Отоларингологія (ЛОР - хірургія)

Отоларингологія (ЛОР - хірургія) - це спеціальний напрям в хірургії, що займається питаннями здоров'я верхніх дихальних шляхів (ніс, горло) і органу слуху. Вона допомагає у вирішенні проблем, пов'язаних з закладенням носа, хронічним кашлем або погіршенням роботи середнього і внутрішнього вуха. Також серед можливих операцій: виправлення викривленої перегородки, видалення новоутворень в носі і придаткових пазухах носа, виправлення асиметрії вух. До переліку ЛОР - послуг в нашій клініки входять:

 

ЛОР-операції

ЛОР - хірургія в Києві

 

Отоларингологія, як один з розділів медицини, спрямована на профілактику та лікування хвороб вуха, горла і носа. Крім того, лікарі-отоларингологи займаються проблемами корекції вроджених чи набутих патологій ЛОР - органів, що дає можливість відновити втрачені функції органів чуттів або позбутися від регулярних обтяжують симптомів (свербіж, закладеність носа, слизові виділення і т.п.).

Ці захворювання впливають якісно на весь організм, тому їх лікування необхідно проводити вчасно і під наглядом кваліфікованого фахівця. Клініка «Nove Tilo» в Києві пропонує весь спектр ЛОР - процедур для вирішення отоларингологічних проблем будь-якого ступеня складності. В арсеналі наших досвідчених ЛОР - хірургів новітня ендоскопічне обладнання та матеріали, які допоможуть зробити проведені хірургічні втручання безпечними для здоров'я пацієнта, незалежно від віку.

Перевагами ЛОР - послуг клініки «Nove Tilo» є:

  • великий досвід отоларингологів відділення ЛОР - хірургії нашої клініки;
  • сучасне обладнання і сертифіковані матеріали для проведення операцій;
  • інноваційні методики останніх років у сфері отоларингології;
  • доступні ціни на всі види ЛОР – послуг;
  • дбайливий кваліфікований медперсонал, який зможе надати необхідну допомогу під час підготовчого та реабілітаційного періодів.

Для уточнення детальної інформації про послуги необхідно записатися на консультацію до одного з наших отоларингологів та відвідати клініку на Подолі. Також в розділі «Відгуки» Ви знайдете коментарі щодо проведення отоларингологічних операцій та інших видів ЛОР - послуг.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием