Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Збільшення грудей без прикрас: еволюція методів збільшення молочних залоз

Жінки замислювалися над збільшенням грудей ще в Середньовіччі. Тоді видимість пишного бюсту створювали за рахунок особливого крою одягу. Втім, ці перші «жіночі секрети» використовують і сьогодні, в тих же бюстгальтерах типу push - up. Але ж як красиво виглядають природні груди, що не втратила форму з віком або після лактації! Сучасні жінки так само турбуються про привабливість власного тіла, а мода на природну красу і спортивний вигляд тільки стимулює їх.

Підхід до питання збільшення грудей зазвичай починається із застосування різних «народних» методів, а вони часто не дають помітного ефекту. Потім думки повертаються в бік більш радикальних способів. І тут на допомогу приходить реклама, що пропонує масу варіантів збільшення розміру грудей.

Дієта

Почнемо з елементарного - дієти для грудей. Багато хто приписує капусті чарівних властивостей.

Дорослим жінкам від неї мало користі. Безумовно, продукт хороший в цілому для здоров'я, багатий на вітаміни, але бюст збільшиться лише в тому випадку, якщо збільшиться вага. В цьому питанні капуста допоможе, залежно від того, з чим її їсти...

До речі, дієтологи стверджують, що при наборі 1 кілограма, груди збільшаться не більше, ніж на 10-20 грам.

До слова, у капусти є неприємний побічний ефект – вона викликає процеси бродіння в кишечнику і може стати причиною метеоризму і здуття. Так що зловживати цим продуктом не варто.

Друге місце в дієтах для грудей займає пиво, а точніше - дріжджі. Як і у випадку з капустою, основний наслідок частого вживання - зайва вага. Пиву, як хмільному напою, приписують властивість впливати на чоловічий гормональний фон і навіть потенцію. Про це чимало сказано в статтях про пивний алкоголізм. Хочеться одразу помітити, що жінкам, які мріють підвищити естроген за рахунок вживання пива, це навряд чи вдасться.

У пляшковому пиві навряд чи є справжній хміль. Дріжджі - хоч пресовані, хоч сухі - також проходять пастеризацію. Відповідно, немає ніякої гарантії, що пивно-дріжджова дієта збільшить груди, а не створить проблеми з печінкою і травленням.

Вправи

Другий популярний спосіб збільшити розмір грудей - фізичні навантаження.

Відразу обмовимося, що нічого проти таких навантажень не маємо. Корисно. Допомагає тримати тіло в тонусі. Знімається психологічна напруга, але груди не збільшує. Якщо «качати» грудний м'яз - вдасться злегка підняти опущений після пологів бюст. Але зробити його більшим не вийде. Фізичні вправи призводять до схуднення, підшкірний жир в грудях спалюється швидше, ніж на, наприклад, стегнах.

Косметика

Існує безліч кремів, гелів і масел для збільшення грудей. У складі присутній гормональний компонент, тому є ймовірність на деякий час зробити бюст більшим. Незначно, як правило, на 0,5-1 розміру.

Схожою дією володіють лікарські засоби для лікування мастопатії.

Як тільки дівчина перестає ними користуватися, груди повертають свій розмір.

Важливий момент: креми при мастопатії призначає лікар, так як гормональні препарати приймати самостійно небезпечно!

Деякі гінекологи впевнені, що безконтрольне застосування кремів і масел «для збільшення грудей», навпаки, можуть стати причиною появи новоутворень молочних залоз.

Гормони

Деякі жінки заради збільшення грудей вирішують приймати гормональні препарати. Відомо, що деякі протизаплідні таблетки дають такий «приємний» побічний ефект.

При прийомі таблеток - це справа тимчасова. Можливо і не без наслідків, оскільки існує ймовірність порушення гормонального фону і появи зайвої ваги. Багато жінок десятиліттями приймають протизаплідні таблетки без будь-яких ускладнень.

Ін'єкції

Спробам змінити розмір грудей введенням в них «чого-небудь» більше ста років. Спочатку груди збільшували ін'єкціями парафіну. Перша операція датується 1889 роком. Результат був, але супроводжувався масою побічних ефектів. Парафін - речовина чужорідна для організму, внаслідок чого відбувалося відторгнення. У грудях починалися запальні процеси, що могли призвести навіть до загибелі пацієнтки.

Набагато пізніше в груди стали вводити рідкий силікон, поліакриламідний гель (ПААГ) і його аналоги. На відміну від парафіну, ці матеріали сприймаються організмом набагато краще. Тим не менше існує серйозний ризик появи капсулярної контрактури. Навколо будь-якого (нехай навіть теоретично нешкідливого) чужорідного тіла організм формує захисну капсулу, яка наростає зі сполучних тканин. Такі капсули утворюються навіть навколо звичайної занози. Проблема в тому, що капсула може стати дуже твердою. Кожна розрізнена крапля покривається капсулою, а силікон всередині капсули «застигає». У підсумку, груди починають твердіти, пацієнт відчуває стискування, біль. До слова, на болі в грудях після операції скаржилася відома актриса і модель 1950-1960-х Мерилін Монро. До листопада 2013 роки ніхто не міг поставити під сумнів природність пишних форм Мерилін, але в минулому році громадськості стали відомі документи особистого лікаря зірки.

Запальні процеси і міграція гелю в грудях можуть стати причиною проведення повторної операції. При цьому видалити весь силікон дуже складно. Але найголовніша проблема силіконового гелю - це неможливість достовірної діагностики молочних залоз. Лікарю - мамологу дуже важко диференціювати (відрізнити) гель в залозі від пухлини. Таким пацієнтам рекомендовано проводити діагностику «в одних руках» і зберігати результати досліджень для порівняльної характеристики.

Введення гіалуронової кислоти в груди

Новинкою можна назвати зміну розміру грудей за допомогою гіалуронової кислоти. «Макролайн (Macrolane)» - поки єдиний ін'єкційний наповнювач, розроблений спеціально для збільшення об’єму бюсту, сідниць або інших частин тіла.

«Макролайн» - це гель, близький за складом до «Рестилайну» (виробником обох препаратів є шведська корпорація Q-med).

Його ефект аналогічний дії будь-яких інших філерів на основі гіалуронової кислоти - потрапляючи в тканини, він заповнює міжклітинний простір, тим самим збільшує об’єм. Як і будь-яка гіалуронова кислота «Макролайн» розсмокчеться протягом року. Особливих недоліків у цього методу немає, хоча є описи міграції «Макролайну» за межі молочної залози, що, можливо, обумовлено введенням завеликої кількості препарату. В середньому, для збільшення грудей потрібно 200-300 мл.

А тепер перейдемо до недоліків методу. Середня вартість «Макролайну» складає 20 доларів за 1 мл. Це значно дешевше, ніж вартість філлерів для обличчя, але з огляду на кількість, потрібну для введення, - підсумкова сума виходить чималенька:

250 мл «Макролайну» буде коштувати близько 5000 доларів, що можна порівняти з вартістю операції з установки грудних імплантів, а ефект протримається лише рік ...

Залишається сподіватися, що конкуренція виробників призведе до зниження ціни філлерів та зробить цей метод більш доступним.

Ліпофілінг грудей

Для збільшення грудей до потрібного розміру застосовується власний жир пацієнтки. Метод спірний, але користується популярністю.

Наші жирові клітини не викликають процесів відторгнення в організмі, і після пересадки швидко приживаються на новому місці.

Ліпофілінг - чудовий метод для корекції форми грудей, усунення асиметрії, реконструкції після операції з видалення пухлин, але, як метод збільшення розміру, він малоефективний, тому що може реально додати грудям 0,5 - 1 розмір. Частіше за все потрібно кілька операцій пересадки жиру для досягнення помітного результату.

Відомо, що ліпофілінг грудей поки не схвалений Всесвітньою організацією здоров'я, а Американська асоціація пластичних хірургів не радить його використовувати, оскільки ще не відомі всі наслідки таких операцій. Іншими словами, метод недостатньо вивчений. Тому при проведення ліпофілінгу хірурги вводять жир тільки в підшкірний та ретромамарний простір залози. Сама залозиста тканина при цьому не зачіпається.

Силіконові імпланти

Збільшення грудей за рахунок розміщення в ній сторонніх предметів - з кістки, скла, вовни, губки і каучуку - відомі з перших десятиліть ХХ століття. Наслідки цих операцій не можна назвати вдалими, вони приводили, в основному, до відторгнення і навіть некрозу тканин. Тільки поява силіконових імплантатів на початку 1960-х років дала, нарешті, поштовх до позитивної динаміки у розвитку пластичної хірургії зі збільшення грудей.

З тих пір силіконові імплантати пройшли вже п'ять етапів удосконалення.

Сучасний імплантат може мати різну форму. Для збільшення грудей застосовуються або краплеподібні (надають більший ефект природності), або круглі імплантати. Усередині вони наповнені густим когезивним силіконовим гелем, мають властивість зберігати свою форму і не розтікаються, навіть в разі пошкодження оболонки. На практиці це і так трапляється вкрай рідко.

Безумовно, збільшення грудей імплантами - найбільш ефективний метод. Він допомагає досягти найкращих результатів. Але й у нього є свої обмеження і недоліки. По-перше, проводиться хірургічне втручання, що вимагає попереднього обстеження і пов'язане зі звичайними операційними ризиками.

По-друге, навколо імпланту, як чужорідного тіла, наростає вищезгадана капсула з сполучної тканини, яка в окремих випадках призводить до розвитку капсулярної контрактури. Іноді доводиться робити повторну операцію, щоб прибрати капсулу. Щоб уникнути цього побічного ефекту, в останньому поколінні силіконових імплантів змінили оболонку: з гладкої вона стала шорсткою, вкритою крихітними ворсинками. Така поверхня не дозволяє наростати дуже щільній і твердій капсулі.

По-третє, імплантовані груди завжди будуть більш щільними, ніж природні. Коли жінка лежить на спині, такі груди не розпластуються.

По-четверте, залишається рубець довжиною до 5 см: під грудьми, на ареолі, або під пахвою, залежно від хірургічного доступу.

Після збільшення грудей слід носити компресійну білизну протягом двох місяців, а потім ще півроку варто уникати прямих сонячних променів. До речі, жіночим грудям сонце взагалі не йде не користь, ультрафіолет провокує багато небажаних процесів в молочних залозах. Достатньо порівняти якість шкіри у літніх жінок в ділянці декольте (зона відкрита для сонячних променів) і в ділянці молочних залоз.

Імплантати в грудях не заважають проводити регулярні обстеження молочних залоз і дозволяють годувати дитину (багато що залежить від способу розміщення імплантату). Всі імплантати мають довічну гарантію, хоча з роками груди можуть втратити первинну форму, адже тканини все ж з віком розтягуються. В такому випадку на користь підуть як регулярні фізичні навантаження, так і хірургічна підтяжка грудей, якщо буде потрібно.

Збільшення грудей за допомогою силіконових імплантатів залишається найпопулярнішою пластичною операцією в світі, за даними Американської асоціації пластичних хірургів. До неї вдаються жінки різного віку, але все ж не рекомендується робити операцію дівчатам молодше 18 років. Верхньої вікової межі для збільшення грудей (якщо всі показники здоров'я в нормі) не існує, адже гарні груди можуть бути в будь-якому віці!

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection