Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Нитковий ліфтинг: безопераційна підтяжка шкіри

А ви пробували самостійно зашити дорогі тканини? Наприклад, кашеміровий светр, шовкову сукню, костюм з вікуньї? Без знання структури і технології роботи з конкретним матеріалом, можна легко пошкодити делікатні речі, залишивши на них грубі, неестетичні шви!

Шкіра людини влаштована набагато складніше, ніж вишуканий текстиль, тому непрофесійне виконання корекції вікових змін, так би мовити «на око», може не тільки негативно відобразитися на зовнішності, а й викликати серйозні ускладнення або ж незворотні негативні наслідки. Саме тому так важливо, щоб навіть безопераційні методики підтяжки шкіри виконувалися лікарями, які пройшли спеціальне навчання, постійно підвищують свій професіоналізм на майстер-класах та конференціях.

Не залежно від якості щоденного догляду, час і сила гравітації негативно позначається на нашому обличчі й тілі: ознаки птозу стають помітнішими, зморшки виразнішими, а контури втрачають свою чіткість... В таких випадках «чарівною паличкою» стає нитковий ліфтинг - ефективний спосіб підтяжки шкіри.

Про нитковий ліфтинг говорять всі!

Це вже давно не новинка, а одна з найпопулярніших процедур численних косметологічних кабінетів і центрів естетичної медицини. Це щадна методика омолодження, що дозволяє без хірургічного втручання, за допомогою спеціально розроблених ниток, повернути втрачений тон у шкіри обличчя, шиї, декольте, рук, сідниць і живота.

Існує велика кількість варіантів ниток для корекції вікових змін. Наприклад, вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, мати різну довжину і діаметр, бути з насічками для надійної фіксації тканин і без них. Найчастіше для нехірургічної корекції використовуються нитки Aptos і Silhouette Lift Soft, які складаються з матеріалу, що розсмоктується - полімолочної кислоти.

Підтяжка шкіри нитками дозволяє:

  • омолодити обличчя;
  • створити чіткий силует;
  • згладити глибокі зморшки;
  • надати тонус обвислим ділянкам;
  • підняти кінчики брів;
  • прибрати друге підборіддя;
  • зменшити складки в куточках губ.

Тонкощі процедури

Процедура виконується під місцевою анестезією в стерильних умовах операційної. Тривалість процедури становить близько 1-1,5 години. Позитивні зміни будуть помітні після зникнення набряків. Дія безопераційного ліфтингу посилюється через місяць завдяки утворенню власного колагенового каркасу навколо встановлених біодеградуючих ниток. Тривалість збереження результату становить 2 роки.

При всі свої переваги, нитковий ліфтинг не зможе замінити хірургічну підтяжку, адже ліфтинг дозволяє лише на певний час перемістити і підняти тканини, але не усуває значні надлишки провисаючої шкіри.

Рішення про необхідність установки ниток на індивідуальній консультації з лікарем. Вид і необхідна кількість ниток підбирається індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з показань, віку, типу і стану шкіри.

Детальніше ознайомитися з проведенням процедури ниткового ліфтингу можна на сторінках нашого сайту за посиланням: https://novetilo.com.ua/our-services/kosmetologiya/telo/nitevoj-lifting або на консультації одного з фахівців Клініки естетичної медицини і косметології «Nove Tilo». Запис за номером телефону: (068) 90-60-90-1.

У нашій клініці одночасно з операцією з підтяжки обличчя, можна зробити такі процедури:

Платизмопластика: пластична операція з підтяжки тканин шиї.

Броуліфтинг: пластична операція з підтяжки брів і лоба.

Блефаропластика: пластична операція з підтяжки і корекції верхніх і нижніх повік.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection