Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Підтягнуті стегна - це просто! Методи підтяжки стегон

Літо в розпалі, за вікном температура така, що плавиться асфальт, а Ви не можете одягти улюблені шорти і відправитися на пляж? Причин може бути багато, одна з них - стегна, зовнішній вигляд яких печалить і приносить дискомфорт. Не поспішайте засмучуватися, адже існує ефективний метод вирішення проблеми - хірургічна підтяжка стегон.

З проблемою «вушок» і «галіфе» може зіткнутися кожна людина, що поборола зайву вагу або з різних причин втратила пружність і еластичність шкіри. Якщо масивні, обвислі стегна приносять психологічний дискомфорт, заважають при ходьбі або ж постійною появою подразнень і пошкоджень, то у Вас є всі показання для проведення феморопластики - хірургічної операції з підтяжки стегон. Ця операція не дуже типова і призначається виключно в тому випадку, коли надлишки шкіри і підшкірно-жирової клітковини неможливо усунути жодним з існуючих способів (харчування, масажі, косметичні процедури, спорт і т. д), окрім хірургічного.

Підтяжка стегон

Хірургічна підтяжка стегон полягає у висічення зайвої шкіри та підшкірно-жирової клітковини у верхній частині стегна. Залежно від типу і об’єму існуючої проблеми, підтяжка може проводиться наступними способами:

  • Внутрішня або серединна підтяжка стегон - найпоширеніший спосіб корекції стегон. В таких випадках розрізи ховаються в паховій складці, і шов залишається практично непомітним.
  • Вертикальна підтяжка стегон - залишає доволі помітний шов. Його не вдасться приховати, оскільки він розташовується по всій внутрішній поверхні стегна (від пахового згину і до коліна).
  • Зовнішня підтяжка стегон – виконується за допомогою розрізу в паховій зоні та по внутрішній стороні стегна.
  • Спіральна підтяжка стегон – проводиться для формування зовсім нового стегна зі змінами на передній його частині, задній і внутрішній. Вона призначається при дуже значному обсязі «зайвої» шкіри. При цьому розріз виконується від сідничної складки і до пахового згину, в ділянках де стегно переходить в лобок.

Хірургічне втручання проводиться під загальним наркозом. В середньому тривалість становить 2,5 години. Іноді хірургічну підтяжку стегон поєднують з ліпосакцією або глютеопластикою (операцією з корекції форми і розміру сідниць).

Сучасні техніки і методики проведення подібних операцій, а також знання і досвід пластичних хірургів дозволяють мінімізувати такі ризики як порушення кровопостачання або лімфостаз нижніх кінцівок.

Реабілітаційний період після операції займає близько 4 - 6 місяців. Його ускладнює те, що тканини зовнішньої і внутрішньої поверхні стегна постійно задіяні в повсякденному житті людини, тому зберегти їх в нерухомому стані практично неможливо. Але якщо пацієнти правильно проводять гігієну рубців, носить компресійну білизну, уникають зайвих фізичних навантажень і виконують призначення свого пластичного хірурга, то відновлення пройде порівняно швидко і легко, а хороший результат буде довго радувати.

За допомогою хірургічної підтяжки стегон Ви знову повернете собі комфорт, легку ходу і відчуття повноцінності власного тіла. Геть мішкуватий одяг, хай живуть речі, які підкреслять красу Ваших «нових» ніжок!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection