Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Хто хропе більше - чоловіки чи жінки?

Коли ми починаємо говорити про проблему хропіння, волею-неволею наша уява малює повного, похилого віку чоловіка, який під час сну гучними звуками дратує своїх близьких.

Але, як виявилося, не богатирі-чоловіки, а молоді жінки очолюють світову першість серед завзятих «хропунів». Про це повідомляє щоденне англійське друковане видання «Daily Mail»..

Вчені з'ясували, що кожна третя представниця прекрасної половини людства в віковому діапазоні від 25 до 35 років інтенсивно хропе не менше 3-х ночей на тиждень. Цей факт підтверджують результати дослідження розладів сну, яке проводилося Королівським шпиталем в Лондоні (Великобританія), про що також поінформувала своїх читачів газета «Daily Mail».

Проведений вченими експеримент встановив, що серед молодих чоловіків у віковій групі від 25 до 34 років хропе 31%, тоді як серед жінок це значення досягає 34%. Ще раз нагадаємо, що мова йде виключно про гучне хропіння не менше 3-х ночей на тиждень.

А ось серед людей середнього віку від 50 до 60 років кількість чоловіків з розладами сну значно збільшується і складає вже 45%, в той час як у жінок це значення дорівнює лише 35%. Подив викликає і той факт, що після 75 років загальна чисельність «хропунів» різко знижується.

Не ігноруйте проблему хропіння, адже причини можуть бути досить серйозними. Нижче ви дізнаєтесь, які саме.

Аденоїди - - це дуже збільшені носоглоткові мигдалини, через які важко дихати і ковтати. Їх потрібно терміново видаляти.

Викривлення носової перегородки. Цей недолік теж може викликати хропіння. Завдяки септопластиці це можна виправити.

В клініці пластичної хірургії «Nove Tilo» вам допоможуть побороти ці захворювань.

Не варто сприймати деренчливий звук під час сну чимось кумедним і безневинним. . Гучність хропіння може досягати близько 112 дБ, проте той, хто часто цього не чує. Протягом нічного сну від звуків хропіння страждають люди поруч, яка за ніч не висипаються, згодом починають відчувати себе розбитими і втомленими, стають дратівливими. Крім того, хропіння може бути симптомом деяких небезпечних хвороб, наприклад, апное сну. Також у людей з проблемою хропіння підвищується ризик розвитку різноманітних серцево-судинних захворювань.

Ще недавно лікування хропіння було досить складним медичним завданням з мінімальними шансами на успішний результат, але сучасні методики та технології істотно змінили ситуацію. В клініці пластичної хірургії та естетичної медицини «Nove Tilo» в Києві проводять швидке і ефективне лікування набридлого хропіння.

З кваліфікованими отоларингологами клініки «Nove Tilo» Ви швидко повернете собі міцний і безпечний нічний сон!

Детальніше про лікування хропіння читайте за посиланням: https://novetilo.com.ua/ua/services/lechenie-hrapa

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection