Операції на піднебінні

Клініка «Nove Tilo» в Києві надає весь спектр ЛОР - послуг.
Наші фахівці з великим досвідом в області отоларингології знайдуть індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, незалежно від статі і віку.

Лікуванні хропіння

Лікуванні хропіння різного ступеню і синдрому апное методом коблації та іншими…

 

ЛОР - операції на піднебінні в Києві

 

Такі операції передбачають виправлення вроджених та набутих дефектів м'якого і твердого піднебінні у дітей і дорослих за допомогою нескладного втручання. В отоларингології розрізняють різні види патологій, які можливо виправити за допомогою операцій на небі. Серед них: різні види щелепних розщеплень та зрощень, проблеми хропіння на різних стадіях, а також синдром зупинки дихання під час сну - апное.

ЛОР - хірурги нашої клініки на даний момент успішно проводять одну з найбільш популярних операцій на піднебінні - хірургічне лікування хропіння і синдрому апное.

Діагностика ронхопатії (хропіння) і його лікування проводиться за допомогою процедури коблації, яка є найбільш ефективним методом боротьби з причинами хропіння. Вартість даної операції, а також інших ЛОР- послуг залишається доступною для всіх категорій пацієнтів, незалежно від статусу.

В клініці «Nove Tilo» проводять операції на гортані й глотці, а також ендоскопічні операції в носі і гайморових (верхньощелепних) пазухах.

Перевагами проведення операцій на небі в нашій клініці є:

  • багаторічний досвід наших отоларингологів;
  • використання як традиційних, так і інноваційних методик лікування;
  • застосування європейського обладнання та якісних матеріалів;
  • кваліфікований догляд за пацієнтами протягом усього реабілітаційного періоду.

Зв'язатися з нами

Меню

Записаться на прием