Косметологічні послуги

Естетична косметологія - це спеціалізований розділ в медицині, метою якого є досягнення омолодження обличчя та тіла людини, а також усунення вікових ознак старіння шкіри. В косметологічний догляд за зовнішнім виглядом обличчя чи тіла входять різні форми дерматологічних чисток шкірних покривів, підтяжка контурів обличчя, корекція стану тканин за допомогою ін'єкційних методик, а також усунення глибоких недоліків шкіри. Також вона допомагає прискорити відновлення після пластики.
Кваліфіковані лікарі-косметологи нашої клініки знайдуть індивідуальне вирішення будь-якої косметичної проблеми обличчя та тіла за допомогою безопераційних сучасних методик, високотехнологічного обладнання та новітніх матеріалів.

 

Естетична косметологія обличчя та тіла в клініці пластичної хірургії «Nove Tilo»

 

Сучасна естетична косметологія спрямована на омолодження тіла та обличчя за допомогою безопераційних перевірених методик, які включають в себе ін'єкційні методи боротьби з віковими ознаками старіння, для корекції і видалення придбаних дефектів шкіри, а також різновиди релаксаційних методик, які допомагають просто отримати задоволення і відпочити пацієнтові.

Естетичні процедури успішно справляються з профілактикою і лікуванням захворювань волосся, а також вугрової висипки (акне і постакне) різного ступеня вираженості. Крім того, ряд косметичних послуг спрямований на прискорення реабілітаційного періоду після пластичних операцій і кращого загоєння травмованих під час оперативного втручання тканин.

Для того щоб отримати бажаний результат пацієнтові необхідно довіритися в руки досвідченого лікаря – дерматокосметолога, який зможе не тільки проконсультувати з питань, що турбують пацієнта, а й призначити грамотне лікування.

У клініці «Nove Tilo» є великий вибір косметологічних процедур для моделювання фігури, а також удосконалення шкіри обличчя. Кваліфіковані косметологи мають великий досвід роботи, що дозволяє їм вирішувати різні проблеми пацієнтів. Процедури в медичному центрі гарантують безпеку для загального стану здоров'я, тому можна не турбуватися про наслідки. Можна виділити такі головні особливості клініки пластичної хірургії та естетичної медицини:

  1. Фахівці вищої категорії
  2. Передові технології
  3. Європейські матеріали для процедур
  4. Доступні ціни за косметологічні послуги

Для отримання більш детальної інформації про косметологію в клініці «Nove Tilo», Ви можете записатися на прийом до одного з наших фахівців - косметологів. Під час індивідуальної консультації лікар Вам зможе детально розповісти про косметологічні послуги та порекомендувати відповідну процедуру саме для Вашого випадку.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием