Мені не подобаються мої груди: вирішення проблеми - мамопластика

Хто-небудь коли-небудь замислювався про те, що більшість жінок не задоволені розміром і зовнішнім виглядом своїх грудей, а думки покращити власні форми хоча б раз в житті відвідували кожну? Саме тому жіночі груди, оспівані древніми і сучасними поетами і які є джерелом натхнення для більшості скульпторів і художників, стали серйозною проблемою для своїх власниць. Невдоволення власним бюстом може негативно позначатись на психічному і фізичному здоров'ї жінок. І часом лише пластична операція здатна перетворити жінку і змінити її долю...

За даними соціального опитування, проведеного американськими вченими, більше 70% жінок незадоволені розміром і формою своїх молочних залоз.

Мамопластика: навіщо це потрібно?

За допомогою мамопластики (саме так називають пластичну операцію на молочних залозах) можна скорегувати форму і розмір грудей, зробити її більш привабливою та гармонійною. Проводячи подібну операцію, пластичний хірург виступає в ролі скульптора, що створює «нові» красиві груди. Після пластики молочні залози виглядають абсолютно натурально, а також мають той вид, розмір і форму, про яку давно мріяла жінка.

Збільшення грудей (Мамопластика)

Маленькі груди. Вирішення - аугментаційна мамопластика

Невеликий розмір грудей, в тому числі при мікромастія (груди маленького розміру, вроджена патологія) і постлактаційна інволюції (значне зменшення молочних залоз після закінчення лактації), є одними з основних показань до проведення аугментаційної мамопластики - пластичної операції зі збільшення молочних залоз грудними імплантатами. Ендопротезування - це єдиний спосіб радикальної корекції об'єму і розміру грудей в таких випадках. На сьогоднішній день виділяють три найпоширеніші види операційного доступу для установки силіконових ендопротезів, а саме:

 • субмамарний доступ - розріз розташовується в природній складці під грудьми;
 • периареолярний доступ - розріз виконується по нижньому краю ареоли;
 • трансаксилярний доступ - розріз розташовується в області пахвової западини.

Досягнення бажаного результату обумовлено оптимальним підбором імплантатів і виду операційного доступу для їх розміщення, майстерністю пластичного хірурга, а також дотриманням пацієнткою всіх післяопераційних рекомендацій оперуючого лікаря. Щорічно завдяки аугментаційній мамопластиці мільйони жінок в світі стають володарками бажаних і сексуальних форм.

Надмірно великі груди. Вишення - редукційна мамопластика

Не тільки нульовий розмір грудей, але і занадто великі молочні залози можуть викликати у жінки психологічний дискомфорт, а також стати причиною виникнення безлічі проблем зі здоров'ям, серед яких перевантаження хребта, що виявляється тривалим больовим синдромом в шийному і плечовому його відділах, а також порушенням постави і навіть сну. Крім того, в повсякденному житті великий бюст заважає займатися активними видами спорту і значно ускладнює процес підбору одягу. Редукційна мамопластика (операція зі зменшення грудей) - метод сучасної пластичної хірургії, що вирішує проблему гіпертрофії молочних залоз. Існує кілька способів виконання хірургічних доступів при проведенні редукційної мамопластики, що впливають на розташування післяопераційних швів:

 • по краю пігментованої частини ареоли;
 • навколо ареоли, потім прямий розріз до підгрудної складки;
 • у вигляді перевернутої букви «Т» навколо ареоли, потім вертикально вниз до субмамарної складки і вздовж по ній.

У зв'язку з тим, що великі груди - дуже важкі, вони схильні до птозу, тому зменшення молочних залоз часто проводять в поєднанні з їх хірургічною підтяжкою. Такий підхід дозволяє в підсумку отримати максимально підтягнуті і естетично привабливі форми.

В рамках національного дослідження, представники британської клініки пластичної хірургії «Cosmetic Surgery Solicitors» провели опитування 871 жінки і визначили, що третій розмір грудей робить дівчат найбільш щасливими.

Мастоптоз. Вирішення - мастопексія

Мастоптоз - це медичний термін, який використовується для позначення опущення жіночих грудей. Якщо розмір молочних залоз зберігся, але вони опустилися, втратили тонус, пружність і форму в силу різних можливих причин, врятувати ситуацію допоможе пластична операція, спрямована на корекцію подібних дефектів - мастопексія (хірургічна підтяжка грудей). Втручання полягає у висічення надлишків шкіри і тканин залози з метою поліпшення зовнішнього вигляду бюсту. Залежно від форми молочних залоз і ступеня їх опущення, виділяють наступні методи мастопексії, що залежать від естетичних цілей операції:

 • периареолярна мастопексія - показана при I ступеня мастоптозу і для корекції тубулярної (витягнутої форми) грудей;
 • вертикальна мастопексія - показана при мастоптозі І-ІІ ступеня;
 • Т-подібна мастопексія - показана при мастоптозі II і III ступеня.

Буває так, що жирова і залозиста тканина практично відсутня, наприклад, в силу вікових змін або після вагітності і годування груддю, тоді мастопексію проводять одночасно з ендопротезування грудей силіконовими імплантатами. Таке поєднання дозволяє не тільки підтягнути опущені груди, а й повернути втрачений об'єм і форму, зробити знову пружною і привабливою.

Мастопексія грудей

Втягнуті соски. Вирішення - пластика сосків

Втягнуті соски мають не тільки неестетичний зовнішній вигляд, але і можуть доставляти представницям прекрасної статі чимало інших проблем: ускладнювати процес грудного вигодовування, розм'якшення і запалення ареоли. У пластичній хірургії виділяють два види втягнутих сосків:

 • ховаються - виступають над ареолою при стимуляції;
 • інвертовані - взагалі не виступають над ареолою.

При інвертованих сосках рекомендують їх хірургічну корекцію - пластику соска. Операція передбачає виконання невеликого надрізу, акуратне витягування соска і фіксування його над ареолою. Пластика соска може виконуватися як самостійна операція, так і в комбінації з іншими видами мамопластики.

Відсутність грудей. Вирішення - реконструктивна мамопластика

Після мастектомії (хірургічної операції з видалення молочної залози) реконструктивна мамопластика стає для жінки, мабуть, єдиним способом відновлення жіночності та сексуальності, можливістю впевнено, гордо піднявши голову, крокувати далі по життєвому шляху.

Мамопластика здатна «перепрограмувати» життя, стати «золотим ключиком» до змін і стимулом до активних дій, які раніше здавалися непосильними.

Незалежно від статі та віку, кожній людині дуже важливо приймати себе і не соромитися свого тіла. Жінці, в силу своїх фізіологічних особливостей і соціальних стандартів, просто необхідно любити власне відображення в дзеркалі, насолоджуватися своєю зовнішністю і своїми прекрасними формами. Тому клініка пластичної хірургії на Подолі «Nove Tilo» гостинно відкриває свої двері перед дівчатами та жінками, що рішуче налатувались отримати омріяні форми. Наші пластичні хірурги завжди виправдовують очікування пацієнток, професійно виконують всі види хірургічної корекції молочних залоз. Залишилися питання, не можете визначитися з вибором методу корекції молочних залоз, потребуєте консультації фахівця? Тоді записуйтеся на прийом до одного з наших пластичних хірургів. Ми дамо відповіді на всі питання і підберемо найбільш ефективне рішення для кожного випадку.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection