Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Міфи і реальність ботулінотерапії: ін'єкції «Ботоксу» для омолодження обличчя

На превеликий жаль, багато улюблених речей як, наприклад, посмішка або емоції неминуче залишають свій слід на наших обличчях у вигляді зморшок, а швидкоплинний час лише закріплює цей результат. Зараз з цією проблемою активно борються за допомогою ботулінотерапії - лікування ботулотоксином типу «А».

Гуляючи просторами Інтернету, ми часто зустрічаємо безліч публікацій, присвячених цій темі, проте не завжди описана там інформація є достовірною, а іноді навіть породжує недовіру до цієї методики. Сьогодні ми дізнаємося, що ж таке «Ботокс» і постараємося розвіяти декілька міфів про ботулінотерапію.

Botox (Ботокс) - офіційно зареєстрована торгова марка лікарського препарату компанії Allergan (США), діючою речовиною якого є очищений і ослаблений ботулотоксин типу «А», що продукується спороутворювальною паличкою Clostridium botulinum.

Вперше дію токсину, як збудника захворювання ботулізму, що вражає нервову систему, описано в кінці вісімнадцятого століття. Саме тоді цей важкий недуг наштовхнув лікарів на думку про використання його на благо людства. І вже незабаром почалися експерименти по застосуванню ботулотоксину в медицині.

На сьогоднішній день препарати, що містять ботулотоксин типу «А», широко використовуються в лікуванні захворювань, що супроводжуються значним гіпертонусом м'язів, а в естетичній медицині - для ліквідації мімічних зморшок.

Ін'єкції краси виконуються внутрішньом'язово. Згодом, м'яз перестає сприймати сигнали нерва і перебуває в розслабленому стані, запобігаючи утворенню заломів на шкірі. М'язи і нервові волокна при цьому зовсім не страждають, а, отже, міф про атрофію м'язів можна відкинути в сторону.

Ботулінотерапія застосовується не тільки для лікування існуючих зморшок, але й в якості профілактики нових. У похилому ж віці мімічна мускулатура втрачає тонус і суттєво слабшає, тому ефективність ін'єкцій ботулотоксину теж падає.

Перші прояви дії препарату, що містить ботулотоксин, видно на 3 - 4 день після ін'єкції. Подібні процедури практично безболісні, але мають обмежений термін дії, індивідуальний для кожної людини. В середньому ефект тримається від 3 до 4 місяців.

Існує думка, що введення ботулотоксину помітне для навколишніх, оскільки робить обличчя нерухомим і маскоподібним. Якщо ін'єкції краси виконує професіонал своєї справи, який знає анатомію обличчя, техніку виконання уколів, здатний грамотно розрахувати дозу препарату, то ця думка також відправляється в розряд міфів.

Ін'єкції ботулотоксину не додають об’єму, тому накачати або збільшити ним будь – що неможливо, тобто це чергові чутки.

Також побутує хибна думка щодо того, що після закінчення терміну дії препарату Ви почнете виглядати набагато старше свого віку. Це черговий безглуздим міф. Найгірше, що може статися, це поступове повернення до того, з чого Ви починали.

Ну, і наостанок хочеться відзначити, що грамотно зроблені ін'єкції препаратів на основі ботулотоксину типу «А» - недорогий, але надійний і перевірений спосіб боротьби зі старінням. Давайте почнемо ліквідацію зморшок прямо зараз, тим більше, що ми добре знаємо цей метод.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection