Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

ТОП 5 міфів про пластичну хірургію, думка фахівців пластичної медицини

Останнім часом суспільство все частіше говорить про пластичну хірургію. І в цьому немає нічого дивного, тому що цій темі присвячуються статті в друкованих виданнях, публікації у Всесвітній павутині та сюжети на телебаченні. І, як наслідок, значно зросла кількість людей, охочих щось в собі «виправити».

Не дивлячись на таку колосальну популярність і доступність інформації, естетична хірургія все ще переповнена помилковими твердженнями та міфами. Сьогодні ми розглянемо основні з них і розкриємо, що є правдою, а що всього лиш вигадка.

Міф 1: Пластична хірургія — дорого і недоступно

Дійсно, ще кілька років тому пластичні операції були рідкісними і дорогими процедурами, які могли собі дозволити тільки зірки шоу-бізнесу і дуже заможні люди. Зараз ситуація кардинально змінилася, і двері клінік пластичної хірургії тепер відкриті для всіх охочих, незалежно від роду діяльності та соціального статусу. А сучасні технології та методики дозволили істотно знизити вартість даних процедур.

Міф 2: Після пластичної операції не залишається рубців

На превеликий жаль, будь-яка пластична операція, навіть незначна, не проводиться так, щоб не залишилося і сліду. Але одним з головних умінь пластичного хірурга є вміння зробити акуратний післяопераційний шов, ледь помітний для очей оточуючих. Тоненький косметичний шов після процедур щодо усунення вікових змін шкіри обличчя ховається по лінії росту волосся або в природній складці перед вушною раковиною. Ледве помітний розріз після операції зі збільшення об’єму молочних залоз може бути захований під грудьми, під ареолою або в пахвовій западині. Існують також втручання, які виконуються через внутрішні розрізи, наприклад ринопластика. У таких випадках поверхневі рубці взагалі відсутні.

Міф 3: Обличчя після підтяжки схоже на порцелянову маску

У пластичній хірургії підтяжка обличчя — ефективний спосіб в боротьбі з незворотним процесом природного старіння, але на такий крок зважується лиш невелика кількість людей, а все через поширену думку про те, що після такої процедури обличчя стає схожим на порцелянову маску. Насправді, такого ефекту боятися не варто, оскільки під час операції підтягуються комплекси поверхневих і глибоких тканин, включаючи м'язово - апоневротичний шар. В результаті цього, природна міміка пацієнта повністю зберігається.

Міф 4: Ліпосакція = схуднення

Ліпосакція - це операція, в процесі якої хірургічним методом видаляється зайвий жир. Цю процедуру використовують виключно для корекції фігури або з метою усунення локальних скупчень жиру, але не як спосіб схуднення. Не варто забувати про те, що жир відкладається не тільки під шкірою, а й на внутрішніх органах, так званий вісцеральний жир, який при ліпосакції залишається недоступним для пластичного хірурга.

Міф 5: Силіконові імплантати вибухонебезпечні та заважають...

Операція зі збільшення об'єму грудей за допомогою силіконових імплантів займає одну з провідних позицій в галузі пластичної хірургії серед прекрасної статі. Найпопулярнішим твердженням про силіконові груди є те, що встановлені імплантати вибухають в літаку. Це всього лиш міф, але він очолює рейтинг. Імпланти складаються із силіконового гелю в щільній силіконовій оболонці, яка не піддається впливу зміни атмосферного тиску. Багаторічні дослідження підтвердили, що імпланти безпечні для здоров'я. Частота розвитку раку молочної залози у жінок з імплантатами та без них однакова. Наявність грудних протезів не порушує функцію лактації. Щасливі власниці силіконового бюста можуть спати на животі, міцно обійматися і займатися спортом. Тестами доведено, що силіконові імплантати дуже надійні і легко витримують навантаження в сотні, а то і більше кілограм. Збільшення і корекція грудей розкривають потенціал і можливості жінки, а не обмежують її. Пластина хірургія розвивається, і з кожним роком з'являється все більше нових методик і технологій. Більшість, на перший погляд, обґрунтованих тверджень, про які ми чули вчора, вже завтра можуть виявитися міфами. Тому, щоб отримати правдиві відповіді на питання, запишіться на консультацію до кваліфікованого фахівця. Не варто вірити міфам і чуткам, якими переповнена ця дивовижна галузь медицини.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection