Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Старіння обличчя в лініях, види зморшок: мімічні і гравітаційні зморшки

Народження бездоганних ліній під пензлем художника при натурному малюванні живої моделі відбувається тоді, коли він збагнув майстерність малювання натюрморту і пейзажу, опанував секрети різних художніх технік, а головне надзвичайно цікаву та пізнавальну науку - анатомію людського тіла. Тільки тоді він створить черговий портрет – шедевр, впевнено повторюючи ідеальні лінії обличчя та тіла.

Так само у пластичних хірургів, але необхідно не тільки глибоке знання анатомії молодого обличчя, а й конкретні причини зміни старіючого. Адже всі обриси: опуклості та увігнутості, складки і зморшки, визначені кістками, м'язами, зв'язками, жировим прошарком і т.д.

Вікові зміни обличчя проявляються двома типами зморшок.

Перші найбільш ранні і поширені - мімічні зморшки. Обумовлені втратою еластичності через постійну роботи м'язів і, як правило, утворюються в місцях поверхневого їх розташування: це «гусячі лапки», горизонтальні зморшки лоба, вертикальні міжбрівні складки, кисетні зморшки навколо рота і частково носогубні складки. Такі зморшки найбільш помітні в момент скорочення м'язів.

Другі - гравітаційні зморшки, обумовлені опущенням м'яких тканин обличчя під дією часу і земного тяжіння. Вони проявляються в тих місцях, де розташовані природні підтримуючі зв'язки. Зміна товщини кісток лицьового скелета також грає важливу роль. Ці зморшки помітно згладжуються в горизонтальному положенні.

Шляхом малотравматичних ін'єкцій гіалуронової кислоти можливо приховати гравітаційні зморшки, а введенням ботулотоксину - блокувати всього 3 з 21-го мімічного м'яза обличчя Це помітно зменшити мімічні зморшки, не обмежуючи вираження емоцій на обличчі. Проведення мезотерапії і апаратних процедур поліпшать еластичність і тургор шкіри, підвищать рівень живлення та зволоження.

Глибокі знання анатомії дозволяють хірургу відновити в потрібному місці втрачений об'єм, повернути м'які тканини в початкове положення, прибрати надлишки розтягнутої шкіри. Кожна маніпуляція повинна вирішувати конкретні завдання, які визначаються при огляді. Порівняння з фотографіями, зробленими в молодому віці, дає багато корисної інформації: якими були тканини, який напрямок їх переміщення, рівень резорбції кістки, дефіцит обсягу. Таким чином, старіння обличчя багатофакторний процес, що повинен координуватися індивідуально, правильно підібраними підходами і методами: хірургічними та ін'єкційними.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection