Алопеція в Києві (лікування випадіння волосся): ціна, відгуки, фото

Лікування алопеції: лікування випадіння волосся

У сучасному світі зовнішність грає важливу роль. Здорове густе волосся – значна частина образу, але стреси, часті зміни іміджу, поганий раціон, екологія та неправильний догляд за шкірою голови призводять до протилежного результату. Тому проблема часткової або повної втрати волосся (алопеція) стала настільки поширеною і стосується не тільки чоловіків, а й багатьох жінок.

Фахівці клініки «Nove Tilo» готові допомогти вирішити проблему алопеції і повернути вашому волоссю колишню густоту і силу.

Бажаєте мати гарне і здорове волосся? Тоді наша клініка допоможе у вирішенням цього питання.

Результати

  • Нормалізація росту волосся
  • Відновлення густоти волос
  • Відновлення природних якостей шкіри голови

Що таке алопеція?

Алопеція – це патологія, пов’язана з випадінням волосся. З нею зіштовхується половина чоловіків і менше половини жінок зрілого віку. Часте випадіння волосся приводить до розрідження волосяного покриву голови та появи залисин, а в деяких випадках – до повної втрати волосся.

Види алопеції

Найпоширенішими видами алопеції є:

Андрогенна алопеція

Андрогенна алопеція - це форма випадання волосся, яка поширена серед чоловіків і жінок. Вона виникає через вплив тестостерону (чоловічого статевого гормону) на волосяні цибулини.

Причини виникнення: полікістоз яєчників, карциноїд, прийом гормональних препаратів, деформація гіпофіза або яєчників, розростання кори надниркових залоз.

Дифузна алопеція

Дифузна алопеція - це патологічне розрідження волосся, при якому знижується щільність волосяного покриву голови, але немає повного облисіння.

Причини виникнення: виснаження організму після пологів, побічний ефект після прийому ліків, стрес, захворювання ендокринної системи, порушення раціону харчування.

Вогнищева (гніздова) алопеція

Вогнищева алопеція - це локальне випадіння волосся на невеликих ділянках.

Причини виникнення: грибок шкірного покриву голови, променева терапія при онкології, побічний ефект від лікарських засобів, отруєння хімікатами.

Рубцева алопеція

Рубцева алопеція - патологія, при якій на шкірі волосистої частини голови виникають ділянки без волосяних цибулин.

Причини виникнення: вроджена патологія шкірного покриву голови; пігментація шкіри; інфекційні захворювання; саркоїдоз; червоний лишай; опромінення; деякі форми онкології; термальні і хімічні опіки.

Симптоми алопеції

Для того, щоб почати тривожитись про випадання волосся, необхідно знати його симптоми:

Перший симптом розвитку алопеції - це стоншення волосся, випадіння волосся понад допустиму норму.

Що стосується інших симптомів, то початкові симптоми у чоловіків і жінок різні. Чоловіча алопеція проявляється у вигляді залисин на лобі, а жіноча - у вигляді розрідження волосся в зоні проділу.

Чим помітнішими стають ознаки алопеції, тим складніше її лікувати.

Переваги лікування алопеції в клініці «Nove Tilo»

Клініка пластичної та естетичної медицини «Nove Tilo» пропонує лікування випадіння волосся у кращих спеціалістів Києва. Перевагами нашого центру є:

  • якісне європейське медичне обладнання;
  • кваліфіковані фахівці, які допоможуть вирішити будь-яку проблему випадіння волосся;
  • доступні ціни на лікування алопеції для кожного пацієнта.

Медичні показання та протипоказання

Показання

Основні показаннями в нашій клініці «Nove Tilo» в Києві є:

  • концентрація випадання волосся на одній ділянці;
  • порідіння проділу (у жінок);
  • лобові залисини (у чоловіків).

Протипоказання

Перед лікуванням випадіння волосся необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Він підбере ефективну і безпечну для вас методику лікування алопеції і інших проблем з волоссям.

 

 

Консультація фахівця: як зберегти волоссям здоровим і сильним?

Крім збалансованого харчування і занять спортом, не потрібно забувати про лікування волосся медичними засобами. Фахівці «Nove Tilo» допоможуть вам впоратися з випаданням волосся, незалежно від складності випадку. Клініка використовує новітні технології та методики для вирішення будь-яких проблем. Після процедури ви отримаєте рекомендації щодо подальших дій.

 

Лікування алопеції: ціни

Ціна варіюється від $30 до $65

Процедура Ціна, у.е.
Мезотерапія 30 у.е.
Плазмотерапія 65 у.е.
Пересадка волосся 1,5 у.е./графт
Переглянути всі ціни  

Вартість лікування випадіння волосся визначається лікарем - трихологом після очної консультації та з'ясування причин проблеми.

Наприклад, якщо після діагностики і здачі аналізів з'ясовується, що проблема криється в гормональних порушеннях - пацієнт перенаправляється до іншого фахівця для вирішення цієї проблеми.

Якщо проблема випадіння волосся носить дерматологічний характер, то лікування займе тривалий період, його ціна буде розраховуватися відповідно до обраного методу лікування, відновлення зростання і густоти волосся.

Щоб отримати більш детальну інформацію про лікування випадання волосся, запишіться на консультацію до нашого фахівця, він допоможе Вам у вирішенні проблем алопеції.

Ознайомитися з цінами на інші послуги нашої клініки пластичної хірургії можна у відповідному розділі.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием