Час роботи: з 9:00 до 20:00 (пн - сб)
Київ, Поділ, вул. Щекавицька 9а +380 67 61-46-45-2
NoveTilo
Новини та статті 📖 клініки пластичної хірургії【Nove Tilo】в Києві.

Замість скальпеля - лазер. Лікування варикозу без рубців і болю!

Коли я вже прийду додому, нарешті зніму ці туфлі і ляжу на зручний і м'який диванчик, звісивши свої втомлені за день ніжки ... Вас не раз відвідували подібні думки?

Переслідує відчуття дискомфорту, втоми і тяжкості в ногах? Незручним стало навіть найулюбленіше повсякденне взуття через

виникаючий на вечір набряк? Гладка шкіра ніг стала сухою, а на гомілках або стегнах проступили звивисті судинні малюнки? Це все ознака того, що ваші ніжки потребують допомоги, адже "на лице" всі характерні ознаки такого поширеного захворювання як варикоз.

Варикоз - захворювання, що проявляється зміною вен і їх нерівномірним розширенням.

Хто перебуває в зоні ризику?

Більше шансів отримати варикозне розширення вен мають люди, які успадкували слабку венозну стінку і порушення функції венозних клапанів. Не останню роль у розвитку патології вен відіграє гормональний фон людини, спосіб життя і зовнішні аспекти. Додатковими факторами, що провокують хворобу у жінок, є вагітніст та прийом гормональних контрацептивів, тому у них варикозне розширення вен зустрічається набагато частіше. На превеликий жаль не всі страждаючі від венозної недостатності люди звертаються до фахівців за своєчасною медичною допомогою. І дарма, адже довге ігнорування захворювання може призводити до серйозних ускладнень: тромбофлебіту, трофічних виразок і навіть тромбоемболії.

За даними статистики до 30% населення нашої планети хворіє на варикозну хворобу.

"Чарівна" пігулка від варикозу або чим "намастити", щоб пройшло?

Телевізійна і друкована реклама просто рясніє чарівними пігулками, кремами і мазями, здатними допомогти позбутися від варикозної хвороби і від викликаних нею неприємних відчуттів, косметичних дефектів. Але у випадку з варикозом дива не станеться! Безумовно, в процесі лікування лікарями призначається додаткова консервативна терапія, але вона лише тимчасово полегшує симптоматику.

Не існує мазей і таблеток, які здатні кардинально змінити стан вен!

Так як будемо лікувати?

Під оперативним лікуванням варикозу мають на увазі ліквідацію патологічно змінених вен. Ще кілька років тому для цих цілей застосовували традиційні хірургічні методи. З приходом в судинну медицину нових технологій, зокрема лазера і ультразвуку, подібні операції стали малотравматичними. Саме такою є ендовазальна лазерна коагуляція (ЕВЛК) або эндовазальна лазерна облитерація (ЭВЛО) вен нижніх кінцівок. Використання лазерного променя під ретельним контролем ультразвуку дозволяє "запаяти" патологічно змінені судини, назавжди виключивши їх з кровообігу без радикального видалення.

Ендоваскулярна лазерна коагуляція (ЕВЛК) - лазерне "видалення" розширених варикозом вен.

ЕВЛК: показання, техніка проведення, відновлення

Як правило, лазерна коагуляція рекомендована в тому випадку, коли просвіт патологічно змінених вен трохи перевищує 10 мм. ЕВЛК застосовується як самостійно, так і в комплексі з іншими способами проведення операції, такими як мініфлебектомія, склеротерапія. Також дана методика є ефективною при лікуванні трофічних виразок.

Ендовазальна лазерна коагуляція в більшості випадків не вимагає госпіталізації, виконується в умовах денного стаціонару, після чого пацієнт може відправитися додому. Спеціальної підготовки це втручання не передбачає. Необхідно лише здати стандартний пакет аналізів і поголити кінцівку перед процедурою. Для отримання чіткої картини захворювання і здійснення протоколу лікування, нашою клінікою був придбаний УЗД апарат експертного класу з широким спектром функціональності. Після нанесення під контролем УЗД спеціальної розмітки, в просвіт вени вводиться лазерний світловод, створюється тумесцентная анестезія і проводиться сеанс ЕВЛК. Термічний вплив на судини здійснюється через маленький прокол на шкірі, що забезпечує високий косметичний ефект. По завершенню процедури на оброблену лазером кінцівку одягається компресійний трикотаж, а пацієнту рекомендується піша 20-ти хвилинна прогулянка. Надалі венозний відтік налагоджується за рахунок сусідніх глибоких і поверхневих вен.

До звичного способу життя можна повернутися відразу після втручання. Компресійний трикотаж рекомендовано носити протягом двох тижнів, три дні цілодобово, а потім лише в денний час. Активні піші прогулянки (до 3-х км) є обов'язковими для відновлення. Заборонено відвідувати сауни, приймати гарячі ванни і піддаватися тривалим статичним навантаженням. На другий - третій день після виписки необхідно знову з'явитися в клініку для проходження контрольного УЗД судин.

Здорові ніжки з клінікою "Nove Tilo"

Варикозну хворобу не тільки можна, а й потрібно лікувати на ранніх стадіях її розвитку. В клініці пластичної хірургії «Nove Tilo» для цього є все необхідне: сучасний операційний блок, комфортні палати, досвідчені фахівці з високою кваліфікацією. Але не тільки затишок нашого медичного центру і досвід лікарів, а й новітнє обладнання допомагає точно і ефективно проводити малотравматичні операції.

Зіткнулися з проблемою варикозного розширення вен? Запишіться на консультацію в клініку пластичної хірургії «Nove Tilo» в Києві! У нас ви зможете швидко, якісно і за адекватну вартість повернути не тільки красу, але і здоров'я своїм ніжкам. Наші кваліфіковані фахівці з діагностики та лікування захворювань судин проводять ендовазальну лазерну коагуляцію вен на високому професійному рівні, згідно з європейськими медичними стандартами.

Дізнатися більше про можливості лікування варикозу лазером і про інші способи боротьби з хворобою можна на сторінках нашого сайту.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Венектомія (Флебектомія): видалення патологічно змінених варикозом вен хірургічним шляхом

Лікування варикозу лазером

Склеротерапія: процедура лікування варикозу вен

Наші контакти

Адреса:

Київ, Поділ, вул.Щекавицька 9а

Графік роботи:

пн-сб 9:00 - 20:00

Зв'яжіться з допомогою месенджерів:

Наші контакти

© 2016 - 2022 Nove Tilo клініка пластичної хірургії, лор хірургії та естетичної медицини в Києві, Україна. Всі права захищені.

Записатися на прийом
click fraud detection