Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Пластична хірургія від досвідчених фахівців в Києві на Подолі

Зовнішність людини завжди формує перше враження. І щоб нам не говорили про нашім «багатий внутрішній світ», зустрічають, як то кажуть, по одягу…

Грає вона хоч і не ключову, але одну з істотних ролей на шляху до досягнення успіху. Так склалося, що ззовні привабливі люди більш успішні, впевнені в собі, їм набагато простіше досягти висот, перемог і тріумфу в справах, роботі, бізнесі і т. д. Часто з метою удосконалення свого зовнішнього вигляду, люди роблять численні спроби самостійно коригувати свій вигляд: маскують «недоліки» під косметикою та одягом, обмежують себе в їжі, використовують сумнівні косметичні засоби. Не варто займатися «самолікуванням», краще довірте це професіоналам в мистецтві краси - клініці естетичної медицини і косметології в Києві «Nove Tilo»!

Як все починалося

Медичний центр «Nove Tilo» розташувався в одному з наймальовничіших куточків Києва - в самому серці Подолу, на вулиці Щекавицькій, 7/10. Тут зібрано європейський і світовий досвід у галузі медицини, що розвивається найбільш швидко - пластичній хірургії.

Клініка «Nove Tilo» була заснована в грудні 2016 року двома лікарями - Ющенком Віктором Миколайовичем і Тимофієм Олегом Васильовичем, професійні досягнення яких вже на той час були широко відомі і отримали визнання не тільки на території України, а й далеко за її межами. А для роботи в своїй команді вони обрали кращих дипломованих фахівців в пластичній хірургії, що мають міжнародні сертифікати і пройшли наукову та клінічну практику в провідних світових медичних центрах.

Всього за кілька років успішної роботи клініка встигла завоювати довіру численних пацієнтів, а також стала популярною в Інтернеті, тому її з легкістю можна знайти на просторах «всесвітньої павутини» за такими запитами як: Nove Tilo, пластика на Подолі, Поділ пластичні операції.

Основний напрямок діяльності

Клініка пластичної та естетичної медицини «Nove Tilo» - це сучасна клініка, що зарекомендувала себе з кращого боку завдяки багаторічному досвіду своїх пластичних хірургів, а також постійному вдосконаленню їх знань. Саме тому до нас звертаються пацієнти не тільки з проханням легкого перевтілення, а й з рідкісними або складними випадками, коли потрібна консультаційна або хірургічна допомога високого рівня.

Фахівцями нашого медичного центру здійснюється корекція наступних зон:

 • обличчя - підтяжка обличчя, шиї, лоба, повік, ліпофілінг, ринопластика, отопластика, видалення комків Біша, установка імплантів;
 • груди - збільшення, зменшення, корекція форми грудей, пластику соска і ареоли, гінекомастія;
 • тіло - ліпосакція, абдомінопластика, ліпофілінг тіла, підтяжка і збільшення сідниць, ендопротезування гомілок, інтимна пластика;
 • малоінвазивні процедури - корекція рубців, видалення шкірних новоутворень, контурна пластика, лазерне шліфування.

У сучасному світі складно обійтися без косметологічних процедур, і клініка «Nove Tilo» врахувала це. Зупинити стрімкий біг часу і примножити Вашу красу допоможуть наші професійні лікарі - косметологи, які крім широко відомих чисток і пілінгів пропонують безліч інших корисних процедур для обличчя і тіла, без яких сьогодні не обходиться жодна жінка:

 • плазмоліфтинг;
 • біоревіталізація;
 • мезотерапія;
 • нитковий ліфтинг;
 • лікування рубців, постакне;
 • трихологія, лікування випадіння волосся;
 • мікрострумова і ультрафонофорезова терапії;
 • догляд за шкірою обличчя і тіла;
 • інтимна косметологія;
 • відновлення після пластичних операцій.

Наші досвідчені лікарі щодня працюють не тільки над збереженням зовнішньої привабливості, а й здоров'я! Саме тому ще одним важливим напрямком клініки стала отоларингологія (ЛОР - хірургія). Ми допоможемо вирішити проблему закладеного носа, позбавимо від хропіння і хронічного кашлю, виправимо викривлену перегородку носа, видалимо новоутворення. До переліку ЛОР - послуг нашої клініки включені:

Чому обирають нас ?

 • Фахівці клініки приділяють кожному пацієнтові максимум уваги і проводять детальну передопераційну консультацію, складають індивідуальний план лікування і надають можливість побачити результат операції ще до її проведення на новітньому апараті об'ємного 3D моделювання - CANFIELD VECTRA H2 3D.
 • Під час перебування в клініці для пацієнта створюються максимально комфортні умови. Уважний медперсонал забезпечує високий рівень обслуговування, веде цілодобове спостереження.
 • Комфортне перебування в клініці,«як вдома», забезпечується зручними, спеціально обладнаними, дво - і одномісними палатами з усім необхідним для швидкої реабілітації.
 • Для високоякісного виконання хірургами своєї роботи, в клініці є операційний зал, оснащений сучасним обладнанням та інструментарієм, призначеним для вирішення будь-яких хірургічних завдань.
 • Після операції кожен пацієнт має можливість спілкуватися з пластичним хірургом, а також проходити регулярний контрольний огляд для закріплення результату і профілактики ускладнень.

Відкрийте для себе «Nove Tilo»!

Запишіться на індивідуальний прийом до одного з наших фахівців за номером телефону (068) 90-60-90-1 і дізнайтеся, як клініка пластичної хірургії «Nove Tilo» в Києві може допомогти Вам відновити здоров'я, природну красу і привести в гармонію форми.

Також, можливість задати питання або записатися на індивідуальну консультацію до наших лікарів можна в формі зворотного зв'язку на сайті. Вкажіть проблему, з якою Ви хотіли б до нас звернутися, і вже найближчим часом адміністратори клініки зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection