Абдомінопластика в Києві (пластика живота): ціна, фото, відгуки

Абдомінопластика: пластична операція з корекції і підтяжки живота

Суть абдомінопластики полягає в усуненні обвислої шкіри та підшкірно жирової клітковини. Окрім цього, операція дозволяє укріпити м`язи передньої черевної стінки. Головна мета хірургічного втручання – естетична корекція фігури та надання їй більш привабливої форми. Проте при цьому, пластика живота не призводить до зниження ваги.

Як правило, чоловіки та жінки, які звертаються з проблемою відвислого живота, мають нормальну вагу.

Хочете надати своєму тілу принадну форму? Запишіться до нас на індивідуальну консультацію і ви дізнаєтесь про всі особливості процедури.

Результати

 • усунення розтяжок в області живота
 • видалення зайвих тканин
 • гарний рельєф живота
 • звільнення від комплексів

Подробиці про абдомінопластику

Що таке абдомінопластика?

Це пластична операція з видалення зайвої жирової тканини та підтяжки шкіри в області живота для відновлення природної форми фігури. Також під час операції підтягуються м`язи передньої черевної стінки, що розійшлись, і видаляються грижі.

Види абдомінопластики

В нашій клініці виконуються різні види абдомінопластики, кожна з яких має більшу ефективність в певних ситуаціях. При виборі того чи іншого методу пластики, лікар орієнтується на характер змін і вираженість дефекту. Кожен вид хірургічного втручання використовується для вирішення певних завдань.

Операція міні-абдомінопластики

Багато пацієнтів вважають, що міні-абдомінопластика – це скорочений варіант традиційної пластики живота. Наприклад, вважаючи, що залишиться менший рубець, який буде практично непомітний, але це не зовсім так. При міні-абдомінопластиці, як і при стандартній операції, виконується розріз в надлобковій зоні. Після цього рубець добре приховується нижньою білизною. Довжина розрізу залежить від об`єму підшкірної клітковини і обвислої шкіри. Тип операції не впливає на довжину розрізу. Основною відмінністю міні-абдомінопластики від повної операції є корекція різних областей передньої черевної стінки. Міні-абдомінопластика не передбачає перенесення пупка, корекція виконується в нижній частині живота від пупка до лобка.

Повна абдомінопластика

Повна абдомінопластика виконується в тих випадках, коли необхідна максимальна корекція передньої черевної стінки від рівня грудної клітини до лобкової зони. Також для отримання кращого результату повну абдомінопластику часто поєднують з ліпосакцією лобкової зони, бедер та спини. В окремих випадках проводять навіть більш об`ємне втручання – кругову підтяжку обличчя, яка називається торсопластика. При проведенні повної пластики живота пластичний хірург відшаровує шкіру, одночасно переносячи пупок і укріплюючи м`язи передньої черевної стінки. Після цього відсікається відвислий шкірний лоскут і надлишкова жирова тканина. Далі виконується підтяжка і накладаються косметичні шви. В нашій клініці виконуються обидва види повної абдомінопластики, і у першому випадку лікар формує нове пупкове кільце, а у другому – обходиться без цього етапу.

Вертикальна пластика живота

Одним із видів пластики черевної стінки є вертикальна абдомінопластика. Її суть заключається в тому, що розріз виконується як в горизонтальній, так і в вертикальній площинах. Саме тому таке хірургічне втручання вважається більш серйозним, ніж традиційна операція. Вертикальна абдомінопластика обирається пластичним хірургом тільки при наявності певних показань.

Медичні показання та протипоказання до абдомінопластики

Показання до проведення пластики живота

При виконанні пластики живота пластичному хірургу доводиться виконувати ряд маніпуляцій з максимальною точністю. Пластика живота рекомендується в наступних ситуаціях:

 • коли людина різко втрачає вагу (більше 6-8 кг);
 • жінкам після пологів, у яких спостерігається надмірне розтягнення м`язів живота або діастаз;
 • при порушенні гормонального фону і вродженій схильності до нерівномірного відкладення жиру в області живота.

Протипоказання до проведення абдомінопластики

Операцію по пластиці живота не рекомендують проводити:

 • при наявності цукрового діабету;
 • при запущених стадіях ожиріння;
 • при наявності хвороб крові;
 • при серцево-судинних захворюваннях;
 • при інфекційних захворюваннях;
 • в період вагітності та лактації;
 • в період менструацій у жінок.
 

Консультаційна підтримка спеціаліста

Клініка «Nove Tilo» може надати можливість змінити своє тіло відповідно до власного бачення краси. Досвідчені спеціалісти запропонують Вам ефективні методи усунення відвислої шкіри в зоні живота з врахуванням Ваших фізичних особливостей і естетичних поглядів. Після проведення операції Вам нададуть необхідні рекомендації стосовно реабілітаційного періоду і можливість консультуватись зі своїм лікарем.

 

Фото ДО і ПІСЛЯ абдомінопластики

 

Подробиці та ціни

В нашій клініці «Nove Tilo» в Києві працюють лише досвідчені спеціалісти, які виконують всі хірургічні втручання на сучасному обладнанні. При цьому ціна на абдомінопластику знаходиться на прийнятному рівні. Наші хірурги виконують всі види абдомінопластики, обираючи в кожному конкретному випадку найбільш підходящий варіант. Тому ми зможемо вирішити будь-яку проблему, яка стосується пластики живота.

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про пластику і підтяжку живота в клініці «Nove Tilo» в Києві. Також Ви можете ознайомитись з відгуками про проведення такого виду пластики тіла.

Подробиці

Тривалість операції операции – від 1,5 до 4 годин

Наркоз – загальний

Стаціонар – 2-3 доби

Реабілітація – 1-4 місяці

Пластика живота: ціни

Ціна варіюється від $1800 до $2800

Операція Ціна, у.е.
Абдомінопластика стандартна 2800 у.е.
Абдомінопластика модифікована 2000 у.е.
Міні-абдомінопластика 1800 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием