Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Секрет молодості - ендоскопічний фейсліфтинг!

Красиве, бездоганне обличчя - це, без сумніву, дар природи, який люди намагаються зберегти якомога довше, тому косметологами, хірургами та іншими професіоналами beauty - індустрії було розроблено величезну кількість засобів і методів для боротьби з зовнішніми ознаками старіння. Одним з таких способів є ендоскопічний фейсліфтинг.

Що таке ендоскопічний фейсліфтинг?

Ендоскопічний фейсліфтинг - це хірургічне втручання, спрямоване на омолодження обличчя, що виконує пластичним хірургом за допомогою ендоскопа. Основною відмінністю від «класичної» (кругової) підтяжки обличчя є те, що в більшості випадків «зайва» шкіра під час проведення операції НЕ відсікається скальпелем хірурга, а пропорційно розподіляється і закріплюється в певних зонах.

Виконання ендоскопічної підтяжки виконується на верхній (лоб, брови, перенісся), середній (рот, щоки, очі) і нижній (підборіддя, шия) ділянках обличчя пацієнта, а також на них комплексно. Оперативне втручання проводиться в умовах стаціонару із застосуванням загального наркозу. В процесі операції виконується кілька невеликих розрізів розміром від 1 до 4 см, через які вводиться ендоскоп з камерою, що виводить зображення на монітор, а також хірургічні інструменти, якими лікар розподіляє і закріплює м'язи з м'якими тканинами в новому положенні.

Такий вид омолодження підходить як чоловікам, так і жінкам у віці від 40 до 50 років. Після ліфтингу обличчя молодшає на 10 - 15 років, а результат, при дотриманні здорового способу життя, зберігається на тривалий час.

У порівнянні з «класичним» коронарним фейсліфтингом, ендоскопічна підтяжка обличчя більш безпечна процедура, тому має коротший період відновлення. Після її проведення залишаються мінімальні, непомітні для сторонніх очей, сліди хірургічного втручання, а от результати настільки значні, що викликають захват у пацієнтів і захоплення у оточуючих їх людей.

Ендоскопічний ліфтинг чудово справляється з такими віковими змінами: зморшки на лобі і на переніссі, в куточках очей ( «гусячі лапки»), опущення брів, нависання верхніх повік, птоз тканин щік, носогубні складки.

Якщо роки встигли залишити сліди на вашому обличчі, а сучасні досягнення косметології вже не ефективні, тоді варто задуматися про ендоскопічну підтяжку обличчя. І ви ще довго зможете насолоджуватися своїм поліпшеним відображенням в дзеркалі.

До того, що стосується обличчя, необхідно підходити обдумано та виважено, тому, зважившись на ендоскопічний фейсліфтинг, не полінуйтеся витратити час на пошуки досвідченого, кваліфікованої фахівця та клініки.

Професіонали клініки пластичної хірургії «NOVE TILO» виконують ефективне та безпечне омолодження обличчя, яке не лише впливає на зовнішній вигляд пацієнта, а й піднімає його самооцінку, покращує якість життя. Чекаємо Вас у гості! Запис на консультацію за номером телефону: (098) 90 - 60 - 90 - 1.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection