Ін'єкції Ботокса і Диспорта в Києві: усунення зморшок уколами, ціни та відгуки

Ін`єкції ботулотоксину типа А: омолодження обличчя уколами Ботоксу або Диспорту

Наші м'язи працюють постійно. Їх скорочення завжди залишають сліди на шкірі, але поки вона молода, пружна, еластична - ці сліди не такі помітні. Проте з роками чіткіше стають помітні мімічні зморшки, які найбільш сфокусовані в ділянці лоба і повік. Саме ці зміни візуально зістаріють обличчя, надаючи йому похмурий і втомлений вигляд.

Приховати мімічні зморшки можна, прибравши причину їх появи. В даному випадку - скорочення м'язів. Для їх тимчасового знерухомлення використовують органічний препарат Ботулотоксин типу А.

Результати

 • Омолодження обличчя;
 • Усунення «гусячих лапок»;
 • Розгладження глибоких зморшок;
 • Усунення міжбрівних складок.

Що провокує появу мімічних зморшок?

Більшість зморшок не є повністю проблемою віку. Шкіра обличчя вважається дуже ніжною, і тому основними факторами, що провокують появу на ній ознак передчасного старіння є:

 • неправильний догляд за шкірою обличчя;
 • неякісна декоративна косметика;
 • активна міміка;
 • стреси;
 • неправильний режим харчування і відпочинку.

Зони застосування Ботоксу і Диспорту.

Поздовжні зморшки чола

Одна з поширених емоцій в сучасному житті - гнів з піднятими бровами і зморщеним чолом. У цей момент напружуються потилично - лобові м'язи фронтальної зони лобного черевця, через які і з'являються горизонтальні зморшки чола. Для зняття цього ефекту, в лобові м'язи і проводиться кілька уколів Ботоксу або Диспорту.

Складки між бровами

Ще одним наслідком зайвої емоційності і гніву є міжбрівні складки. Доволі часто такі мімічні зморшки з'являються вже в молодості, тому вік не має значення для проведення ботулінотерапії. У разі появи міжбрівних складок, відбувається перенапруження пірамідальних м'язів і м'язів брів. Для того, щоб усунути ці ознаки серйозності, в верхні лицьові м'язи вводиться доза Ботоксу або Диспорту, який в подальшому розгладжує зону між брів.

«Гусячі лапки» у зовнішніх куточках очей

Цей недолік дуже поширений серед акторів, моделей і публічних людей. Для того, щоб усунути цей вид зморшок, проводяться сеанси ін'єкцій Ботоксу або Диспорту в кругові м'язи очей, які в подальшому дозволяють розгладити шкіру в зовнішніх куточках очей.

Зморшки навколо носа

Емоція відрази може оставить свій слід на обличчі у вигляді зморшок навколо носа. В цьому випадку також допоможуть ін`єкції ботулотоксину А. Вони проводяться прямо в поперечну частину носових м’язів і в ті, що відповідають за підняття крил носа. Результат дозволить прибрати з обличчя вираз «постійного невдоволення».

Опущені «похмурі» брови

Це одна з вікових ознак старіння обличчя, коли м'язи брів згодом слабшають і брови сповзають вниз. Також ця проблема сприяє утворення міжбрівних складок і горизонтальних зморшок на лобі. В такому випадку невеликої дози препарату Ботоксу або Диспорту в м'яз брови досить, щоб зупинити подальше опущення брів. Процедура дозволяє підняти брови і прибрати «похмурий» погляд.

Зморшки навколо губ

Зморшки навколо рота у жінок одразу видають їх справжній вік. Ін`єкції Ботоксу або Диспорту в цю зону ефективні, особливо, при неглибоких зморшках губ. При глибоких зморшках більш результативною буде процедура лазерної шліфовки. Більше про лазерну шліфовку в відповідному розділі.

Опущені вниз куточки рота

Ін`єкції Ботоксу або Диспорту в цю зону проводяться, як доповнення перед процедурою з контурної пластики обличчя з метою посилення і продовження результату. Їх комбінують через те, що м'язи, в цій ділянці найбільш активні. Збільшені дози Ботоксу або Диспорту можуть спричинити виникнення неприємних відчуттів, а малі - не ефективні. Детальніше про контурну пластику у відповідному розділі.

Зморшки шиї

Як один з варіантів підтяжки шиї, використовуються ін`єкції Ботоксу або Диспорту. Проводяться ці ін`єкції прямо в платизму (м'яз шиї), ослаблення якої призводить до обвисання шкіри шиї, нижньої третини обличчя, а також до виникнення горизонтальних зморшок на шиї. Блокування скорочень платизми зменшує її натяг і покращує зовнішній вигляд. Проте це лише тимчасове вирішення проблеми в’ялої шкіри шиї. Для повноцінного результату необхідна операція з платизмопластики. Детальніше про підтяжку шиї у відповідному розділі.

Яснева посмішка

Досить нетиповий випадок застосування ботулотоксину А - це вирівнювання ясневої посмішки, під час якої занадто оголяються ясна. Вона чудово піддається усуненню за допомогою ін'єкцій Ботоксу або Диспорту.

Гіпергідроз пахв або долонь

Підвищене потовиділення так само легко виправити за допомогою ботулотоксину. Лікування цієї патології Ботоксом або Диспортом дає позитивні результати. Ефект триває протягом року. Деталі про гіпергідроз у відповідному розділі.

Инъекции ботулотоксина в Киеве

Дія ін'єкцій Ботоксу та Диспорту

 • розгладжуються мімічні й глибокі зморшки, шкіра стає рівною;
 • розслабляються гіперактивні м'язи через блокування нервових сигналів, що до них проходять;
 • ботулінічний нейротоксин допомагає знизити активність рецепторів м'язів обличчя.

При введенні ін`єкції Ботоксу чи Диспорту не можуть проникнути в кров, тому їх радіус дії охоплює лише зону проколу шкіри. Допустимі в естетичній медицині дози ботулотоксину не викликають системного впливу на організм, тому можливість захворіти на ботулізм знижується до нуля. Після уколів Ботоксу або Диспорту йде блокування тільки викиду нервового медіатора - ацетилхоліну, який служить провідником сигналу від нервів до м'язів, що призводить до розслаблення м'язів і зменшення їх скорочень. При цьому кровообіг і живлення м'язів обличчя залишається на колишньому рівні, що виключає можливість атрофії тканин навіть після неодноразових сеансів ін'єкцій ботулотоксину А.

Відмінності між ін`єкціям Ботоксу і Диспорту

Препарати Ботоксу і Диспорту офіційно зареєстровані і дозволені до застосування в Україні досить давно. Вони пройшли неврологічні тести і цілий ряд клінічних випробувань. В чому різниця між їх застосуванням і чи є вони взагалі?

Є кілька відмінностей між Ботоксом і Диспортом:

 • Концентрація доз токсину ботулізму. Препарат Диспорту вважається більш щадним, але його потрібно використати більше, для досягнення бажаного результату, проте це ніяк не впливає на його дієвість.
 • Відмінність в країні-виробнику препарату. Ботоксу є розробкою США, а саме компанії Allergan. Диспорту проводиться у Франції, компанією Beafour-Ipsen-Speywood.

Ін`єкції Ботоксу і Диспорту для чоловіків

Покращення зовнішнього вигляду ін`єкціями Ботоксу або Диспорту може використовуватись не тільки для жінок, адже чоловікам також потрібно стежити за своєю зовнішністю, бо всі перераховані проблеми старіння шкіри стосуються і їх. Незалежно від роду своєї діяльності, сучасний чоловік повинен залишатися привабливим для того, щоб стати успішним в особистому житті та кар'єрі.

Для чоловіків проблема стресів навіть більш актуальна, ніж для жінок. Вони частіше піддаються їх впливу, а, значить, передчасно старіють. Не кажучи вже, про види діяльності, де мімічні зморшки і гарний зовнішній вигляд - це два важливих професійних фактора (наприклад, політика, кіно, телебачення і т. д). Саме Ботокс і Диспорт можуть допомогти для омолодження обличчя чоловіка.

Ділянки для введення Ботоксу повністю збігаються з жіночими зонами. Зазвичай, найпопулярнішими з них у чоловіків є міжбрівна зона і зони навколо очей. У чоловіків, як правило, більша кількість зморшок, тому дози ботулотоксину значно вищі і прораховуються фахівцем індивідуально.

Побічні ефекти від ін'єкції Ботоксу або Диспорту

За роки застосування в медичних цілях ботулотоксину типу А було зареєстровано невелику кількість побічних ефектів і ускладнень. Ботоксу і Диспорт легко переноситься організмом як у чоловіків, так і у жінок. Існує ймовірність виникнення наступного ряду побічних ефектів:

 • головні болі;
 • деформація висоти повік і брів при ін`єкціях Ботоксу або Диспорту в дану зону особи;
 • почуття нудоти;
 • набряки в місцях ін'єкцій Ботоксу або Диспорту;
 • втома;
 • почуття дискомфорту в області уколів;
 • почервоніння або свербіж в зоні ін`єкції Ботоксу або Диспорту;
 • оніміння м'язів обличчя;
 • алергія на препарати Ботокс або Диспорт.

Медичні показання та протипоказання до застосування Ботоксу і Диспорту

Щоб бути повністю готовим до таких втручань, варто знати про показання і протипоказання. Найбільш ефективними препаратами на основі ботулотоксину є популярні за кордоном і в Україні - Ботокс (Botox) і Диспорт (Dysport). Усунення зморшок ін`єкціями цих препаратів займає перше місце серед методик омолодження в сучасній косметології. Ін`єкції препаратів Ботоксу і Диспорту широко застосовуються в ділянці повік і лоба, при цьому усуваючи багато недоліків ( "гусячі лапки", міжбрівні зморшки, горизонтальні зморшки лоба). Крім широкого використання в верхній частині особи, ботулотоксин застосовується для:

Медичні показання до застосування Ботоксу і Диспорту

 • підйому куточків губ;
 • згладжування кисетних зморшок навколо рота;
 • виправлення ясневої посмішки (при посмішці коли сильно оголюються ясна);
 • зменшення зморшок на шиї;
 • введення в жувальні м'язи для лікування бруксизму (скрип зубами по ночах);
 • лікування блефароспазму;
 • лікування надмірного потовиділення в зоні пахв, долонь, стоп, чола (гіпергідроз).

Протипоказання до застосування ін'єкцій Ботоксу і Диспорту

 • період вагітності і лактації;
 • наявність онкологічних захворювань;
 • алергічна реакція на компоненти препаратів Ботоксу або Диспорту;
 • захворювання нервової або м'язової системи;
 • запалення в області майбутніх ін'єкцій Ботоксу або Диспорту;
 • епілепсія;
 • порушення згортання крові;
 • прийом антибіотиків або антикоагулянтів.

 

Консультація у спеціаліста

Кожна жінка бажає виглядати молодше, незалежно від віку. Для цього розробили метод омолодження обличчя ін’єкціями Ботоксу і Диспорт. Пацієнт має можливість консультуватися з фахівцем як до процедури, так і після. Довіртесь нашій клініці, і ми допоможемо вам стати ще привабливішими!

 

Фото ДО і ПІСЛЯ ін’єкцій Ботоксу чи Диспорту

 

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про ін`єкції Ботоксу чи Диспорту в клініці «Nove Tilo».

Подробиці

Тривалість процедури – до 40 хвилин

Знеболення (при гіперчутливості)– місцева анестезія

Реабілітація – 2-3 дня

Ін`єкції Ботоксу или Диспорту: ціни

Вартість процедури ін’єкцій Ботоксу чи Диспорту варіюється від $80 до $500

Операція Ціна, у.е.
1 ін`єкція 2 у.е.
Усунення зморшок ділянки лоба від 80 до 140 у.е.
Усунення міжбрівних зморшок від 140 до 180 у.е.
Лікування гіпергідрозу Ботоксом від 300 до 500 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів.

Додаткові витрати

Послуга Ціна, у.е.
Скорочене обстеження перед операцією під місцевою анестезією 50 у.е.
Повне обстеження перед операцією під наркозом 75 у.е.
Загальний наркоз (2 години) 200 у.е.
Додаткова година наркозу 100 у.е.
Перебування в стаціонарі (доба) 100 у.е.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием