Час роботи: з 9:00 до 20:00 (пн - сб)
Київ, Поділ, вул. Щекавицька 9а +380 67 61-46-45-2
NoveTilo
Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Ліпосакція живота в Києві: як ідеально підготуватися до літа

Чому операції ліпосакції живота набувають особливої ​​актуальності напередодні літа? Тому що буквально за годину фігура людини стає стрункою, причому для цього не потрібно «сидіти» на дієті і виснажувати себе фізичними вправами!

Сьогодні за видаленням зайвого жиру до пластичних хірургів звертаються і жінки, і чоловіки.

Ліпосакція живота являє собою пластичну процедуру, в процесі якої з цієї області тіла видаляються надлишки жиру. Через один або кілька невеликих проколів викачуються відкладення жирової тканини.

Коли варто робити ліпосакцію живота?

Операцію роблять тим, у кого не виходить самостійно прибрати надлишки жирової тканини на животі, навіть при дотриманні правильного харчування і занять в спортзалі, а також тим, хто через брак часу не може використовувати звичні засоби схуднення.

як прибрати живіт

Ліпосакцію найчастіше проводять:

  • жінкам після народження дитини;
  • пацієнтам із захворюваннями ендокринної системи і неправильним обміном речовин;
  • людям, які займаються професійним спортом;
  • чоловікам з великим «пивним» животом;
  • тим, хто в силу своєї професії постійно знаходиться на публіці: актори, співаки, політики, співробітники телебачення та ін.

Особливо варто виділити повторну процедуру, коли необхідно підкоригувати результати первинної ліпосакції.

Ліпосакція з використанням лазера

Малорухливий спосіб життя і надмірне захоплення анаболіками призводять до того, що у чоловіків на животі, стегнах і грудях відкладаються надлишкові жирові прошарки, від яких практично неможливо позбутися самостійно. Для їх видалення зараз застосовують малоінвазивний і сучасний спосіб ліпосакції з використанням лазерного променя.

В клініці пластичної хірургії Києва «Nove Tilo» для корекції не тільки живота, а й інших частин тіла, а також зони обличча використовують найбільш інноваційні технології та методики, засновані на застосуванні лазера. Завдяки його потужній енергії, можна швидко, безболісно і з приголомшливим ефектом прибрати надлишки жирової тканини. При цьому паралельно здійснюється підтяжка шкіри в ділянці що оперується.

Корекція фігури за допомогою лазерної ліпосакції не заподіює пацієнту болю і проходить з мінімальною травматичністю. Після операції на тілі залишаються ледь помітні проколи від лазерної канюлі, утворюються невеликі синці і незначні набряки.

Як проходить лазерна ліпосакція в Києві?

Зазвичай при ліпосакції окремих частин тіла проводиться місцеве знеболення. Але за бажанням пацієнта або в тих випадках, коли є показання, може бути використаний загальний наркоз.

Перед процедурою пластичний хірург розмічає шкіру пацієнта, визначаючи місця майбутніх проколів, і робить фотографії ділянок, що підлягають корекції. Потім зону операції обробляють антисептиком, щоб запобігти виникненню інфекції та запального процесу.

ліпосакція живота київ

Ліпосакція здійснюється наступним чином:

1. Робляться проколи. Зазвичай вони не більше 3-5 мм. Кількість проколів залежить від площі зони що корегується і об'єму жирової тканини, що підлягає видаленню. Після процедури місця проколів практично не помітні.

2. Ліполіз. Отримання доступу до підшкірного жиру хірургічним методом.

3. Відкачування. До проколу заводиться канюля, по якій забирається жирова тканина. Якщо ділянка корекції невелика, то роблять лише один лазерний ліполіз. Лазерний промінь впливає на клітини жирового прошарку, відбувається їх руйнування, і поступово через кров і лімфу вони виводяться самостійно.

4. Накладання швів. На місця проколів пластичний хірург накладає 1-2 косметичних шва, які надійно скріплюють шкіру, а після їх видалення рубці і шрами не утворюються.

5. Завершальний етап.Лікарі очікують, коли пацієнт відійде від наркозу, якщо було застосовано загальне знеболювання. В цей час проколи закривають спеціальною пов'язкою з антисептиком. Пацієнт може піти додому в день проведення процедури.

Лазерна ліпосакція триває приблизно 1-1,5 години. Якщо одночасно з ліпосакцією проводиться і корекція живота - абдомінопластика, то операція зазвичай займає від 1,5 до 3 годин.

Період реабілітації та ефект від ліпосакції

Реабілітаційний період після корекції живота з використанням лазерного променя триває від 3 тижнів до 1 місяця. Пацієнту необхідно дотримуватися рекомендацій: вживати лікарські засоби, прописані лікарем, носити спеціальну білизну, регулярно відвідувати пластичного хірурга для огляду.

лазерна ліпосакція київ

Результатом операції стає плоский живіт, фігура набуває стрункіості, а м'язи - рельєфності. Остаточний ефект буде видно через 2-3 місяці, коли загояться всі тканини, а шкіра підтягнеться після ліполізу.

Ціна ліпосакції живота в Києві в 2021 році

Ціни на пластичну операцію з корекції живота залежать від кількості жирової тканини (кількості зон), яку потрібно видалити, і застосовуваного методу. Ліпосакція живота коштує приблизно як і річний абонемент на відвідування тренажерного залу або витрат на правильне харчування. А в клініці «Nove Tilo» можна отримати плоский живіт і струнку фігуру лише за 1 годину та без виснажливого виконання різних вправ.

Наші контакти

Адреса:

Київ, Поділ, вул.Щекавицька 9а

Графік роботи:

пн-сб 9:00 - 20:00

Зв'яжіться з допомогою месенджерів:

Наші контакти

© 2016 - 2021 Nove Tilo клініка пластичної хірургії, лор хірургії та естетичної медицини в Києві, Україна. Всі права захищені.

Записатися на прийом
click fraud detection