Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Розацеа - проблема нашого часу! Лікування почервоніння обличчя

Обличчя червонуватого відтінку, ніс та щоки бурякового кольору, легка судинна сіточка - все це перші симптоми такої підступної хвороби, як розацеа, з якою часто доводиться стикатися лікарям - дерматологам - косметологам в своїй щоденній практиці.

Розацеа або рожеві вугрі - це неінфекційне хронічне захворювання, що проявляється на обличчі у вигляді почервонінь, плям, що лущаться, орнаменту з судин, вузликів червоно-синюшного кольору і рожевих вугрів, які суттєво спотворюють обличчя. Хвороба швидко прогресує, робить шкіру обличчя пористою, горбистою і грубою на дотик. Розацеа частіше страждають люди середнього віку, 70% з яких - жінки.

Вважається, що в основі розвитку захворювання лежить підвищена чутливість судин обличчя до різного роду впливів. Таку «особливість» судин можуть викликати: кліщ Demodex, захворювання органів травлення, розлади ендокринної та імунної систем, вегето-судинної дистонії (ВСД), тривале вживання стероїдних гормонів і т. д.

Люди з таким діагнозом, крім дерматологічного лікування, паралельно потребують і косметологічного догляду. Комплексна терапія розацеа і профілактика нових спалахів захворювання неможлива без постійного контролю за станом шкіри обличчя, а також без періодичного виконання коротких курсів лікувально-профілактичних процедур, спрямованих на корекцію тонусу судин і поліпшення якості шкіри, тому пацієнти клініки пластичної хірургії «NOVE TILO» все частіше роблять вибір на користь сучасної технології. Вона представлена ефективним методом в дерматології і косметології, а саме - препаратом Meso-Xanthin F199

Meso-Xanthin F199™ (Мезоксантин) - це унікальний ін'єкційний препарат медичного призначення, виготовлений на основі ексклюзивного активного компонента - Fucoxanthin F199 (Фукоксантин). Він сприяє самовідновленню «пошкоджених» клітин дерми і володіє протизапальними, захисними властивостями. За рахунок стабілізації жирності, підвищення вологості, еластичності, нормалізації рівня ph, а також посилення метаболічних і антиоксидантних процесів, препарат Meso-Xanthin F199 (Мезоксантин) успішно зарекомендував себе в комплексному лікуванні пацієнтів з розацеа. Механізм його дії дозволяє успішно усувати пошкодження шкіри обличчя, а також запобігати появі нових вогнищ запалення.

В ході лікувальної процедури лікар виконує множинні мікроін'єкції препарату Meso-Xanthin F199 (Мезоксантин) в поверхневі шари дерми обличчя. Результати помітні вже після першого сеансу. Більш виражений ефект досягається після курсу, що складається з 4 процедур з інтервалом в 7 - 10 днів. Для збереження стійкого результату достатньо проходити курс лікування один раз на рік.

Відчуйте на собі ефективність лікування розацеа препаратом Meso-Xanthin F199 (Мезоксантин) в клініці пластичної хірургії «NOVE TILO». Запис на консультацію до дерматолога за номером телефону +38 (068) 90-60-90-1.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection