Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

«NOVE TILO» - найкраща клініка пластичної хірургії за версією «Stella International Beauty Awards 2019»

Любі друзі! У нас є приголомшлива новина, якою ми з радістю хочемо поділитися!

Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини «NOVE TILO» в Києві визнана кращою клінікою пластичної хірургії в Україні за версією «Stella International Beauty Awards 2019».

ПРО ПРЕМІЮ

Для тих, хто ще не знає, що таке «Stella International Beauty Awards», підкажемо. Це перша і єдина на сьогоднішній день на території України спеціальна незалежна премія серед професіоналів в області здоров'я, краси та естетики, яка стала одним з головних і знакових подій в beauty світі. Можна сказати, що це своєрідний «Оскар» в індустрії краси, який, починаючи з 2017 року, щорічно вручається найкращим її представникам на підтвердження їх високого рівня діяльності.

14 вересня 2019 року в популярному столичному концертному залі Freedom Hall відбулася третя святкова церемонія вручення професійної премії «Stella International Beauty Awards», яку була приурочена до 25-ти річчя української індустрії краси. Саме тому керівники нашої клініки змінили свої хірургічні костюми на класичні, а операційний зал на зал Freedom Hall для того, щоб заявити про себе та свої досягнення цілого світу однодумців.

Сама лише участь в цій премії є підтвердженням високої якості послуг, що надаються, і професіоналізму. У номінації «Клініка пластичної хірургії» номінуються лише медичні установи високого рівня, що успішно функціонують в Україні:

  • володіють передовим обладнанням і сучасними матеріалами;
  • мають в штаті досвідчених і кваліфікованих фахівців;
  • володіють бездоганною репутацією в колі колег і серед клієнтів;
  • впроваджують світові тенденції в вітчизняну пластичну хірургію.

Всього в цьому році було висунуто 35 номінацій, а на червоній доріжці і церемонії нагородження були присутні 912 номінантів, які є визнаними професіоналами в тій чи іншій сфері beauty світу. Тому цього вечора свої нагороди заслужено отримали найдостойніші з кандидатів, і клініка пластичної хірургії «NOVE TILO» була в їх числі.

СПІЛЬНА СПРАВА

NOVE TILO найкраща клініка пластичної хірургії за версією Stella International Beauty Awards 2019

Дружний колектив нашої клініки безмежно вдячний всім за віру в нас і підтримку! Адже найкращу клініку пластичної хірургії старанно вибирали не тільки експертне журі, до складу якого входили авторитетні фахівці в сфері пластичної та естетичної медицини, а й звичайні люди, що проходили онлайн голосування на офіційному сайті організатора премії. Можливо саме ваш голос став вирішальним. Тільки завдяки вам, дорогі колеги та пацієнти, наша команда була нагороджена не тільки іменним диплом і ексклюзивною статуеткою Stella, а й повагою і визнанням нашої праці та досягнень.

Окрему подяку хочемо висловити організаційному комітету премії «Stella International Beauty Awards» за надання унікальної можливості стати частиною такого масштабного beauty події, за приємне і корисне проведення часу, адже ми змогли обговорити з колегами робочі моменти в невимушеній обстановці.

Для нашої NT - команди «Stella International Beauty Awards» - це ще одна можливість продемонструвати любов до своєї справи, підтвердити надійність, високу репутацію, презентувати послуги та можливості нашої клініки. А отримана статуетка Stella - це вектор, який доводить правильність обраного шляху. Тому ми будемо намагатися і далі розвивати beauty-індустрію в нашій країні, а також дарувати красу і здоров'я світу, акцентуючи увагу на якості послуг, кваліфікованій роботі нашого медичного персоналу та на впровадженні найсучасніших технологій!

З офіційною інформацією про процес церемонії нагородження, лауреатів премії і результати цієї грандіозної події можна ознайомитися на офіційному сайті організатора - https://stellaward.com

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection