Видалення рубців на обличчі в Києві: лазерне видалення і шліфування

Лікування рубців на обличчі: безпечне видалення рубців на шкірі обличчя

Гладка шкіра без недоліків – справжня окраса, особливо для прекрасної половини людства. Але бувають випадки, коли на бездоганному від природи тілі з'являються мітки у вигляді неестетичних рубців.

Шукаєте ефективний спосіб видалення рубців на обличчі? В клініці пластичної хірургії та естетичної медицини «Nove Tilo» Ви можете дізнатись про процедури, які допоможуть повернути шкірі гладкість і красу!

Результати

 • Усунення рубців після постакне
 • Видалення недоліків на обличчі після травм
 • Усунення післяопераційних рубців

Подробиці про  лікування рубців на обличчі

Що таке лікування рубців на обличчі? Лікування рубців здійснюється за допомогою інноваційних методик в медицині. В клініці пластичної хірургії та естетичної медицини в Києві «Nove Tilo» проводяться ефективні методи для безпечного усунення таких дефектів на шкірі, за допомогою сучасного обладнання.

Види рубців (клінічна класифікація)

Фізіологічний (нормотрофічний) рубець

Такий рубець не викликає незручностей, оскільки після загоєння практично не відрізняється від навколишніх тканин: знаходиться на рівні шкірних покривів поряд, має бліде або тілесне забарвлення, еластичний. Такі види рубців залишаються після поверхневих травм і опіків, подряпин. Крім того, такі шрами залишаються після більшості хірургічних втручань, так як досвідчені хірурги роблять акуратний розріз, який збігається з природними «силовими лініями шкіри». Це дає можливість тканинам швидше зажити.

Физиологический (нормотрофический) рубец

Атрофічний рубець

Рубець розташовується нижче рівня шкірних покривів навколо, характеризується в'ялістю тканин, що виникає внаслідок зниження вироблення колагену. Це призводить до утворення «впалих» рубців, що створюють помітний косметичний недолік. Часто виникає після вугрової висипки, фурункульозу. У рідкісних випадках з'являється після сильного удару струмом або внаслідок опіку.

Атрофический рубец

Гіпертрофічний (патологічний) рубець

Цей вид рубців незначно виступає над оточуючими шкірними покривами і має рожеве забарвлення, добре піддається лікуванню. Вони мають грубу, щільну структуру. Причиною появи цього виду рубців є важкі травми, опіки, рвані і гнійні рани і т. п. В окремих випадках протягом 1 - 2 років вони перетворюються в нормотрофічні шрами.

Гипертрофический (патологический) рубец

Келоїдний рубець

Горбистий і щільний на дотик рубець, що виходить за межі рани, значно вищий за оточуючі шкірні покриви, може бути яскраво рожевого або синюшного кольору. Цей вид рубців часто болючий, в місцях його утворення пацієнти часто відчувають свербіж і печіння. Келоїдні рубці погано піддаються лікуванню, можливі рецидиви - виникнення рубців ще більшого розміру. Але, не дивлячись на всю складність завдання, естетична медицина має чимало прикладів їх успішного лікування.

Келоидный рубец

Показання та протипоказання до лікування рубців

Показання

Рубці, які виникають на місці загоєння різних ушкоджень, часто вимагають лікування. Основні показання до їх корекції умовно ділять на два види:

 • медичні (рубець створює різні функціональні обмеження);
 • косметичні (психологічний дискомфорт).

Протипоказання до видалення рубців

Корекцію рубців не рекомендоване проводити при:

 • вагітності і в період лактації;
 • онкології;
 • цукровому діабеті в стадії декомпенсації;
 • наявності хронічних хвороб;
 • епілепсії;
 • хворобах крові;
 • наявності запальних процесів в організмі;
 • дерматологічних захворюваннях;
 • схильності до утворення келоїдних рубців.

Консультація з фахівцем клініки

Бажаєте позбутися рубців на шкірі обличчя? Запишіться на консультацію до лікаря медичного центру. Це дозволить підібрати підходящий метод корекції рубців на обличчі. У центрі пластичної хірургії та естетичної медицини в Києві «Nove Tilo» є все необхідне для комфортного і результативного лікування!

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про видалення рубців в клініці «Nove Tilo» в Києві.

Подробиці про лазерне видалення рубців

Тривалість процедури – до 30 хвилин

Тривалість курсу (залежить від ступеню вираження недоліку – в середньому 4-6 сеансів

Наркоз – місцеве знеболення

Реабілітаційний період – від 2 до 5 днів

Подробиці про хірургічне видалення рубців

Тривалість процедури – до 30 хвилин

Наркоз – загальний або місцеве знеболення

Реабілітаційний період – від 5 до 7 днів

Лікування рубців: ціни

Ціна варіюється від $10 до $100

Процедура Ціна, у.е.
Лазерне (один спалах) від 10 у.е.
Пілінг від 25 у.е.
Хірургічне видалення рубців від 100 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на них коливається від $50-75. Вона залежить від виду анестезії. Якщо наркоз загальний, то необхідно провести більше аналізів, відповідно, ціна на них буде $75.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием