Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Фахівці рекомендують: ТОП-2 секрети красивого та здорового волосся

Розкішне довге волосся завжди вважалося еталоном жіночої краси. На превеликий жаль, не кожна дівчина може похвалитися таким. Буває так, що з різних причин волосся стає сухим, ламким або навпаки сильно жирним, набуває тьмяного і нездорового вигляду. Але не варто відразу панікувати та впадати в депресію, адже сучасна естетична медицина зробила крок далеко вперед. І сьогодні фахівці клініки пластичної хірургії та естетичної медицини в Києві «Nove Tilo» розкажуть два секрету здорового і красивого волосся, про які мріє кожна жінка.

З'ясовуємо причину поганого стану волосся

Різні захворювання, зміна гормонального фону, вживання в їжу шкідливих і неякісних продуктів, неправильний догляд і постійні стреси — все це може погіршити стан волосся і навіть призвести до алопеції (проблеми з випаданням волосся). Завдяки трихології лікар трихолог визначає проблеми захворювань волосся і методи їх лікування. Залежно від проблеми, для відновлення і створення шикарних локонів рекомендовано використовувати наступні ін'єкційні процедури:

Трихологія мезотерапія і плазмоліфтинг застосовуються з метою оздоровлення та відтворення волосяного покриву, профілактики та лікування різних форм алопеції, стимуляції росту, а також для ефективного усунення інших проблем з волоссям.

Мезотерапія

Мезотерапія волосся – це косметологічна процедура, в основі якої лежить підшкірне введення в волосяну частину голови спеціальних препаратів — мезококтейлів. У своєму складі вони зазвичай містять вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, коензими, гіалуронову кислоту і т. д. Головною перевагою мезококтейлю є те, що їх склад потрапляє прямо до коренів волосся. Це забезпечує швидкий лікувальний ефект, на відміну від поверхневих процедур або внутрішнього прийому вітамінних препаратів. Інгредієнти, що входять до складу мезококтейлів, підібрані таким чином, що мінімізують ризик виникнення алергії і гарантують швидке отримання високого результату.

Для створення коктейлів лікарі можуть змішувати кілька ідеально сумісних монопрепаратів або використовують вже готові інноваційні суміші, спеціально розроблені для відродження краси волосся, запобігання їх втрати і активізації зростання, наприклад: HAIR LOSS CONTROL і Meso-Genesis BP3

Мезотерапія

Мезотерапія волосся - інноваційний ін'єкційний метод, що допомагає повернути волоссю колишню красу, густоту і блиск, усуваючи причини проблем, а не маскуючи їх.

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг волосистої частини голови – це безпечна косметологічна новинка у сфері трихології, заснована на природних регенеративних процесах. Такий спосіб лікування волосся схожий з процедурою мезотерапії, але в ній в якості «еліксиру молодості» використовується власна, збагачена тромбоцитами плазма крові людини, а не лікувальні препарати. Сеанс плазмоліфтингу починається з взяття невеликої кількості периферичної крові у пацієнта. Потім за допомогою центрифугування, з цільної крові одержують плазму з підвищеним вмістом тромбоцитів. А після цього виділену фракцію за допомогою ін'єкцій вводять підшкірно в зону росту волосся на голові.

Збагачена тромбоцитами плазма крові (ЗТП) - це внутрішній потужний резерв організму, який дедалі частіше застосовується для лікування волосся і захворювань шкірного покриву волосистої частини голови. Ін'єкції ЗТП в трихології — це природне, швидке та ефективне рішення проблем з волоссям.

плазмолифтинг

У разі проблеми облисіння, лікарі клініки «Nove Tilo» виконують якісну трансплантацію волосся сучасними методами безшовної пересадки волосся.

Якому методу віддати перевагу?

Трохи розібравшись у цих двох процедурах, стає зрозуміло, що поставлені завдання і принцип дії у них дуже схожий. То яку процедуру обрати, плазмоліфтинг чи мезотерапію? Що для волосся краще: власна, багата тромбоцитами плазма крові або приготовані мезококтейлі? Зробити правильний вибір, а також отримати відповідь на ці та інші пов'язані з проблемним волоссям питання можна на індивідуальній консультації у трихолога і дерматокосметолога. Так чи інакше, вибір процедури завжди залишається за пацієнтом залежно від його персональних побажань, страхів і фінансових можливостей.

Прагнення повернути волоссю силу, блиск, красу і здоров'я не повинно обмежуватися самолікуванням народними методами. Часто з проблемами можуть впоратися лише сучасні медичні технології.

Лікарі нашої клініки підберуть і запропонують Вам методи оздоровлення волосистої частини голови і самого волосяного фолікула, що допоможуть саме Вам: зупинити випадіння волосся, зміцнити тонке, ламке, фарбоване волосся. Ми неодмінно подаруємо волоссю ще одне життя, в якому б стані вони не знаходилися. Вам не доведеться турбуватися про процес та результат, адже наші медичні фахівці мають досвід роботи з різними ситуаціями. Спробуйте і переконайтеся в результаті, від якого Ви будете в захваті!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection