Видалення рубців на тілі в Києві: лазерне видалення і шліфування рубців

Лікування рубців на тілі: ефективне видалення рубців

Недоліки шкіри тіла у вигляді рубців можна легко усунути за допомогою сучасних інноваційних методів. У центрі пластичної хірургії та естетичної медицини в Києві «Nove Tilo» проводять лазерне видалення, а також шліфування рубців. Проблемою корекції рубців в нашій клініці займаються лікарі - дерматокосметологи та пластичні хірурги.

Бажаєте позбавитись від рубців без шкоди для здоров’я?Запишіться на індивідуальну консультацію до спеціалістів з естетичної медицини та пластичної хірургії клініки «Nove Tilo»!

Результати

 • Чиста і гладка шкіра
 • Відновлення природних властивостей шкіри
 • Позбавлення від комплексів

Подробиці про лікування рубців

В чому полягає лікування рубців на тілі? В комплексному підході до їх усунення, де головними інструментами в боротьбі з недоліками на шкірі є інноваційні методи в медицині.

Методи корекції рубців

Позбутися від рубця раз і назавжди, на жаль, неможливо. Завдяки сучасним методикам можна зробити їх естетично прийнятними і менш помітними. Вибір методики і ефективність лікування будуть залежати від типу рубця і стадії його формування.

Корекція рубців підкорюється принципу: чим раніше звернутися за медичною допомогою, тим краще буде результат. Якщо з яких-небудь причин шкіра пошкодилась, варто зробити все для її відновлення. Варіанти лікування рубця можуть бути різними:

 • консервативне місцеве лікування;
 • малоінвазивні процедури;
 • хірургічне видалення.

В клініці пластичної хірургії в Києві «Nove Tilo» використовують новітні технології для вирішення таких проблем зі шкірою. Наші лікарі подбають як про красу, так і про здоров'я Вашої шкіри!

Як з'являються рубці?

Рубець – це щільне утворення зі сполучної тканини, що виникає внаслідок регенерації тканин після пошкодження шкірних покривів. Рубцева тканина за своєю структурою значно відрізняється від тканини, яку вона заміщує, тому дуже помітна на шкірі людини.

Рубці є природною і невід'ємною частиною процесу відновлення шкіри внаслідок механічних пошкоджень і запальних процесів. Переважна кількість рубців формується після загоєння подряпин, порізів, опіків, укусів тварин і комах, ранок від перенесеної вітрянки або невдало видавлених прищиків і т. д. Окрему групу рубців представляють шрами після хірургічних втручань, наприклад, кесаревого розтину.

Формуючись, рубець проходить чотири умовні стадії, які поступово змінюють одна одну:

 • Стадія запалення і епітелізації. Протікає від 7 до 10 діб з моменту виникнення пошкодження шкірних покривів. Характеризується поступовим зменшенням набряку та запалення шкіри, формуванням грануляційної тканини, що зближує краю рани. Рубець, як такий, поки відсутній.
 • Стадія утворення «молодого» рубця. Протікає з 10 по 30 добу з моменту виникнення травми. Характеризується формуванням в грануляційної тканини колаген-еластинових волокон. Незрілий рубець при цьому легко розтягується і має яскраво рожевий колір через посилене кровопостачання до рани.
 • Стадія утворення «зрілого» рубця. Протікає з 30 по 90 добу з дня травми. Волокна еластину і колагену розростаються, зменшується кровопостачання рубця і, як наслідок, він ущільнюється та світлішає.
 • Стадія остаточного формування рубця. Починаючи з 4 місяці після отримання травми і до року, відбувається остаточне формування рубця - поступово закриваються судини, натягуються волокна колагену, можна зрозуміти як виглядатиме рубець в подальшому.

Зовнішній вигляд рубця безпосередньо залежить від глибини і масштабу ушкодження, чим глибша і більша рана, тим імовірніше формування грубого шраму. Від цілісності країв рани також залежить вид майбутнього рубця. Якщо вони рівні і сходяться, ризик утворення грубого рубця мінімальний. Якщо ж вони розійшлися і не були зафіксовані швами, пластиром або пов'язкою, то тоді ймовірність утворення великого шраму виростає в рази.

Інфікування рани і тривалий патологічний запальний процес також неминуче вплинуть на зовнішній вигляд рубця. Чималий вплив на процес рубцювання чинять генетична схильність до цього, стан імунної системи і вік людини.

Лечение рубцов на теле в Киеве

Показання і протипоказання до лікування рубців

Показання

Звернутися до фахівців за допомогою слід в наступних випадках:

 • наявність рубця створює різні функціональні обмеження (обмежується рух кінцівок, повік, губ і т. д);
 • наявність неестетичного рубця викликає психологічний дискомфорт у людини, особливо якщо він розташовується на відкритій ділянці тіла.

Протипоказання до видалення рубців

Процедури з усунення рубців протипоказані при:

 • вагітності та в період лактації;
 • онкології;
 • цукровому діабеті в стадії декомпенсації;
 • наявності хронічних хвороб;
 • епілепсії;
 • хворобах крові;
 • наявності запальних процесів в організмі;
 • дерматологічних захворюваннях;
 • схильності до утворення келоїдних рубців.

Консультація з фахівцями клініки

Пластичні хірурги і дерматокосметологи знайдуть правильне вирішення Вашої проблеми зі шкірою тіла, незалежно від ступеня її складності. На індивідуальній консультації з лікарем підбирається найбільш підходящий для конкретного випадку метод корекції рубців відповідно до особливостей організму пацієнта.

Подробиці та ціни

Нижче Ви дізнаєтесь всю необхідну інформацію про видалення рубців в клініці «Nove Tilo» в Києві.

Подробиці про лазерне видалення рубців

Тривалість процедури – до 30 хвилин

Тривалість курсу (залежить від ступеню вираженості дефекту) – в середньому 4-6 сеансів

Наркоз – місцеве знеболення

Реабілітаційний період – від 2 до 5 днів

Подробиці про хірургічне видалення рубців

Тривалість процедури – до 30 хвилин

Наркоз – загальний або місцеве знеболення

Реабілітаційний період – від 5 до 7 днів

Лікування рубців: ціни

Ціна варіюється від $10 до $100

Процедура Ціна, у.е.
Лазерне (один спалах) від 10 у.е.
Пілінг від 25 у.е.
Хірургічне видалення рубців від 100 у.е.
Переглянути всі ціни  

В вартість не входить наркоз, перебування в стаціонарі, передопераційний пакет аналізів. Ціна на них коливається від $50-75. Вона залежить від виду анестезії. Якщо наркоз загальний, то необхідно провести більше аналізів, відповідно, ціна на них буде $75.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием