Ін'єкції Ботокса і Диспорта в Києві: усунення зморшок уколами, ціни та відгуки

Ін`єкції ботулотоксину типа А: омолодження обличчя уколами Ботоксу або Диспорту

Наші м'язи працюють постійно. Їх скорочення завжди залишають сліди на шкірі, але поки вона молода, пружна, еластична - ці сліди не такі помітні. Проте з роками чіткіше стають помітні мімічні зморшки, які найбільш сфокусовані в ділянці лоба і повік. Саме ці зміни візуально зістаріють обличчя, надаючи йому похмурий і втомлений вигляд.

Приховати мімічні зморшки можна, прибравши причину їх появи. В даному випадку - скорочення м'язів. Для їх тимчасового знерухомлення використовують органічний препарат Ботулотоксин типу А.

Результати

 • Омолодження обличчя;
 • Усунення «гусячих лапок»;
 • Розгладження глибоких зморшок;
 • Усунення міжбрівних складок.

Що провокує появу мімічних зморшок?

Більшість зморшок не є повністю проблемою віку. Шкіра обличчя вважається дуже ніжною, і тому основними факторами, що провокують появу на ній ознак передчасного старіння є:

 • неправильний догляд за шкірою обличчя;
 • неякісна декоративна косметика;
 • активна міміка;
 • стреси;
 • неправильний режим харчування і відпочинку.

Зони застосування Ботоксу і Диспорту.

Поздовжні зморшки чола

Одна з поширених емоцій в сучасному житті - гнів з піднятими бровами і зморщеним чолом. У цей момент напружуються потилично - лобові м'язи фронтальної зони лобного черевця, через які і з'являються горизонтальні зморшки чола. Для зняття цього ефекту, в лобові м'язи і проводиться кілька уколів Ботоксу або Диспорту.

Складки між бровами

Ще одним наслідком зайвої емоційності і гніву є міжбрівні складки. Доволі часто такі мімічні зморшки з'являються вже в молодості, тому вік не має значення для проведення ботулінотерапії. У разі появи міжбрівних складок, відбувається перенапруження пірамідальних м'язів і м'язів брів. Для того, щоб усунути ці ознаки серйозності, в верхні лицьові м'язи вводиться доза Ботоксу або Диспорту, який в подальшому розгладжує зону між брів.

«Гусячі лапки» у зовнішніх куточках очей

Цей недолік дуже поширений серед акторів, моделей і публічних людей. Для того, щоб усунути цей вид зморшок, проводяться сеанси ін'єкцій Ботоксу або Диспорту в кругові м'язи очей, які в подальшому дозволяють розгладити шкіру в зовнішніх куточках очей.

Зморшки навколо носа

Емоція відрази може оставить свій слід на обличчі у вигляді зморшок навколо носа. В цьому випадку також допоможуть ін`єкції ботулотоксину А. Вони проводяться прямо в поперечну частину носових м’язів і в ті, що відповідають за підняття крил носа. Результат дозволить прибрати з обличчя вираз «постійного невдоволення».

Опущені «похмурі» брови

Це одна з вікових ознак старіння обличчя, коли м'язи брів згодом слабшають і брови сповзають вниз. Також ця проблема сприяє утворення міжбрівних складок і горизонтальних зморшок на лобі. В такому випадку невеликої дози препарату Ботоксу або Диспорту в м'яз брови досить, щоб зупинити подальше опущення брів. Процедура дозволяє підняти брови і прибрати «похмурий» погляд.

Зморшки навколо губ

Зморшки навколо рота у жінок одразу видають їх справжній вік. Ін`єкції Ботоксу або Диспорту в цю зону ефективні, особливо, при неглибоких зморшках губ. При глибоких зморшках більш результативною буде процедура лазерної шліфовки. Більше про лазерну шліфовку в відповідному розділі.

Опущені вниз куточки рота

Ін`єкції Ботоксу або Диспорту в цю зону проводяться, як доповнення перед процедурою з контурної пластики обличчя з метою посилення і продовження результату. Їх комбінують через те, що м'язи, в цій ділянці найбільш активні. Збільшені дози Ботоксу або Диспорту можуть спричинити виникнення неприємних відчуттів, а малі - не ефективні. Детальніше про контурну пластику у відповідному розділі.

Зморшки шиї

Як один з варіантів підтяжки шиї, використовуються ін`єкції Ботоксу або Диспорту. Проводяться ці ін`єкції прямо в платизму (м'яз шиї), ослаблення якої призводить до обвисання шкіри шиї, нижньої третини обличчя, а також до виникнення горизонтальних зморшок на цій ділянці. Блокування скорочень платизми зменшує її натяг і покращує зовнішній вигляд. Проте це лише тимчасове вирішення проблеми в’ялої шкіри шиї. Для повноцінного результату необхідна операція з платизмопластики. Детальніше про підтяжку шиї у відповідному розділі.

Яснева посмішка

Досить нетиповий випадок застосування ботулотоксину А - це вирівнювання ясневої посмішки, під час якої занадто оголяються ясна. Вона чудово піддається усуненню за допомогою ін'єкцій Ботоксу або Диспорту.

Гіпергідроз пахв або долонь

Підвищене потовиділення так само легко виправити за допомогою ботулотоксину. Лікування цієї патології Ботоксом або Диспортом дає позитивні результати. Ефект триває протягом року. Деталі про гіпергідроз у відповідному розділі.

Инъекции ботулотоксина в Киеве

Дія ін'єкцій Ботоксу та Диспорту

 • розгладжуються мімічні й глибокі зморшки, шкіра стає рівною;
 • розслабляються гіперактивні м'язи через блокування нервових сигналів, що до них проходять;
 • ботулінічний нейротоксин допомагає знизити активність рецепторів м'язів обличчя.

При введенні ін`єкції Ботоксу чи Диспорту не можуть проникнути в кров, тому їх радіус дії охоплює лише зону проколу шкіри. Допустимі в естетичній медицині дози ботулотоксину не викликають системного впливу на організм, тому можливість захворіти на ботулізм знижується до нуля. Після уколів Ботоксу або Диспорту йде блокування тільки викиду нервового медіатора - ацетилхоліну, який служить провідником сигналу від нервів до м'язів, що призводить до розслаблення м'язів і зменшення їх скорочень. При цьому кровообіг і живлення м'язів обличчя залишається на колишньому рівні, що виключає можливість атрофії тканин навіть після неодноразових сеансів ін'єкцій ботулотоксину А.

Відмінності між ін`єкціям Ботоксу і Диспорту

Препарати Ботоксу і Диспорту офіційно зареєстровані і дозволені до застосування в Україні досить давно. Вони пройшли неврологічні тести і цілий ряд клінічних випробувань. В чому різниця між їх застосуванням і чи є вони взагалі?

Є кілька відмінностей між Ботоксом і Диспортом:

 • Концентрація доз токсину ботулізму. Препарат Диспорту вважається більш щадним, але його потрібно використати більше, для досягнення бажаного результату, проте це ніяк не впливає на його дієвість.
 • Відмінність в країні-виробнику препарату. Ботоксу є розробкою США, а саме компанії Allergan. Диспорту проводиться у Франції, компанією Beafour-Ipsen-Speywood.

Ін`єкції Ботоксу і Диспорту для чоловіків

Покращення зовнішнього вигляду ін`єкціями Ботоксу або Диспорту може використовуватись не тільки для жінок, адже чоловікам також потрібно стежити за своєю зовнішністю, бо всі перераховані проблеми старіння шкіри стосуються і їх. Незалежно від роду своєї діяльності, сучасний чоловік повинен залишатися привабливим для того, щоб стати успішним в особистому житті та кар'єрі.

Для чоловіків проблема стресів навіть більш актуальна, ніж для жінок. Вони частіше піддаються їх впливу, а, значить, передчасно старіють. Не кажучи вже, про види діяльності, де мімічні зморшки і гарний зовнішній вигляд - це два важливих професійних фактора (наприклад, політика, кіно, телебачення і т. д). Саме Ботокс і Диспорт можуть допомогти для омолодження обличчя чоловіка.

Ділянки для введення Ботоксу повністю збігаються з жіночими зонами. Зазвичай, найпопулярнішими з них у чоловіків є міжбрівна зона і зони навколо очей. У чоловіків, як правило, більша кількість зморшок, тому дози ботулотоксину значно вищі і прораховуються фахівцем індивідуально.

Побічні ефекти від ін'єкції Ботоксу або Диспорту

За роки застосування в медичних цілях ботулотоксину типу А було зареєстровано невелику кількість побічних ефектів і ускладнень. Ботоксу і Диспорт легко переноситься організмом як у чоловіків, так і у жінок. Існує ймовірність виникнення наступного ряду побічних ефектів:

 • головні болі;
 • деформація висоти повік і брів при ін`єкціях Ботоксу або Диспорту в дану зону особи;
 • почуття нудоти;
 • набряки в місцях ін'єкцій Ботоксу або Диспорту;
 • втома;
 • почуття дискомфорту в області уколів;
 • почервоніння або свербіж в зоні ін`єкції Ботоксу або Диспорту;
 • оніміння м'язів обличчя;
 • алергія на препарати Ботокс або Диспорт.

Медичні показання та протипоказання до застосування Ботоксу і Диспорту

Щоб бути повністю готовим до таких втручань, варто знати про показання і протипоказання. Найбільш ефективними препаратами на основі ботулотоксину є популярні за кордоном і в Україні - Ботокс (Botox) і Диспорт (Dysport). Усунення зморшок ін`єкціями цих препаратів займає перше місце серед методик омолодження в сучасній косметології. Ін`єкції препаратів Ботоксу і Диспорту широко застосовуються в ділянці повік і лоба, при цьому усуваючи багато недоліків ( "гусячі лапки", міжбрівні зморшки, горизонтальні зморшки лоба). Крім широкого використання в верхній частині особи, ботулотоксин застосовується для:

Медичні показання до застосування Ботоксу і Диспорту

 • підйому куточків губ;
 • згладжування кисетних зморшок навколо рота;
 • виправлення ясневої посмішки (при посмішці коли сильно оголюються ясна);
 • зменшення зморшок на шиї;
 • введення в жувальні м'язи для лікування бруксизму (скрип зубами по ночах);
 • лікування блефароспазму;
 • лікування надмірного потовиділення в зоні пахв, долонь, стоп, чола (гіпергідроз).

Протипоказання до застосування ін'єкцій Ботоксу і Диспорту

 • період вагітності і лактації;
 • наявність онкологічних захворювань;
 • алергічна реакція на компоненти препаратів Ботоксу або Диспорту;
 • захворювання нервової або м'язової системи;
 • запалення в області майбутніх ін'єкцій Ботоксу або Диспорту;
 • епілепсія;
 • порушення згортання крові;
 • прийом антибіотиків або антикоагулянтів.

 

Консультація у спеціаліста

Кожна жінка бажає виглядати молодше, незалежно від віку. Для цього розробили метод омолодження обличчя ін’єкціями Ботоксу і Диспорт. Пацієнт має можливість консультуватися з фахівцем як до процедури, так і після. Довіртесь нашій клініці, і ми допоможемо вам стати ще привабливішими!

 

Фото ДО і ПІСЛЯ ін’єкцій Ботоксу чи Диспорту

 

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про ін`єкції Ботоксу чи Диспорту в клініці «Nove Tilo».

Подробиці

Тривалість процедури – до 40 хвилин

Знеболення (при гіперчутливості)– місцева анестезія

Реабілітація – 2-3 дня

Ін`єкції Ботоксу или Диспорту: ціни

Вартість процедури ін’єкцій Ботоксу чи Диспорту варіюється від $80 до $500

Операція Ціна, у.е.
1 ін`єкція 2 у.е.
Усунення зморшок ділянки лоба від 80 до 140 у.е.
Усунення міжбрівних зморшок від 140 до 180 у.е.
Лікування гіпергідрозу Ботоксом від 300 до 500 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Делала носик??‍♀️ У меня было смешение кости и горбинка. Так же я не дышала носом. Начту с того что я Долго искала врача. Были специалисты из Львова, Одессы Ха, Львов. Я даже не задумывалась о Киев...

Арина

Я не знаю, как мужчины, но женщине иногда хочется что-то изменить в своей внешности. Кто-то прическу, кто-то фигуру, кто-то что-то в лице. Но у меня было не простое желание изменить себя. У меня была ...

Татьяна

Я очень долго настраивалась на третичную маммопластику, понимая всю сложность ситуации. Но решилась... Прошло 2 месяца и сказать "Отлично" - это ничего не сказать. Что не говори, будет мало! Восторг ...

Иванна

Иметь шикарную грудь всегда было моей мечтой, и я рада что смогла ее осуществить! Целых 2 года я искала хирурга, который сделает самую красивую грудь в Киеве( по мнению подруг и мужа так и есть!) И я...

Натали

Клинике Nove Tilo порадовала высоким уровень сервиса и вежливым, открытым персоналом. Искренне хочу поблагодарить своего хирурга - Тамерлана Кадиева. Его профессионализм и преданность своему делу вн...

Наталья

Хочу выразить благодарность клинике Nove Tilo за высокий европейский уровень и приветливый коллектив. Особо искренне хочу поблагодарить своего хирурга - Тамерлана Кадиева. Меня впечатлил его фанатич...

Марина

Обратился в клинику для решения проблемы с постоянно заложенным носом. В июле 2018 сделали эндоскопическую полипотомию. С тех пор я забыл о существовании насморка, частых простудах и сосудосужающих п...

Олег

Хочу выразить благодарность всему персоналу клиники Nove Tilo за успешную операцию по выпрямлению перегородки и удалению полипов. После долгих лет мучения с вечно заложенным носом, сосудосуживающим...

Денис

Добрый день! Хочу поблагодарить Тимофей Олега Васильевича за чуткое и внимательное отношение ко мне! Благодаря его работе меня в мои 44 называют девушкой, поверьте -это очень приятно! ❤️Отдельно спаси...

Юлия

Добрый день! Хочется написать несколько слов, так как впечатления и эмоции просто вырываются наружу. Несколько лет назад, случай или судьба свели меня с Тимофей Олегом Васильевичем . Закончилось наше ...

Нечипорук Светлана

Хочу поблагодарить Доктора Тимофей О.В за чуткое отношение и высокий профессионализм. Я очень довольна результатом,а это главное в работе хирурга! Также самые теплые слова в адрес мед. персонала!!! ❤️...

Юлия

Доброго дня. Хочу подякувати персоналу клініки Nove Tilo і персонально лікарю В.Ющенку за відмінно зроблену операцію з викривлення носової перегородки. Дякую за ввічливе та уважне ставлення всьог...

Misha

Искренне благодарна Хориной Анне Леонидовне. Я долго сомневалась и был момент страха и недоверия. Но после общения и процедуры я почувствовала что Анна Леонидовна просто ангел во плоти ) , и мой муж т...

Ирина Тимощук

Делала операцию в этой чудесной клинике 19 мая 2018. У Олега Васильевича волшебные руки и лучшая команда, которую я когда-либо встречала в мед.учреждениях.  И Анна Леонидовна, и Викто...

Алла

Выражаю свою искреннюю благодарность и величайшее признание клинике европейского уровня "Нове Тiло"! Это то место, где не чувствуешь себя "безнадежно больным" и пренебрегаемым, как принято в постсовет...

Инна Бояджи

Хочу написать огромную благодарность всему персоналу «НовоеТело»!!! Начну с Тимофей Олега Васильевича, это не просто врач, для меня он стал настоящим пророком! Пришла к нему на консультацию, по поводу...

Юлия

Хочется сразу отметить, что в клинике «Nove Tilo» работаю не врачи! Врачами этих людей сложно назвать!!!! Там работают Боги и Богини пластической хирургии, а администраторы и младший медицинский персо...

Ксения Мещерякова

02.07.18 в клинике Nove tilo мне сделали операцию по удалению миндалин (тонзиллэктомию). После полутора года хождений по врачам, как в государственных клиниках, так и в частных, я уже была настроена н...

Анастасия

Делал операцию на перегородку носа. Вечные отиты, заложенность ушей, насморк в холодную погоду. Нашел эту клинику через друзей. Здесь операцию делали общие знакомые, обойдя ряд клиник в Киеве.   Для...

Алексей

В 2011 году делала отопластику у Олега Васильевича. Огромное спасибо! Очень довольна результатом. Олег Васильевич настоящий профессионал своего дела. Внимательный, приятный в общении доктор. ...

Елена

Добрый день, уважаемый коллектив и гости клиники NoveTilo! Хочется оставить самый позитивный отзыв! И особенно поблагодарить Олега Васильевича за высокий профессионализм, творческий подход, внимательн...

Наталья

6 лет назад делала риносептопластику у Олега Васильевича,а маме блефаропластику.До сих пор довольны результатом.Доктор и ,как человек,очень хороший. Профессионал своего дела.Очень ему благодарна за о...

Анна

Очень рада, что сделала ринопластику именно в этой клинике. Хочу выразить благорарность всему персоналу за подерржку и такое чуткое отношение к клиентам, особенно, за правильный настрой к операции. И,...

Виктория

Я делала в этой клинике липофиллинг лица. Процедура проводилась с участием Тимофей Олега Васильевича. Очень внимательный доктор, к тому же может поднять настроение, а это помогает справить с волнением...

Елена

Здравствуйте! Хочу поделиться приятными впечатлениями! Я сама медик с большим опытом работы в отделении реанимации и анестезиологии, повидала многое. У меня была мечта - риносептопластика! Но долго не...

Наталия

Делала резекцию комков Биша, пишу отзыв для тех, кто боится и не может решится, но желание есть.Сама опреация очень малотравматична и минимальна по времени, напоминает поход к стоматологу,целесообразн...

Ника

Месяц назад делала ринопластику у Хориной Анны Леонидовны. Безумно благодарна и счастлива от результата!!! До сих пор не верится) Отдельное спасибо медперсоналу и администрации за помощь и содейств...

Kristina

Безмерно Благодарна команде клиники NoveTilo! Искренне рада что нашла таких специалистов, делала 3 недели назад липосакцию живота,внутренних частей ног у Анны Хориной (спасибо за понимаешь поддержку и...

Alina

Искренне Благодарна! Докторам! за мои красивые, правильной формы груди!) Радуюсь! (был птоз (обвисание) третьей степени). Анестезиологу! за внимательность и позитив! Медсестрам! за терпение и за...

Оксана

У меня с детства было две мечты - сделать уши и нос. 7 лет назад сделала у Олега Васильевича Тимофея отопластику. Получилось идеально. Обратилась позже с носом, но Олег Васильевич как порядочный врач ...

Таня

Полтора месяца назад я делала лабиопластику (коррекцию) у Тимофея Олега Васильевича и очень довольна результатом. Олег Васильевич все сделал идеально. К тому же, послеоперационный период был легким и ...

Яна

Ющенко Виктор Николаевич! Самый умный! Самый талантливый! Самый красивый ДОКТОР! Только ему я могу доверить лечение своих детей и лечение своего мужа! Спасибо Вам!...

Татьяна

Огромное спасибо Ющенко Виктору Николаевичу за ринопластику! Очень рекомендую клинику , коллектив чудесный , доброжелательный и все делают свою работу очень профессионально! ...

Светлана

Спасибо Вам, Олег Васильевич, за удовольствие видеть себя в зеркале) Очень рада, что несколько лет назад нашла именно Вас! Началось все с блефаропластики, потом липофилинг, комочки Биша и т.д. Я бл...

Виктория

Добрый день. Хочу поблагодарить Тимофея Олега Васильевича. Делала у него блефаропластику, биша, липосакцию шеи. Все операции прошли очень успешно. Доверяю ему на 100% и очень рада что нашла своего док...

Елена

I would like to express my gratitude to Dr. Ющенко,for the excellent work he did. Before the rhinoplasty I had breathing problems, as I could rarely feel the aroma of a flower or a nice perfume, if it...

Cwetalin

Добрый день! Хочу поблагодарить Ющенко Виктора Николаевича за успешную ринопластику носа и удаление комков Биша. Настоящий профессионал своего дела и просто приятный человек. Доктор внимательный и, не...

Екатерина

Всім доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями та відчуттями після лікування в клініці Nive Tilo. Маючи викривлення носової переділки і багаторічну залежність від сосудозвужуючих препаратів, запи...

Аркадій

Впервые обратилась к Тимофею Олегу около 8 лет назад, была проведена отопластика (корекция лопоухости), результат меня радует и по сей день, я могу позволить себе любые прически, не опасаясь, что мои ...

Инна Никитина

Добрый день. Хочу от чистого сердца поблагодарить Олег Васильевича за все операции и процедуры, каких было не мало) Все безумно понравилось: рино, блефаропластика, удаление биша, грудь, лодыжки и неко...

Иванна

Спасибо большое за помощь доктору Ющенко Виктору! Спасибо мед.сестре Лене, анестезиологу, а также всему мед.персоналу клиники. Отличная сплоченная работа коллектива! ...

Ирина

Только вчера лежала на операционном столе в клинике Nove Tilo. Олег Тимофей старательно улучшал мой образ : была сделана блефаропластика верхнего века, липосакция второго подбородка, брылей и удалени...

Оксана

5 лет назад я доверила свое лицо пластическому хирургу Олегу Васильевичу Тимофею. И ни разу об этом не пожалела! Делала блефаропластику, лазерную шлифофку, липофилинг. В мои 50 лет улыбаться своему от...

Юлия

Жизнь прекрасна и удивительна, когда встречаешь умных, добрых и удивительных людей! И, тогда, очень тепло и уютно после встреч с ними. Желаю здоровья и творческих успехов всем рукам и глазам, которые ...

Лилия

Недавно была в этой клинике. Отношение врачей просто идеальное, почувствовала себя VIP-клиентом....

Маргарита

Хочу поблагодарить доктора Ющенко Виктора Николаевича, к которому обращался несколько раз и получал действительно квалифицированную помощь. Это настоящий профессионал своего дела....

Кирилл

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием click fraud detection