої англійської версії конкурсу стала Лінда Бріггс, а головним призом для переможниці стала ще одна пластична операція.

Що стосується України, то подібні конкурси у нас поки не проводяться. Можливо тому, що наші жінки все ще вважають за краще приховувати свою дружбу з пластичними хірургами. Але не виключено, що незабаром подібні неординарні змагання з'являться і у нас, так як для українців пластична хірургія з кожним днем стає все більш звичною.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection