Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Збільшення сідниць за допомогою імплантів: історія і сучасні техніки виконання

Розмова про форму сідниць — досить закрита та інтимна тема, а відверте їх розглядання і оцінювання часто сприймається людьми, як хамство. Проте якщо відкинути сторонні погляди, то саме вони — основна мішень чоловічої уваги. Естетичні стандарти цієї частини жіночого тіла в різні часи були діаметрально протилежними: якщо в епоху Відродження еталоном краси вважалися дуже пишні форми (див. картини класиків Рубенса, Тиціана), то в 1960-х роках з приходом часів «тростинки Твіггі», в моду увійшли надмірна худорба і пласкі лінії. Сучасні ж красуні хочуть досягти золотої середини цих двох часових відрізків і надати своїм сідницях одночасно підтягнутий вигляд і округлі форми, які гармонійно виглядали б з об'ємом грудей і талії.

У відповідь на нові естетичні норми, у світі став рости попит на таку послугу, як глютеопластика. І хоча такі пластичні операції все ще доволі екзотичні для жителів наших широт, тенденція до збільшення сідниць вже дійшла і до України. Сьогодні ми розповімо про те, як можна повернути привабливість, округлість і пружність «п'ятій точці», адже ця операція вже не перший рік успішно виконується пластичними хірургами клініки пластичної хірургії та естетичної медицини в Києві «Nove Tilo.

Глютеопластика

Глютеопластика — особлива хірургічна корекція об’єму і обрисів сідниць, виконується за допомогою встановлення спеціальних сідничних імплантатів. Пластична операція виконується як з естетичних міркувань, так і при наявності вроджених або набутих патологій.

Джерела глютеопластики: історія виникнення та розвиток

Як хірургічне втручання, ендопротезування сідниць ввів в медичну практику американський хірург Bartels ще в 1969 році. Основною метою операції того часу була корекція деформованих сідниць. Для відновлення травмованих сідниць використовувалась підшкірна техніка установки та імплантати круглої форми, що призначалися для збільшення молочних залоз. В першу чергу, це була реконструктивна операція. Тільки через 4 роки глютеопластика вперше провели в якості естетичного хірургічного втручання. Потім медики і науковці зосередилися на розробці надійних і міцних сідничних імплантатів, а також нових, вдосконалених технік для їх установки.

Лідерами за кількістю аугментаційної пластики сідниць щорічно стають жителі Латинської Америки. Це пов'язано з національними особливостями жителів Американського континенту.

Види сідничних ендопротезів

Види сідничних ендопротезів

Для операції використовуються високоякісні надміцні ендопротези зі щільною силіконовою оболонкою (товщина сягає до 1000 мікрон), наповнені когезійним (в’язким) силіконовим гелем. Сідничні імплантати бувають круглої і овальної форми, увігнуті та плоскі з тильного боку, а також можуть мати гладку або текстуровану поверхню.

У клініці «Nove Tilo», як і в інших прогресивних центрах пластичної хірургії Європи, для ендопротезування сідниць використовуються лінійки імплантатів відомих і перевірених роками брендів:

  • Polytech – провідний німецький виробник імплантатів;
  • Eurosilicone - французький виробник імплантатів.

Підбір форми, виду та об’єму сідничних ендопротезів здійснюється виключно пластичними хірургами медичного центру «Nove Tilo» строго індивідуально для кожного конкретного пацієнта з урахуванням його особливостей статури і побажань.

Сучасні сертифіковані ендопротези мають довічну гарантію від розриву, вони не відчуваються при сидінні і ходьбі. Їх заміна необхідна лише при значному природному віковому птозі сідниць або за особистим бажанням пацієнта.

Техніки установки сідничних ендопротезів

Від обраного способу розміщення сідничних ендопротезів може залежати успіх операції. Сьогодні, залежно від способу розташування імплантатів в тканинах виділяють чотири техніки їх установки:

Під шкірою

Спочатку способи корекції сідниць передбачали підшкірну установку імплантатів. Першим метод описав доктор Bartels, а через рік в 1970 році хірург Gonzalez Ulloa запропонував встановлювати ендопротези овальної форми. Підшкірний метод імплантації не задовольняв естетичні запити пацієнтів і хірургів, оскільки з-під поверхні шкіри проступали контури ендопротезу, їх було добре видно, а навколо імплантату швидко розвивалась капсулярна контрактура. Оскільки результат був незадовільним, пластичні хірурги відмовилися від такого варіанту розміщення, і метод перестали використовувати в медичній практиці.

Під поверхневою сідничною фасцією

Наступний метод розміщення - установка їх під поверхневу фасцію. Техніка описана мексиканським хірургом Jose de La Perta на початку 90-х років. При такому варіанті способі в рази зростає ймовірність розвитку сероми та капсулярної контрактури, а згодом, під силою гравітації, встановлені імплантати відтягують до низу саму фасцію і м'які тканини. Даний метод в естетичній хірургії використовується вкрай рідко, лише при атрофії або фіброзі м'язових волокон.

У товщі великого сідничного м'яза

Третім в нашому списку, але першим за частотою використання пластичними хірургами є внутрішньом'язовий. Вперше техніку установки імплантату всередині великого сідничного м'яза описав Rafael Vergara в 1996 році. Операція вимагає від лікаря високої кваліфікації, оскільки необхідно роз'єднати м'язові волокна гострим і тупим методами для формування оптимального розміру і глибини імплантаційної кишені. Попри ряд переваг і поширеність, міжм'язова техніка більш травматична, у порівнянні з іншими методами глютеопластики. Відновлення м'язових волокон, розділених під час операції, забере у пацієнта більше часу і сил.

Під великий сідничний м'яз

Метод полягає у розміщенні ендопротеза між великим і середнім сідничним м'язом. Перший опис техніки зробив пластичний хірург з Буенос-Айреса Jose Robles в 1984 році, і з цього моменту повністю змінюється підхід до аугментаційної глютеопластики. Метод відрізняється надійною фіксацією імплантатів, абсолютною природністю результату і коротким відновним періодом, але висока складність виконання цієї техніки не привела до масового використання. Складність полягає в близькості сформованої імплантаційної кишені до найтовстішого нерва крижового сплетення — сідничного нерва, пошкодження якого може викликати сильні болі, парестезії і слабкість в ногах, а іноді й стати причиною порушення рухливості нижніх кінцівок. Тому пластичні хірурги повинні мати високу кваліфікацію і знати безліч тонкощів, що дозволять уникнути подібних ускладнень, для установки імплантату таким способом.

виконання глютеопластики

Пластичні хірурги «Nove Tilo» одні з небагатьох в Україні, хто володіє «секретами» безпечного виконання глютеопластики пахвовим методом. Операція займає близько 1 години, безкровна і малотравматичні. Для такої пластики достатньо виконати 2 розрізи в міжсідничній складці довжиною всього лише по 3 см. Важливою складовою є рукав Келлера (Keller funnel), що значно спрощує операцію і скорочує операційний час. Пацієнти можуть сидіти, самостійно ходити, а також залишити стіни клініки вже на наступний день! Також одночасно можуть виконуватись такі процедури:

Ліпофілінг сідниць: збільшення об’єму і корекція форми сідниць власним жиром.

Пластика стегон: хірургічна підтяжка внутрішньої поверхні стегон

Підтяжка сідниць (ліфтинг): хірургічна корекція і відновлення форми сідниць.

Якщо Вас зацікавила ця тема або Ви вже давно роздумуєте про збільшення зміну контурів своїх сідниць, тоді запрошуємо Вас відвідати центр пластичної хірургії та естетичної медицини «Nove Tilo»! Отримати більше докладної інформації про те, як покращити вигляд сідниць, Ви можете на сторінках нашого сайту або на індивідуальній консультації у наших пластичних хірургів, що мають величезний досвід в проведенні подібних пластичних операцій.

Збільшення сідниць: ціни

Вартість збільшення сідниць — від 2200 у. е. до 2400 у. е.

Операція Ціна, у. е.
Ендопротезування сідниць 2200
Підтяжка сідниць 2400
Ліпофілінг сідниць (збільшення сідниць власним жиром) 2000
Імплантати сідниць 1500
Переглянути всі ціни  

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection