Отоларингологія (Хірургія глотки)

Клініка «Nove Tilo» в Києві надає весь спектр ЛОР - послуг.
Наші фахівці з великим досвідом в області отоларингології знайдуть індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, незалежно від статі і віку.

Хірургічні операції на горлі


Аденоїдні вегетації

Лікування і видалення аденоїдів методом аденотомії у дітей і у дорослих...

Хронічний тонзиліт

Лікування хронічного тонзиліту методом класичної тонзилектомії...

Отоларингологічні операції на горлі в Києві

 

Захворювання глотки - це одні з найбільш поширених ЛОР - захворювань як у дітей, так і у дорослих. У більшості випадків їх можна усунути медикаментозним шляхом, але у важких випадках вони вимагають хірургічного втручання.

В таких випадках проводяться ЛОР - операції на горлі. Вони виконуються відповідно до наявності показань до лікування того чи іншого захворювання.

Отоларингологи клініки пластичної та естетичної медицини «Nove Tilo» в Києві успішно проводять всі види хірургічних втручань глотці з використанням ендоскопічного сучасного обладнання та матеріалів європейського зразка. В арсеналі методик наших хірургів є як традиційні, так і інноваційні методики, які покликані якнайкраще усунути патології горла.

До переліку наших ЛОР - послуг входить лікування та видалення аденоїдів, а також хронічного тонзиліту різного ступеня вираженості. Вартість проведення операцій на горлі в нашій клініці залишається доступною. У число переваг проведення ЛОР - операцій на горлі в нашій клініці включені:

  • використання передових ефективних методик і сучасного обладнання;
  • проведення діагностики та процедур досвідченими хірургами-отоларингологи з багаторічним стажем роботи;
  • кваліфікований догляд з боку медперсоналу під час реабілітаційного періоду;
  • прийнятна вартість обстежень і проведення хірургічних втручань.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием