Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Сайзери імплантів: «примірка» нових грудей

Споконвіків пишні груди вважаються символом жіночої краси і сексуальності, але не кожна представниця прекрасної статі може похвалитися розкішними формами. Тому багато жінок замислюються про збільшення грудей. Але як ще до проведення оперативного втручання спрогнозувати майбутні зміни? Для цих цілей сучасні пластичні хірурги використовують спеціальний передопераційний набір сайзерів..

Термін «сайзер» походить від англійського слова «size» - розмір. Сайзер - це зовнішній імітатор грудних імплантатів, які формою, вагою і на дотик ідентичні з натуральними грудьми. З їх допомогою можна моделювати результат операції ще на стадії планування.

В ході консультації пластичний хірург, виходячи з побажань пацієнтки, пропонує «приміряти» сайзер для визначення бажаної форми і розміру імплантатів. Майбутні груди можна помацати, покрутитися з ними перед дзеркалом і в повній мірі відчути на собі результат «до» і «після».

Сама процедура «примірки» сайзерів проста. Необхідно одягнути призначену для цих цілей спеціальну білизну, всередину якого і поміщаються зовнішні імплантати. Змінюючи їх по черзі, Ви з Вашим пластичним хірургом підбираєте ідеальний для себе варіант.

Застосування сайзерів значно полегшує взаєморозуміння лікаря і пацієнта, адже аматорські поняття дівчат і професійні знання лікарів можуть істотно відрізнятися. Доопераційна «примірка» грудей допомагає переконатися в правильності прийнятого рішення, а також є єдиним способом уникнути розчарування після втручання. Коли жінка впевнена в результаті, вона спокійно йдете на операцію, перебуває в доброму гуморі, а реабілітаційний період при цьому проходить набагато легше.

Безумовно, в наш час існує безліч способів, що дають досить точне уявлення про результати операції зі збільшення грудей. Але, погодьтеся, одна справа уявляти результат або побачити на екрані монітора, а інше - помацати майбутні груди своїми руками, відчути її вагу, розмір і форму. Завдяки використанню сайзерів вже в свій перший візит можна побачити, як будуть виглядати Ваші груди!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection