Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Ринопластика: до кого звернутися за допомогою?

Ринопластикою називають хірургічне втручання, спрямоване на виправлення вроджених або набутих деформацій носа. Вона найбільше користується попитом і є найбільш складною у пластичній хірургії.

Перед сучасними хірургами ставляться і досягаються не тільки високі естетичні цілі, але і забезпечується правильне функціонування такого важливого органу дихання, як ніс.

До якого фахівця звернутися, якщо Ви вирішили зробити ринопластику?

Для того, щоб визначитися з фахівцем і клінікою для виконання ринопластики, необхідно розуміти, що після операції ніс просто зобов'язаний відновити і виконувати всі свої функції! Неприйнятно, щоб після реконструкції, Ви не могли розпізнавати запахи або виявили проблеми з чутливістю і диханням. Тому подібні втручання рекомендується проводити у «вузького» фахівця або в його присутності.

В даному випадку таким фахівцем є лікар - отоларинголог (ЛОР). А все тому, що ринопластика входить в розділ ринології, яка є підрозділом отоларингології. До того ж отримання бажаних результатів після ринопластики практично неможливе, якщо використовувати виключно техніки пластичної хірургії без урахування функціональних особливостей носа.

Перевагою клініки пластичної хірургії «NOVE TILO» є те, що у нас є такі унікальні фахівці! У нашому центрі, за бажанням пацієнта, пластика носа може виконуватися двома докторами одночасно: отоларингологом (функціональний етап) і пластичним хірургом (естетичний етап) або ж одним лікарем - фахівцем і в отоларингології, і в пластичній хірургії.

Якщо Вас не влаштовує Ваш носик: його форма, розмір, ширина, горбинка або викривлена перегородка утруднює дихання і заважає спокійному сну? Тоді ласкаво просимо в клініку пластичної хірургії «NOVE TILO»! Ми допоможемо вирішити Вашу проблему і подаруємо здатність дихати вільно!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection