Дерматоскопія тіла в Києві: діагностика шкірних новоутворень, ціна, відгуки

Дерматоскопія тіла: діагностика шкіри, родимок, шкірних новоутворень

Сучасний метод діагностики шкірного покриву тіла дозволяє більш вірогідно з'ясувати природу новоутворень. Фахівці клініки пластичної хірургії в Києві «Nove Tilo» допоможуть визначити ступінь небезпеки шкірних утворень на тілі, зібравши дані про їх колір і форму.

У медичному центрі є можливість видалити певні новоутворення, щоб зменшити ризик їх переродження в злоякісні. Для цього використовується як хірургічний, так і лазерний метод.

Результати

 • Вияснення походження новоутворення шкіри

Подробиці про дерматоскопію тіла

Що таке дерматоскопія? Дерматоскопія – це безпечний метод в медицині, який допомагає діагностувати утворення на шкірі тіла. Цей спосіб діагностики відрізняється широким спектром можливостей, щоб повністю дослідити ступінь загрози шкірних утворень для здоров'я пацієнта.

Дерматоскопия тела в Киеве

Класифікація новоутворень

Шкірні новоутворення (інша назва «пухлини» або «неоплазії») – це патологічний процес, результатом якого є безконтрольний ріст генетично змінених клітин, які втратили здатність функціонувати повноцінно як звичайні клітини шкіри. Залежно від клінічної картини лікарі-дерматологи ділять їх на три основні групи:

 • Доброякісні утворення. Зазвичай не загрожують для життя пацієнта, але при значних розмірах або невдалій локалізації здатні викликати збої в роботі організму. Трапляється, що деякі з них можуть малігнізуватися (перетворюватися в злоякісні).
  До доброякісних утворень відносяться: атерома, гемангіома, лімфангіома, ліпома, папілома, невус (родимка), фіброма, нейрофіброма.
 • Злоякісні утворення. Відрізняються швидким і агресивним темпом збільшення з проростанням в тканини і органи і створенням перешкод в їх роботі. Також при формуванні цього виду неоплазій часто виникають метастази на пізніх стадіях розвитку. Такі види новоутворень важко лікуються і в запущених формах призводять до летального результату.
  До злоякісних утворень відносяться: базаліома, меланома, саркома та ліпосаркома.
 • Прикордонні утворення. Видозмінені доброякісні утворення, тканини яких під впливом спадкових чи інших факторів можуть переродитись в злоякісні неоплазії.
  До прикордонних утворень відносяться: стареча кератома, пігментна ксеродерма, шкірний ріг, дерматоз Боуена.

Особливо дієвою дерматоскопія є при діагностиці меланоми - злоякісної пухлини з клітин меланоцитів.

Меланома - агресивний вид раку шкіри, який має здатність швидко поширювати метастази, часто розвивається після травмування пігментних невусів (родимок) або внаслідок впливу на них ультрафіолетових променів, також може з'являтися на незміненій шкірі. Кількість пацієнтів з меланомою з кожним роком постійно росте, але завдяки використанню такого методу діагностики, як дерматоскопія, недоступні людському оку зміни можна виявити на тих стадіях, коли прогноз для життя пацієнта буде сприятливим.

диагностике меланомы

Показання та протипоказання до проведення дерматоскопії

Показання

Фахівці настійно рекомендують пройти дерматоскопію при:

 • появи швидко зростаючої родимки або зміна характеристик існуючої родимки (колір, форма, розміри);
 • травмування родимки;
 • рішення видалити родимку з естетичних показаннями, але хочете бути впевненими в безпеці процедури;
 • наявність великої кількості родимок;
 • появі свербіння, печіння, поколювання і почервоніння в області родимки;
 • раптового випадіння волосся з поверхні родимки або пігментної плями;
 • появи тріщин, вад і лущення.

Відзначимо, що для безпігментних і вузликових родимок цей спосіб діагностики неприйнятний.

Протипоказання

Дерматоскопія відноситься до візуальних методів діагностики, тому протипоказань до неї не існує.

 

Консультація у спеціаліста

Для запобігання розвитку злоякісних утворень, в нашій клініці «Nove Tilo» можна не тільки пройти діагностику, а й отримати рекомендації від кваліфікованого лікаря щодо наступних дій. На індивідуальній консультації з лікарем, Ви отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо новоутворення. У деяких випадках призначається хірургічне або лазерне видалення утворень на шкірі, але при більш серйозних ситуаціях слід звертатися до вузькоспеціалізованого фахівця.

Дерматоскопия лица
Диагностика кожных новообразований
Процедура дерматоскопии

 

Дерматоскопія: ціни

Ціна варіюється від $10 до $20

Процедура Ціна, у.е.
Дерматоскопія 10 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на них коливається від $50-75. Вона залежить від виду анестезії. Якщо наркоз загальний, то необхідно провести більше аналізів, відповідно, ціна на них буде $75.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием