Ендоскопічна хірургія носа

Клініка «Nove Tilo» в Києві надає весь спектр ЛОР - послуг.
Наші фахівці з великим досвідом в області отоларингології знайдуть індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, незалежно від статі і віку.

Ендоскопічні операції носа


Ендоскопічна хірургія

Хірургічні ЛОР - операції із застосуванням ендоскопічного обладнання ...

Ендоскопічна поліпотомія

Шейверне видалення поліпів у носі з застосуванням ендоскопічної техніки...

Викривлення перегородки носа

Виправлення різних видів викривленої перегородки носа хірургічними методами...

Вазомоторний риніт

Лікування вазомоторного риніту з застосуванням хірургічних і медикаментозних методів ...

 

Ендоскопічні операції на носі в Києві

 

Ендоскопічна хірургія покликана вирішити різні проблеми захворювань носової порожнини і гайморових пазух з мінімальним хірургічним втручанням. Ендоскопічне обладнання, на відміну від традиційних методів, допомагає організувати кращий огляд під час проведення операцій, що дає можливість знизити ймовірність виникнення побічних наслідків під час реабілітаційного періоду і рецидиву захворювання.

В клініці пластичної та естетичної хірургії «Nove Tilo» в Києві зібрана команда кращих отоларингологів України, які займаються дослідженням і лікуванням захворювань носа, а також різних новоутворень, що допомагає ефективно з ними впоратися за допомогою традиційних і сучасних отоларингологічних методик.

До переліку ЛОР - послуг нашої клініки входить: видалення поліпів за допомогою ендоскопічної шейверної поліпотомії, хірургічне виправлення різних видів викривлень носа, а також лікування вазомоторного риніту медикаментозним і іншими методами.

Наша клініка піклується про здоров'я своїх пацієнтів. Тому всі проведені маніпуляції ми намагаємося провести на найвищому рівні, що досить просто завдяки досвіду нашої команди. Ціна ЛОР - операцій носа із застосуванням ендоскопа залишається прийнятною для всіх категорій пацієнтів. У вартість включено:

  • застосування сучасного ендоскопічного обладнання;
  • використання сучасних матеріалів європейського зразка;
  • кваліфікований догляд медперсоналу під час реабілітаційного періоду.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием