Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Великі люди про красу: цитати відомих особистостей про важливість зовнішньої і внутрішньої краси

«Стандарти» людської зовнішності мінливі і залежать від безлічі факторів: країни, культури і часу. Не дивлячись на це, тема краси актуальна завжди. Тому сьогодні ми пропонуємо згадати п'ять знаменитих фраз про красу і з'ясувати, хто ж насправді є їх автором.

«Краса врятує світ!».
Достаєвський Ф.М.

З цим виразом знайома, напевно, кожна людина, що живе на нашій величезній планеті, але мало хто знає, що він взятий з роману «Ідіот» (класика російської літератури, філософа і мислителя Федора Михайловича Достоєвського). Не дивлячись на авторське тлумачення поняття «краси», фраза була сприйнята читачами буквально і стала девізом життя для багатьох людей.

«Краса - страшна сила!».
Достаевский Ф.М.

Ще одна культова фраза Федора Михайловича Достоєвського з роману «Брати Карамазови». Але таким популярним цей вислів зробила актриса Фаїна Георгіївна Раневська в художньому фільмі «Весна».

«Краса - це королева, яка править дуже недовго».
Сократ

Творцем цих слів є давньогрецький філософ Сократ. Якби в той далекий час пластична хірургія була на такому ж високому рівні, як і зараз, то фраза могла б звучати по іншому: «Краса - це королева, яка може правити дуже довго».

«У людині все повинно бути прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки».
Чехов А.П.

Цей вислів належить російському письменнику, прозаїку і драматургу Антону Павловичу Чехову. Цікавим буде і той факт, що загальновизнаний класик світової літератури за професією був лікар.

«Краса - це відкритий рекомендаційний лист, що заздалегідь завойовує серце».
Артур Шопенгауер

Вислів ніколи не втратить актуальності, а його автор - німецький філософ Артур Шопенгауер.

Ці знамениті фрази ще раз підкреслюють важливість зовнішності для людини. Саме краса штовхає чоловіків на подвиги, художників і скульпторів на створення шедеврів, а поетів і музикантів надихає на написання віршів і пісень. Надихайтесь і будьте красивими!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection